رفتن به نوشته‌ها

بهترین راهنمای آموزش شبکه و آموزش شبکه از صفر تا صد

آموزش شبکه و شبکه سازی باید به صورت اصولی انجام شود تا دانش آموزان بتوانند از آن بهره مند شوند. برای اینکه بتوانید از آموزش های مفید و کاربردی استفاده کنید ، باید معلمان حرفه ای را برای این کار انتخاب کنید.

برای یادگیری هر مهارت ، باید ویژگی های اساسی آن را تمرین کرد. به زبان ساده ، ما باید اصول الفبا را بیاموزیم. با فرض اینکه می خواهید یک زبان برنامه نویسی را شروع کنید ، ابتدا باید قوانین آن را بیاموزید و با شرایط آن آشنا شوید ، و سپس نحوه یادگیری آن را بیاموزید.

بنابراین ، شما باید درک عمیقی از پیامدهای آن داشته باشید. زیرا عدم رعایت اصول اساسی آموزش شاخه های اصلی شبکه مشکل است. به عنوان مثال ، اگر تصمیم دارید وارد حوزه ارتباطات بی سیم شوید ، اما از رادیو یا شبکه بی سیم ، IP و غیره اطلاع ندارید ، نمی توانید مسیر درستی را در پیش بگیرید.

با این حال ، برای آشنایی با مبحث شبکه و شبکه و آگاهی از مراحل ورود به بازار کار در این زمینه پردرآمد ، با ما همراه باشید. راه های زیادی برای ایجاد درآمد از شبکه وجود دارد و فرصت های زیادی برای کار به عنوان مدیر شبکه ، مدیر اجرایی شبکه ، امنیت شبکه و … در این زمینه.

شبکه چیست؟

شبکه چیست؟

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

network در یک کلمه ، این بدان معنی است که اطلاعات افراد و اشیاء را به اشتراک بگذارید. اما یک شبکه ، که در اصل یک شبکه کامپیوتری است ، شامل دو یا چند رایانه و لوازم جانبی مانند چاپگرها ، اسکنرها و موارد مشابه است که مستقیماً برای استفاده مشترک از سخت افزار و نرم افزار ، منابع اطلاعاتی دستگاههای متصل ایجاد شده است.

ما تقریباً همه اطلاعات و نیازهای مدیریتی زندگی مدرن خود را در یک شبکه کامپیوتری به طرق مختلف برآورده می کنیم. ما تعاملات زیادی با شبکه داریم ، آگاهانه یا ناآگاهانه ، از شبکه های بزرگ اینترنتی گرفته تا شبکه های شرکتی و اداری ، که بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما هستند و کمک زیادی به کاهش هزینه های زمان ما کرده اند.

انواع مختلف شبکه ها

شبکه یا شبکه معمولاً با توجه به نوع اتصال تقسیم می شود ، به طوری که انواع شبکه ها را می توان به شرح زیر طبقه بندی کرد.

  1. شبکه نوری
  2. شبکه اترنت
  3. شبکه بی سیم
  4. LAN
  5. شبکه شرکتی

این شبکه ها معمولاً بر اساس نیازهای هر کارفرما مدیریت می شوند ، برای مثال شبکه های شرکتی معمولاً در شرکت های کوچک و نیروهای ارتباطی استفاده می شوند. با این حال ، در برخی موارد ، مانند اینترنت ، آنها از چندین نوع شبکه استفاده می کنند ، بنابراین اگر می خواهید وارد بازار کار شبکه ای شوید ، باید با انواع مختلف شبکه ها یا شبکه ها آشنا باشید. علاوه بر این ، شما در زمینه امنیت شبکه آموزش دیده اید تا در صورت بروز مشکلات و نفوذ به سیستم ، بتوانید از سرقت اطلاعات محرمانه جلوگیری کنید.

راهنمای آموزش شبکه صد در صد تضمینی

شبکه یکی از زمینه های تخصصی رایانه است که چندین سال است به طور گسترده توسعه یافته است. این رشته علاوه بر دانش نظری ، به تجربه و فعالیت عملی نیز نیاز دارد ، بنابراین علاوه بر آموزش حرفه ای ، باید کارهای تجربی نیز انجام دهید و از نظر فنی با ابزارهای تکنسین های شبکه آشنا باشید ، به طوری که می توانید از صفر تا طراحی و پیاده سازی یکی صد شبکه

برای یادگیری نحوه انجام خوب این کار ، می توانید آموزش راه اندازی شبکه را از وب سایت فرادرس از مربیان حرفه ای دریافت کرده و مرحله به مرحله پیش بروید.

همانطور که می دانید ، شبکه شامل انواع مختلفی از حلقه ها است که معمولاً بزرگ و کمی پیچیده هستند و برای شروع یکی را انتخاب می کنند آموزش شبکه این برای افراد علاقه مند کمی دشوار است. Network +، Cisco ، Microsoft و Microsoft محبوب ترین دوره هایی هستند که ممکن است در مورد آنها شنیده باشید. برای اینکه بدانید کدام آموزش برای شما مفید است ، مقاله را با یک نکته دنبال کنید.

آموزش شبکه +

آموزش شبکه +

آموزش شبکه + اساسی ترین مبحث برای راه اندازی شبکه است که بدون آن نمی توانید مهندس شبکه خوبی شوید. این آموزش اساسی ترین اصول شبکه و شبکه سازی است که شما را با اصول و اصطلاحات شبکه آشنا می کند.

شبکه پلاس دقیقاً اولین کلاس آموزش شبکه است که شما را از سردرگمی خارج کرده و وارد مسیر صحیح آموزش شبکه می کند.

این دوره یک دوره عمومی است و از آنجا که یک دوره تخصصی محسوب نمی شود ، هزینه های آموزشی آن کمتر خواهد بود ، به عنوان مثال. آموزش شبکه + در سایت فرادرس این فقط 55000 تومان است. این آموزش کاملا حرفه ای بوده و از صفر تا 100 برای کسانی که علاقه مند به شبکه هستند و می خواهند کار خود را به عنوان مهندس شبکه در قالب چندین بخش به مدت 10 ساعت آغاز کنند توسط پروفسور ولی زاده تهیه شده است. اگر می خواهید با قدرت شروع کنید ، فراموش نکنید که این آموزش با کیفیت و ارزان را از وب سایت فرادرس دریافت کنید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

مفاهیم اساسی شبکه +

این آموزش مفاهیم کلی شبکه را شامل موارد زیر به شما آموزش می دهد:

  • آشنایی کامل با فناوری های نصب ، راه اندازی و شبکه

  • آموزش ساختاری LAN

  • آموزش اصول انتقال اطلاعات

  • آموزش عیب یابی شبکه های کامپیوتری

  • تکنسین آموزش باید وارد بازار کار شود

همانطور که گفته شد ، شبکه + یک دوره آموزشی کوتاه و عمومی است که در آن تمام مفاهیم و اصول آموزش شبکه های کامپیوتری را فرا خواهید گرفت. این آموزش اولین قدم برای ورود به بازار شبکه است.

دوره های آموزشی آموزش شبکه اول از همه ، مهارت های شما را در طراحی و اجرای شبکه های اصلی افزایش داده و مسیر یادگیری شبکه را تسهیل می کند.

رایانه و فناوری اطلاعات و غیره در داخل و خارج از کشور. دوره Network Plus بسیار مهم شده است ، زیرا همه شرکت هایی که در این زمینه ها کار می کنند نیاز به تجربه شبکه دارند.

آموزش سیسکو

آموزش سیسکو

ادامه هید آموزش شبکه برای ورود به بازار کار ، باید با توجه به علاقه خود انتخاب کنید. آیا می خواهید تمرینات خود را در عمل ادامه دهید یا نرم افزار خود را ادامه خواهید داد؟ اگر می خواهید وظیفه عملی مدیریت شبکه را بر عهده بگیرید ، به Cisco نیاز دارید آموزش سیسکو CCNA معروف را دنبال کنید.

این آموزش دارای سطوح مختلف است و 4 درجه معتبر از مبتدی تا حرفه ای ارائه می دهد که می توانید به تدریج از طریق آموزش و کسب تجربه به آن برسید.

حرفه آینده شبکه سیسکو

بازار کار بسیار خوبی در جهان و حتی در ایران برای متخصصانی وجود دارد که با موضوعات سیسکو آشنا هستند یا کاملاً مسلط هستند.

طبق آمارهای جهانی ، رشته های سیسکو در سالهای اخیر به یکی از پردرآمدترین مشاغل جهان تبدیل شده است. با توجه به تعداد محدود متخصصان سیسکو در ایران ، این حوزه و مهارت مورد توجه بسیاری از دانشجویانی است که فارغ التحصیل شده اند یا در شرف فارغ التحصیلی هستند و نگران یافتن شغل مناسب هستند.

می توان گفت کسانی که آموزش کامل Cisco CCNA را از سایت Frader مشاهده کرده اند ، بازار کار مناسبی خواهند داشت و با کسب تجربه بیشتر ، درآمد زیادی خواهند داشت.

آموزش شبکه مایکروسافت

آموزش مایکروسافت یکی از دوره هایی است که افرادی که می خواهند شبکه یاد بگیرند می توانند پس از گذراندن دوره Network + یاد بگیرند.

دوره مایکروسافت به مدیریت ، مهندسی و تجزیه و تحلیل سرورهای شبکه می پردازد و نحوه مدیریت یک شبکه را به طور کلی آموزش می دهد.

آموزش شبکه با مایکروسافت در چند دوره و سطوح مدیریت شبکه ، مهندسی شبکه MCSE2003 و مدیریت حرفه ای شبکه MCITP ، که هر کدام برای یادگیری به آموزش خاص خود نیاز دارد.

کار در محیط گرافیکی با همان پنجره های رایج مایکروسافت که سالهاست با سیستم عامل های مایکروسافت به آن عادت کرده ایم ، یادگیری آنلاین را برای شما سرگرم کننده تر می کند.

حرفه آینده مایکروسافت در وب

از نظر بازار کار شبکه ای ، مایکروسافت تفاوت چندانی با سیسکو ندارد و هر دو بازار نیروی کار خوبی دارند و درآمد بالایی به مهندسان این حوزه تقسیم می شود. با این حال ، از آنجا که آموزش آنلاین مایکروسافت لذت بخش تر است ، انتخاب بیشتر فعالان شبکه دریافت درجه های بالاتر در این شاخه از شبکه خواهد بود و شاید در آینده تعداد متخصصان مایکروسافت افزایش یابد و بازار کار آن کمی متزلزل شود. به

آموزش شبکه میکروتیک

آموزش شبکه میکروتیک

Mikrotik یک سرور مبتنی بر هسته لینوکس است که بر روی یک کامپیوتر معمولی به صورت کاملاً پایدار نصب و نگهداری می شود. در حقیقت ، میکروتیک شرکتی است که پس از فروش روترهای بی سیم و توسعه کار خود ، یک سیستم عامل به نام Router OS را معرفی کرد.

مانند سیسکو ، Microtek با وجود تنوع روترها و سوئیچ هایی که ایجاد می کند زیرساخت شبکه را پوشش می دهد ، با این تفاوت که Microtek دارای محیط پیکربندی بسیار گرافیکی و جذاب است.

تجهیزات شبکه این شرکت بسیار ارزانتر از سیسکو است و در شبکه های کوچک و متوسط ​​استفاده می شود. با این حال ، طبیعی است که تجهیزات سیسکو در شبکه های بسیار بزرگ و شلوغ استفاده شوند. برای شروع آموزش میکروتیک در قسمت آموزش شبکه می توانید از سایت فرادرس استفاده کنید. برای انجام این کار ، ابتدا باید دوره MTCNA را بگذرانید تا با کسب تجربه به تدریج در این زمینه متخصص شوید.

بهترین آموزش شبکه

بهترین آموزش شبکه

همانطور که در این مقاله به طور کامل توضیح دادیم ، برای یادگیری شبکه ، ابتدا باید Network Plus را بیاموزید و به تدریج یکی از موضوعات پیشرفته شبکه یعنی Cisco ، Microsoft یا Microtek را با توجه به علاقه خود انتخاب کنید. با این حال ، برای گذر سریعتر از این آموزش ها ، باید از معلمان معتبر و آموزش های حرفه ای استفاده کنید.

یکی از جذاب ترین روش های آموزشی که هزینه کمتری برای شما خواهد داشت و 100٪ آموزش را به شما تضمین می کند ، استفاده از آموزش آنلاین فرادرس است. این شرکت سعی کرده است بهترین آموزش را برای دانش آموزان علاقمند با معلمان سرشناس در این زمینه ارائه دهد.

اگر علاقه دارید ، این آموزش ها را بررسی کنید یا از سایر آموزش های تخصصی موجود در سایت استفاده کنید دانشگاه مجازی به فرادرس بروید و به دنبال هرگونه آموزش لازم باشید و سریعتر آموزش خود را شروع کنید تا در این زمینه از بازار کار عقب نمانید.

منبع : https://techtip.ir/

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید