22
آوریل

بهترین خدمات تجزیه و تحلیل Google Analytics جایگزین

Google Analytics یکی از بهترین سرویس های آمار آنلاین رایگان است که توسط Google تولید شده است. با استفاده از این سرویس می توانید آمار خوبی را از یک وب سایت دریافت کنید. سرویس های دیگری نیز برای تحلیل داده های سایت طراحی شده اند. در این مقاله از Anzel Web بهترین خدمات آماری جایگزین در Google Analytics را ارائه خواهیم داد.

بهترین سایت های مشابه و جایگزین Google Analytics

بهترین گزینه ها برای Google Analytics

یکی از مهمترین ابزارها برای تجزیه و تحلیل داده های وب سایت ، Google Analytics است. این سرویس دارای ویژگی های بسیاری است و آمار خوبی را برای عوامل مختلف ارائه می دهد. علاوه بر این ، خدمات خوب دیگری نیز وجود دارد که چنین خدماتی را ارائه می دهند. در این مقاله ، شما بهترین خدمات تجزیه و تحلیل Google را از Anzel Web به شما معرفی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

Smartlook جایگزین Google Analytics می شود

Google Analytics را جایگزین کنید

می توانید از Smartlook به عنوان جایگزین Google Analytics استفاده کنید. با استفاده از این ابزار می توانید رفتار کاربر را کنترل و تحلیل کنید. اطلاعات موجود در این سرویس شامل تجزیه و تحلیل رفتار بازدید کنندگان سایت ، برنامه های تلفن همراه و بازی ها است.

اطلاعات موجود در این سرویس ترکیبی از داده های کمی و کیفی است. با توجه به امکان فضای کاری چند منظوره و REST API ، شرکت های بزرگ می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. همچنین امکان فیلتر کردن رویدادهای خاص وجود دارد و با استفاده از این ابزار می توانید اطلاعات خاص آب و هوایی را بدست آورید. این سرویس دارای یک قسمت رایگان است اما برای استفاده از تمام ویژگی های آن باید ماهانه مشترک شوید.

Woopra جایگزین Google Analytics می شود

Google Analytics را جایگزین کنید

یکی دیگر از گزینه های Google Analytics در ایران ، سرویس Woopra است. با استفاده از این ابزار می توانید وب سایت ها را براساس اطلاعاتی مانند تعاملات کاربر در چت زنده یا رفتار کاربر در ایمیل های منتقل شده تجزیه و تحلیل کنید. امکان استفاده از قسمت رایگان سایت وجود دارد اما برای استفاده از تمام ویژگی های این سرویس باید ماهانه مشترک شوید.

Mixpanel جایگزین Google Analytics می شود

Google Analytics را جایگزین کنید

یکی دیگر از گزینه های Google Analytics ، سرویس Mixpanel است. این ابزار برای سایت های فروش و بازاریابی مناسب است. با استفاده از این ابزار می توانید رفتار کاربر را تجزیه و تحلیل کنید و این یکی از بزرگترین مراجع به API است. Mixpanel همچنین دارای یک قسمت رایگان است و برای استفاده از تمام ویژگی ها و قابلیت های آن ، نیاز به خرید اشتراک ماهانه دارید.

Statcounter جایگزین آمار Google می شود

Google Analytics را جایگزین کنید

یکی دیگر از خدمات جایگزین عالی برای آمارگیران Google Analytics Statcounter است. رابط کاربری این سرویس بسیار ساده است. این دسته بندی ها کاملاً مشخص شده و شامل آماری درباره بازدیدکنندگان سایت ، بازدیدکنندگان جدید ، موضوعات و موارد دیگر است. این داشبورد رایگان است ، اما برای استفاده از سایر ویژگی های این سرویس ، باید اشتراک ماهیانه ای را خریداری کنید که ماهیانه 9 دلار هزینه دارد.

یک سایت مشابه Google Analytics: کلیک کنید

Google Analytics را جایگزین کنید

Clicky سایت دیگری مشابه Google Analytics است. برای استفاده از آن نیازی به Flash ندارید. از داده های اولیه موجود در سایت می توان برای تجزیه و تحلیل مورد و آمار اولیه استفاده کرد. اما برای استفاده از سایر ویژگی های آن باید اشتراک ماهیانه داشته باشید.

یک سایت مشابه Google Analytics: Matomo

Google Analytics را جایگزین کنید

Matomo یکی دیگر از گزینه های Google Stats است. نام رسمی این سرویس Piwik است. کاربران می توانند اهداف و کمپین ها ، تجزیه و تحلیل ویدئو و صدا را بررسی کنند ، کلمات کلیدی را پیدا کنند و موارد دیگر. بخش رایگان این سایت همه ویژگی های آن را پوشش نمی دهد ، اما برای اولین بار مناسب است. برای خرید اشتراک ماهانه باید 50.7 دلار بپردازید.

برای آشنایی با سایت های آماری حرفه ای ، 11 مورد از بهترین ابزارهای آماری حرفه ای را برای وبلاگ ها و سایت ها بخوانید.

جایگزین تجزیه و تحلیل Google: HubSpot شوید

Google Analytics را جایگزین کنید

HubSpot همچنین یکی از بهترین گزینه ها برای تجزیه و تحلیل گوگل است. با استفاده از این سرویس می توانید یک کمپین را از ابتدا تا انتها تجزیه و تحلیل کنید. این سرویس اطلاعات ردیابی و پیگیری مبارزات خوبی دارد. این سرویس دارای یک قسمت رایگان است.

دسته ای از سایتهای مشابه Google Analytics

Google Analytics را جایگزین کنید

Heap یکی دیگر از بهترین خدمات جایگزین Google Analytics است. اگر سایت فروش و بازاریابی دارید حتما از این سرویس استفاده کنید. این سرویس دارای یک قسمت رایگان است. با این حال ، برای استفاده از ویژگی های آن و سایر اهداف ، باید اشتراک ماهیانه خریداری کنید.

گزینه Google Analytics: Chartbeat

Google Analytics را جایگزین کنید

Chartbeat همچنین جایگزین آمار Google می شود. با استفاده از داده های این سرویس می توانید بهترین خوانندگان محتوای خود را شناسایی کرده و نحوه تعامل با آنها را مشاهده کنید. اگر می خواهید ماهانه بیش از پنج میلیون خواننده داشته باشید ، حتماً از داده های این سرویس استفاده کنید. داشبورد ویدیویی آن به شما کمک می کند تبلیغات ، بازی ها و موارد دیگر را کنترل کنید.

در ابتدا می توانید یک حساب دو هفته رایگان دریافت کنید. سپس باید اشتراک سالانه وی را خریداری کنید.

FoxMetrics جایگزین Google Analytics می شود

Google Analytics را جایگزین کنید

سایتی مشابه Google Analytics FoxMetrics نیز داده های خام را به گزارش های SQL تبدیل کرده و در اختیار شما قرار می دهد. اطلاعات این سرویس برای سایتهایی مناسب است که براساس سوالات و س questionsالات کاربران است. این سرویس به شرکت های تجارت الکترونیکی این امکان را می دهد تا مشتریان خود را ردیابی و دسته بندی کنند. همچنین ، سبدهای خرید و … را تجزیه و تحلیل کنید.

برای آشنایی با برنامه های جایگزین Google ، می توانید به مقاله معرفی بهترین گزینه ها برای خدمات Google مراجعه کنید.

سایتی مشابه Google Analytics Ahrefs

Google Analytics را جایگزین کنید

Ahrefs همچنین جایگزین خوبی برای آمار Google است. در این سایت می توانید تأثیر سایت خود را در زمینه سئو ، کلمات کلیدی ارگانیک و .. مشاهده کنید. در این سرویس می توانید کلمات کلیدی مناسب را شناسایی کرده و پیوندهای مناسب را پیدا کنید. برای استفاده از این سرویس ، باید اشتراک ماهیانه خریداری کنید.

جایگاه Google SE را جایگزین می کند

Google Analytics را جایگزین کنید

رتبه بندی SE نیز جایگزین مناسبی برای Google Analytics است. این سرویس دارای برنامه های شخصی و تجاری است که به کاربر امکان تجزیه و تحلیل و مشاهده آمار در سایت خود را می دهد. یافتن کلمات کلیدی نیز امکان پذیر است. برای استفاده از این سرویس ، باید اشتراک ماهیانه خریداری کنید. اشتراک ها انواع مختلفی دارند که هر کدام گزینه های مختلفی دارند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، بهترین خدمات جایگزین Google Analytics از Anzel Web را ارائه می دهیم. از کدام یک از این خدمات استفاده خواهید کرد؟ لطفا نظرات و تجربه خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.