28
مارس

بهترین برنامه های کتاب صوتی رایگان یا ارزان

خواندن می تواند یک سرگرمی گران قیمت باشد. البته کتابخانه ها هنوز وجود دارند اما به نظر می رسد افراد کمتری از آنها استفاده می کنند. در عوض ، بسیاری خرید کتابهای الکترونیکی را مستقیماً از Kindles و iPad خود انتخاب می کنند یا همانطور که در سالهای اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است ، با کتاب صوتی Audible سازگار می شوند.

مسئله این است که Audible ارزان نیست. گرچه ممکن است ماهیانه 15 دلار برای یک کتاب صوتی 20 دلار و بیش از آن یک سرقت به نظر برسد ، بسیاری از برنامه های کتاب صوتی دیگر نیز وجود دارد که کاملاً رایگان هستند یا حداقل بسیار ارزان تر از Audible هستند.

بنابراین ، در این مقاله ، نگاهی سریع به شش مورد از این برنامه های کتاب صوتی رایگان و تقریبا رایگان خواهیم انداخت.

1. لیبی

اولین مورد Libby است که با اتصال کارت کتابخانه شما برای دسترسی به مجموعه کتاب های الکترونیکی دیجیتال و کتاب صوتی کتابخانه محلی شما کار می کند.

Libby یک رابط بصری خوب و خوب با یک پخش کننده کتاب صوتی ارائه می دهد که به نظر می رسد قابل شنیدن است. شما می توانید سرعت پخش را کم یا زیاد کنید ، یک تایمر خواب تنظیم کنید ، چند ثانیه به عقب یا جلو بروید ، فصل ها را بررسی و مشاهده کنید. دقیقاً مانند Audible ، می توانید برای گوش دادن به حالت آفلاین ، کتابها را بارگیری کنید.

هشدارهای مختلفی به لیبی وجود دارد. اول اینکه ، شما فقط می توانید در مجموعه کتابخانه محلی خود به کتابهای صوتی گوش دهید.

دوم اینکه ، لیبی کتابهای صوتی خود را مانند سایر موارد موجود در کتابخانه با وام گرفتن ، نگهداری و به روزرسانی رفتار می کند. این بدان معنی است که اگر فقط یک “نسخه” از جایی که Crawdads آواز می خوانند وجود داشته باشد و در حال حاضر از شخص دیگری قرض گرفته شده باشد ، می توانید کتاب را در حالت تعلیق قرار دهید و لیبی درباره زمان گرفتن آن تصمیم خواهد گرفت.

با این حال ، Libby به طور کلی رایگان است (از نظر فنی مالیات کتابخانه خود را می پردازد) ، بنابراین اگر در منطقه ای با یک کتابخانه محلی محلی زندگی می کنید و از انتظار برای در دسترس بودن کتاب ها بد نیستید ، این یک گزینه عالی برای صدا است.

دانلود: Libby برای iOS Android (رایگان)

2. کتابهای صوتی توییت کنید

کتابهای صوتی Chirp پیشنهادات روزانه در مورد کتابهای صوتی محبوب را ارائه می دهد. این معاملات نه تنها 5-10٪ کاهش نسبت به قیمتهای اولیه نیست ، بلکه غالباً قیمتهای زیادی افت می کند. یافتن پیشنهادهایی از 3 دلار تا 6 دلار برای کتابهای صوتی Chirp که در غیر این صورت با قیمت بیش از 20 دلار به فروش می رسد ، غیر معمول نیست. چه بیشتر ، کتابهای صوتی برای ذخیره شما هستند.

هنگامی که کتابی را از وب سایت Chirp خریداری کردید ، در برنامه پخش کننده کتاب صوتی Chirp بارگیری می شود که شامل همه مواردی می شود: کنترل سرعت پخش ، نشانک ها ، تایمر خواب ، بارگیری برای گوش دادن به حالت آفلاین و موارد دیگر.

Chirp علیرغم جذابیت ، نقصی مشابه لیبی دارد. این بدان معناست که شما ممکن است همیشه نتوانید به آنچه می خواهید گوش دهید گوش دهید ، زیرا معاملات کتاب صوتی روزانه تغییر می کند. هنوز هم ، Chirp کتابهایی در ژانرهای مورد علاقه خود را به شما پیشنهاد می کند ، بنابراین اگر می خواهید کتاب های جدید با قیمت ارزان پیدا کنید ، Chirp ممکن است برای شما مناسب باشد.

دانلود: صدای جیر جیر کتابهای صوتی iOS Android (رایگان ، با خریدهای درون برنامه ای)

3. کتاب های صوتی LibriVox

برخلاف Libby و Chirp ، LibriVox بیش از 50،000 کتاب صوتی را در حوزه عمومی ارائه می دهد که کاملاً توسط داوطلبان تولید می شود ، از خواندن و نوشتن تا ویرایش و توزیع. البته ، مزیت شگفت انگیز تولید داوطلبانه به معنای کاملا رایگان بودن LibriVox است.

برنامه LibriVox یک پخش کننده کتاب صوتی ساده با عملکردهای اساسی است. می توانید مجموعه را با عنوان ، کلمه کلیدی ، نویسنده و حتی راوی جستجو کنید. LibriVox همچنین کتابهای صوتی جدید را روزانه منتشر می کند و مجموعه عظیم خود را به طور مداوم گسترش می دهد.

اما ، از آنجا که کتاب های صوتی در مالکیت عمومی است ، کلاسیک های قدیمی بیشتر مجموعه موجود را تشکیل می دهند. اما اگر عاشق آثار کلاسیک هستید و نمی خواهید هزینه کتابهای صوتی را بپردازید ، LibriVox یک گزینه جایگزین صدای خارق العاده است.

دانلود: کتابهای صوتی LibriVox برای iOS | اندروید (رایگان)

4. کتابهای وفادار

Loyal Books شباهت زیادی به LibriVox دارد ، زیرا مجموعه آن متشکل از کتابهای صوتی رایگان در حوزه عمومی است. در حالی که مجموعه کتاب های صوتی Loyal Books بسیار گسترده تر از LibriVox است ، Loyal Book همچنین هزاران کتاب الکترونیکی را ارائه می دهد.

می توانید کتابهای صوتی را پخش جریانی کنید یا بارگیری کنید ، یک تایمر خواب اضافه کنید ، از جلو و عقب بروید و سرعت پخش را تنظیم کنید. Loyal Books همچنین شامل بررسی کتاب است ، که می تواند در تصمیم گیری برای گوش دادن به کتابهایی بسیار مفید باشد.

مرتبط: 12 کتاب صوتی وفادار برتر که باید گوش کنید

با این حال ، این نرم افزار نقص مشابه LibriVox دارد. بیشتر کتاب ها کلاسیک هستند ، بنابراین انتظار نداشته باشید که داستان های نوجوان مدرن یا کتاب های معروف خودیاری را در Loyal Books پیدا کنید.

دانلود: کتاب های وفادار برای iOS Android (رایگان)

5. Spotify

درست است. می توانید به کتابهای صوتی Spotify گوش دهید.

یافتن کتاب های صوتی در Spotify می تواند کمی چالش برانگیز باشد ، زیرا هیچ بخش جداگانه ای برای کتاب های صوتی هم برای پادکست ها و هم برای موسیقی وجود ندارد. با این وجود ، اگر از جستجوی مشکلی ندارید ، چندین مورد در پایگاه داده Spotify دفن شده اند. علاوه بر این ، Spotify اخیراً کتابهای صوتی اصلی خود را منتشر کرده است.

چندین اشکال آشکار در استفاده از Spotify برای کتابهای صوتی وجود دارد. اول ، مگر اینکه قبلاً هزینه Spotify را پرداخت کرده باشید ، هنگام گوش دادن ، تبلیغات را تجربه خواهید کرد.

دوم ، Spotify مجموعه جامعی ندارد. مانند کتابهای LibriVox و Loyal Book ، بیشتر کتابهای صوتی Spotify در حوزه عمومی هستند و بنابراین اغلب کلاسیک هستند تا پرفروش ترین کتابهای معاصر.

با این حال ، اگر قبلاً هزینه Spotify را پرداخت کرده اید ، می توانید کتاب صوتی را نیز جستجو کنید تا ببینید آیا این کتاب صوتی قبل از خرج کردن در یکی از برنامه های قابل پرداخت Audible یا برنامه دیگر موجود است.

دانلود: Spotify برای iOS Android (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

6. یوتیوب

https://www.youtube.com/watch؟v=KJIsXnbTYx0

آخرین لیست YouTube است. باور کنید یا نکنید ، YouTube هزاران کتاب صوتی بارگذاری شده به عنوان پرونده ویدیویی دارد. و از آنجا که می توانید سرعت پخش را در YouTube کم یا زیاد کنید ، استفاده از آن برای گوش دادن به کتابهای صوتی تفاوت چندانی با استفاده از برنامه ویژه کتاب صوتی ندارد.

مانند بسیاری دیگر از برنامه های موجود در این لیست ، YouTube عمدتا شامل کتاب های صوتی در مالکیت عمومی است. بنابراین دوباره ، انتظار نداشته باشید که کتابهای صوتی اخیر زیادی پیدا کنید.

علاوه بر انتخاب محدود کتابهای صوتی ، یوتیوب یک اشکال مهم دیگر نیز دارد. تا زمانی که هزینه YouTube Premium را پرداخت نکنید ، نمی توانید در برنامه YouTube به کتابهای صوتی گوش دهید زیرا تلفن شما قفل شده است.

دانلود: YouTube برای iOS Android (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

آیا شما نیاز به تغییر صدا دارید؟

ایناهاش! شش گزینه صوتی بصورت رایگان یا تقریبا رایگان. اما آیا ارزش تبدیل شدن به Audible به یکی از این برنامه ها را دارد؟

البته بستگی خواهد داشت. اگر می خواهید فقط از لیست خواندن خود به کتابها گوش دهید ، در آن صورت Audible با مجموعه گسترده ای از کتابهای صوتی فوراً در دسترس ، وضعیت بهتری خواهد داشت.

با این حال ، اگر انتظار ندارید که کتاب صوتی ظاهر شود ، یا اگر دوست دارید بیشتر به کارهای کلاسیک قدیمی گوش دهید ، یکی از این برنامه ها را امتحان کنید. حداقل آنها بسیار ارزان تر از قابل شنیدن هستند.

این برنامه ها تنها راه های گوش دادن به کتابهای صوتی به صورت رایگان یا ارزان نیستند. به عنوان مثال ، ممکن است بتوانید از یک کد تبلیغاتی صوتی استفاده کنید یا از یک داستان الحاقی کتاب الکترونیکی Kindle استفاده کنید.


کتاب صوتی ارزان
کتاب های صوتی گران هستند! 6 روش گوش دادن به صورت رایگان یا ارزان

کتاب های صوتی می توانند بسیار گران قیمت باشند. در اینجا نحوه دریافت کتابهای صوتی رایگان و ارزان قیمت وجود دارد که می توانید بدون شکستن بانک به آنها گوش دهید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.