21
آگوست

بهترین ردیاب تناسب اندام برای شما کدام است؟

امروزه پیگیری اهداف تناسب اندام ما بیش از هر زمان دیگری آسان است. یکی از رایج ترین روش ها برای انجام این کار ، ساعت هوشمند است که به آنها امکان می دهد آمار اضافه کرده و دیگران را به صورت دستی ردیابی کنند.

دو تن از رهبران ساعت های هوشمند برای تناسب اندام Fitbit و Apple Watch هستند. هر دو به دلایل مختلف خریدهای فوق العاده ای هستند ، اما ویژگی های آنها متفاوت است – و دانستن اینکه کدام را انتخاب کنید بستگی به اهداف شما دارد.

در این مقاله ، ما سه مدل از ساعت های Fitbit را با Apple Watch Series 6 مقایسه می کنیم.

Fitbit چیست؟

Fitbit یک شرکت فناوری بهداشت آمریکایی است. شما به احتمال زیاد با یکی از ساعت های او با صدها میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته می شوید.

در زمان نگارش این مقاله در آگوست 2021 ، سه محصول محبوب Fitbit – و محصولاتی که در این مقاله قصد داریم با Apple Watch مقایسه کنیم – عبارتند از:

Fitbit علاوه بر ساعت های هوشمند خود ، بند ، ترازو و موارد دیگر را نیز طراحی می کند. قیمت بیشتر ساعت های فیت بیت نسبت به همتایان اپل خود کمتر است.

آیا Fitbit با Apple Health کار می کند؟

خیر ساعت های Fitbit به طور مستقیم با Apple Health کار نمی کنند.

برای استفاده از دستگاه Fitbit با Apple Health ، باید از راه حل شخص ثالث استفاده کنید. این به این دلیل است که ساعت های Fitbit از سیستم عامل Fitbit (OS) استفاده می کنند که با Apple WatchOS متفاوت است.

ساعت اپل چیست؟

ساعت های اپل کمی کوچکتر از همتایان Fitbit خود هستند و اولین بار در سال 2015 عرضه شد. اگر iPhone دارید ، می توانید ساعت هوشمند خود را با این ساعت همگام سازی کنید تا دسترسی آماده به تمام اطلاعات شما فراهم شود.

علاوه بر Apple Watch Series 6 ، دستگاه های دیگر عبارتند از:

  • Apple Watch SE

  • اپل واچ سری 3

در حالی که کاربران می توانند تناسب اندام خود را به صورت رایگان (پس از خرید دستگاه) پیگیری کنند ، اپل همچنین برنامه تناسب اندام + پولی را با مزایای استثنایی ارائه می دهد.

بسیار خوب ، بنابراین اکنون شما بهتر می دانید که Fitbit و Apple Watch چیست. بیایید نگاهی به آنچه آنها می توانند در پنج زمینه مختلف تناسب اندام به شما ارائه دهند ، بیاندازیم.

Fitbit در مقابل Apple Watch برای اجرا

عکس مرد دونده

Apple Watch ردیابی آهنگ های شما را آسان می کند. هنگامی که برنامه Workout را باز می کنید ، می توانید انتخاب کنید که می خواهید داخل خانه یا خارج از خانه اجرا کنید. سپس می توانید اهدافی را تعیین کنید ، مانند تعداد کالری هایی که می خواهید بسوزانید یا فاصله مورد نظر.

با Apple Watch ، همچنین می توانید اجرا را متوقف کرده و مسیرهای خود را بررسی کنید – اگرچه باید آخرین مورد را در iPhone خود انجام دهید.

Fitbit Versa 3 همچنین فرصتی عالی برای بیرون رفتن برای دویدن صبحگاهی است. با استفاده از این ساعت می توانید از GPS داخلی آن برای ردیابی جایی که می خواهید استفاده کنید ، در حالی که دستگاه مسافت طی شده ، سرعت و ضربان قلب شما را نیز نشان می دهد.

Sense به عنوان اصلی ترین ساعت بهداشتی Fitbit طراحی شده است و موارد مشابه نسخه دو را برای دوندگان ارائه می دهد. هر دو سنسور ضربان قلب یکسانی دارند. یکی از عواملی که می تواند بر تصمیم شما تأثیر بگذارد ، قیمت آن است. نسخه 3 هزینه کمتری نسبت به Sense دارد.

در مورد Fitbit Inspire ، می توانید ضربان قلب خود و میزان پیشرفت خود را کنترل کنید. با این حال ، ویژگی های آن به طور کلی مانند Sense یا Versa 3 پیچیده نیستند.

اگر می خواهید دویدن خود را جذاب تر کنید ، این برنامه های موسیقی در حال اجرا و آموزش را بررسی کنید.

Fitbit در مقابل Apple Watch برای وزنه برداری

تصویر شخصی که وزنه می زند

بیشتر اوقات ، بسیاری از مردم ساعت های تناسب اندام را با کاردیو مرتبط می دانند. اما از آنجا که وزنه برداری یک فعالیت محبوب است و مزایای قابل توجهی برای سلامتی دارد ، ارزش آن را دارد که در بحث Fitbit علیه اپل واچ کمی آن را برجسته کنید.

اگرچه این ممکن است در آینده تغییر کند ، اما Apple Watch شما نتواند تشخیص دهد که چقدر وزنه ای را بلند می کنید. همین امر در مورد ساعت های Fitbit که ما در این مقاله به آن نگاه می کنیم نیز صدق می کند – اگرچه می توانید گزینه تمرینات با وزنه را در برنامه تمرین برای ثبت اطلاعات دقیق تر انتخاب کنید.

با این اوصاف ، هنوز می توانید از Apple Watch یا Fitbit خود استفاده کنید تا ببینید چقدر کالری سوزانده اید. همچنین می توانید برنامه های شخص ثالث را در هر دو ساعت Versa 3 و Sense بارگیری کنید.

به همین ترتیب ، می توانید از برنامه های کاربردی با Apple Watch خود استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که برنامه های Apple Watch شما از App Store و برنامه های Fitbit از گالری برنامه Fitbit ارائه می شوند.

مطالب مرتبط: س questionsالات صادقانه ای که باید قبل از خرید Fitbit بپرسید

Fitbit در مقابل Apple Watch برای دوچرخه سواری

عکس دوچرخه سواری زن در خیابان

برای بسیاری ، دوچرخه سواری یک آخر هفته محبوب برای جریان خون است. در همین حال ، برخی افراد برای سفر روزانه خود دوچرخه سواری می کنند. بنابراین هنگام خرید Fitbit یا Apple Watch ، بسیاری از افراد در تصمیم خود این را در نظر می گیرند.

اپل واچ سری 6 به شما امکان می دهد دوچرخه سواری خود را به روش های مختلف ردیابی کنید. علاوه بر مشاهده سرعت متوسط ​​، زمان کل و متوسط ​​ضربان قلب ، می توانید تغییرات ارتفاع را در طول سفر خود پیگیری کنید.

مانند دویدن ، می توانید اهداف دوچرخه سواری را در Apple Watch خود تعیین کنید. از طرف دیگر ، می توانید همه چیز را باز بگذارید و به دلخواه حرکت کنید.

Fitbit Sense و Versa 3 همچنین به شما امکان می دهند دوچرخه سواری داخلی و خارجی خود را ردیابی کنید. GPS داخلی آنها مسیر شما را برای شما تشخیص می دهد ، در حالی که شما می توانید ضربان قلب خود را کنترل کنید (که می توانید با Fitbit Inspire انجام دهید).

مانند Apple Watch 6 ، می توانید از Fitbit Sense و Versa 3 برای پیدا کردن قد تمرین دوچرخه سواری خود استفاده کنید. علاوه بر این ، شما می توانید پیاده روی های داخلی و خارجی را ردیابی کنید.

Fitbit در مقابل Apple Watch برای ورزش های گروهی

عکس دو نفر در حال بازی فوتبال

اگر ورزش های گروهی انجام می دهید ، پیگیری آمار آمادگی جسمانی در بازی می تواند به شما کمک کند تعیین کنید که کجا تغییرات را اعمال کنید و عملکرد خود را به سطح بعدی برسانید.

هیچ یک از این ساعت ها تعداد اشتباهات شما و موارد مشابه را پیگیری نمی کنند ، اما می توانید میزان پیشرفت خود را بررسی کنید. با استفاده از Apple Watch 6 ، می توانید بخش های خود را مشاهده کنید – که هنگام فعال بودن بیشتر نشان داده می شود – و آنها را به لحظات کلیدی بازی متصل کنید.

اگرچه نه Fitbit Sense و نه Versa حالت ورزش تیمی ندارند ، اما می توانید تمرینات تنیس ، گلف و تناوبی را دنبال کنید. انتخاب تمرینات تناوبی ، اگر چیزی شبیه بسکتبال بازی می کنید ، می تواند به شما در پیگیری با دقت بیشتر کمک کند.

اگر برای مسابقات ورزشی ورزش های رقابتی انجام می دهید ، مهم است که به یاد داشته باشید که نمی توانید از جواهرات ، از جمله ساعت های هوشمند استفاده کنید. بنابراین ممکن است هنوز نیاز به یافتن راهی دیگر برای پیگیری عملکرد خود داشته باشید.

Fitbit یا Apple Watch 6: کدام برای شما بهتر است؟

ساعت های Fitbit که در این مقاله ذکر شده است تفاوت زیادی با Apple Watch ندارند. انتخاب بهترین برای شما به اهداف خاص شما بستگی دارد.

تلفن هوشمند شما نیز می تواند وارد عمل شود. استفاده از اپل واچ بدون آیفون کمی سخت تر از انجام همان کار با Fitbit است.

حالا شما مقایسه ما با Fitbit در مقابل Apple Watch را می خوانید ، می دانید که هر دستگاهی چه کارهایی می تواند و نمی تواند انجام دهد. تصمیمی که انتخاب می کنید با شماست.


مانیتور ضربان قلب
7 بهترین ردیاب تناسب اندام با ضربان قلب

آیا بدنبال ردیاب تناسب اندام هستید؟ کمربندهای تناسب اندام با کنترل ضربان قلب داخلی مد روز هستند. اینجا بهترین ها هستند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده