29
مه

بهترین برنامه های اندروید برای یافتن تصاویر پس زمینه بی نظیر

سفارشی کردن تلفن شما برای انعکاس سبک ها و تنظیمات بصری شما هرگز آسان نبوده است. و با این سفارشی سازی هزاران تصویر زمینه ای که می توانید برای خانه و صفحه قفل خود استفاده کنید ، ارائه می شود.

اما از کجا می توانید تصاویر پس زمینه منحصر به فرد و جالبی پیدا کنید؟ برای یافتن تصاویر پس زمینه جالب و منحصر به فرد برای دستگاه Android خود ، به لیست ما در زیر مراجعه کنید.

برنامه های کلی تصویر زمینه

اگر می خواهید انواع کاغذ دیواری ها را مرور کنید ، از فیلم ها گرفته تا هنرهای انتزاعی یا موارد دیگر ، این دو برنامه مکانی عالی برای شروع هستند.

والی

تفاوت Walli با تصاویر پس زمینه دیگر که در اینجا ذکر شده اند ، به این دلیل که به شما امکان می دهد کاغذ دیواری های خاصی را دوست داشته و سازندگان را دنبال کنید. شما همچنین می توانید لیست پخش خود را ایجاد کنید که به شما اجازه می دهد نمایش اسلاید متحرک تصاویر پس زمینه را در صفحه اصلی داشته باشید.

Walli برای بارگیری تصاویر پس زمینه از شما می خواهد که تبلیغات را تماشا کنید ، اما اگر نمی خواهید ، می توانید با چند دلار در سال در نسخه برتر برنامه مشترک شوید.

دانلود: Walli (نسخه رایگان و پرمیوم موجود)

تصاویر پس زمینه 4K

این برنامه برای یافتن هر تعداد تصویر زمینه مختلف مفید است. می توانید هنر دیجیتال ، عکس منظره ، عکس کلوزآپ از حیوانات و همه چیز در این بین پیدا کنید. می توانید جستجوی خود را بر اساس دسته بندی برنامه ها یا با استفاده از نوار جستجو اصلاح کنید تا تصاویر پس زمینه دقیق مورد نظر خود را پیدا کنید.

این برنامه همچنین تصاویر پس زمینه زنده مانند سحابی های چرخان و امواج آرام اقیانوس را ارائه می دهد. فقط به خاطر داشته باشید که تصاویر زمینه زنده می توانند باتری تلفن شما را خالی کنند ، بنابراین در صورت لزوم یک شارژر قابل حمل در دست داشته باشید!

دانلود: تصاویر پس زمینه 4K (رایگان)

تصاویر پس زمینه مضمون فضایی

این برنامه ها برای یافتن تصاویر پس زمینه خیره کننده با مضمون فضا برای تلفن شما بسیار مناسب هستند.

تصاویر پس زمینه کهکشان

این برنامه هزاران تصویر زمینه فضایی رایگان از سیارات ، سحابی ها گرفته تا فضانوردان را ارائه می دهد. اما تنها نکته منفی این است که شما نمی توانید تصاویر پس زمینه خاصی را جستجو کنید ، بنابراین ممکن است لازم باشد مدتی را پیمایش کنید تا کاغذ دیواری مورد نظر خود را پیدا کنید.

دانلود: تصاویر پس زمینه کهکشان (رایگان)

تصاویر پس زمینه HD و کهکشانی

این برنامه همچنین به شما امکان دسترسی به هزاران تصویر زمینه شگفت انگیز با مضمون فضا را می دهد ، اما انواع دیگری مانند حیوانات و طبیعت را نیز ارائه می دهد. بر خلاف برنامه قبلی ، Space & Galaxy Wallpaper همچنین به شما امکان می دهد جستجوی خود را اصلاح کنید. همانطور که در عکس سوم بالا نشان داده شده است ، می توانید دسته های محبوب ، تصادفی یا سایر موارد و همچنین موارد خاص را مرور کنید.

این برنامه دارای تبلیغات است ، بنابراین هنگام مشاهده یا بارگیری تصاویر پس زمینه ممکن است لازم باشد چند فیلم پنج ثانیه ای تماشا کنید.

دانلود: Space & Galaxy Wallpaper HD (رایگان)

تصاویر پس زمینه Vaporwave و Retrowave

اگر به تم سبک هنری و تصاویر پس زمینه با امواج یکپارچهسازی با سیستمعامل و بخار علاقه مند هستید ، به دنبال این دو برنامه عالی نباشید.

تصاویر پس زمینه موج بخار

این برنامه نه تنها طیف گسترده ای از تصاویر پس زمینه موج بخار و retrowave با ظاهر عالی را ارائه می دهد ، بلکه به شما امکان می دهد هنگام مرور موزیک ها به آهنگ های retrowave رایگان گوش دهید. این برنامه به شما امکان می دهد جستجوی خود را با تعدادی دسته از جمله “موج بازی” ، “پیکسل موج” و “انیمه” اصلاح کنید.

هنگام بارگیری تصویر باید یک تبلیغ کوتاه تماشا کنید ، اما می توانید این تبلیغات را با نسخه Pro برنامه حذف کنید.

دانلود: تصاویر پس زمینه Vaporwave (رایگان ، نسخه برتر موجود)

تصاویر پس زمینه را دوباره مایکروویو کنید

این برنامه از لحاظ طرح بندی و ویژگی ها مشابه برنامه Vaporwave است ، زیرا هر دو متعلق به سازندگان یکسانی هستند. Retrowave Wallpapers به ​​شما امکان می دهد برخی از تصاویر پس زمینه خیره کننده بصری را مرور کنید ، با این گزینه می توانید جستجوی خود را با نوار دسته بندی اصلاح کنید.

این برنامه همچنین هنگام بارگیری هر تصویر زمینه ، تبلیغات را پخش می کند ، اما با ارتقا به نسخه برتر آن ، می توان آنها را حذف کرد.

دانلود: تصاویر پس زمینه Retrowave (رایگان ، نسخه برتر موجود)

تصاویر پس زمینه شیرین

اگر به دنبال تصاویر پس زمینه جذاب برای گوشی خود هستید ، این دو برنامه انتخاب بسیار خوبی دارند.

تصاویر پس زمینه زیبایی

کاغذ دیواری های زیبایی دارای طیف وسیعی از زمینه های زیبا هستند ، از گل ها ، کارهای هنری ، عکس های شهری. می توانید براساس دسته ها یا از طریق نوار جستجوی برنامه جستجو کنید تا آنچه را که می خواهید پیدا کنید و می توانید هر تصویر زمینه را به سرعت و به صورت رایگان بارگیری کنید.

همچنین می توانید عکس ها یا هنرهای شخصی خود را در برنامه بارگذاری کنید تا افراد دیگر بتوانند از آنها به عنوان تصویر زمینه استفاده کنند. بنابراین ، اگر در هنر دیجیتال یا عکاسی تجربه دارید ، می توانید کارهای خود را در برنامه نشان دهید.

دانلود: تصاویر پس زمینه زیبایی (رایگان)

تصاویر پس زمینه شیرین

این برنامه دارای تصاویر پس زمینه جذاب است که برای بارگیری رایگان در دسترس هستند. شما می توانید هنر را با غذا ، چهره های زیبا ، هنر فضایی و حتی کاغذ دیواری هایی با مضمون تعطیلات پیدا کنید.

این برنامه به شما امکان می دهد تصاویر پس زمینه را فوراً بارگیری کنید ، یا می توانید آنها را مورد علاقه خود قرار داده و برای استفاده در آینده در برنامه ذخیره کنید.

بر خلاف بسیاری از برنامه های ذکر شده در اینجا ، متأسفانه این برنامه نسخه برتر تبلیغات را ارائه نمی دهد.

دانلود: تصاویر پس زمینه شیرین (رایگان)

تصاویر پس زمینه طبیعت

برخی از زیباترین کاغذ دیواری هایی که می توانید پیدا کنید طبیعت است. و با استفاده از این دو برنامه می توانید تصاویر پس زمینه شگفت انگیز رایگان با مضامین طبیعی پیدا کنید.

10،000 تصویر زمینه برای طبیعت

این برنامه هزاران عکس خیره کننده از طبیعت را ارائه می دهد که می توانید به صورت رایگان برای تلفن خود بارگیری کنید. برای فیلتر کردن جستجوی خود می توانید از کل مجموعه کاغذ دیواری پیمایش کنید یا از دسته برنامه ها مانند “روند” و “اخیر” استفاده کنید. همچنین می توانید با عناوین با دسته بندی هایی مانند “پاییز” ، “ساحل” و “پرندگان” مرور کنید.

همچنین می توانید تصاویر زمینه مورد علاقه خود را به جای بارگیری خودکار ، داشته باشید و مواردی را که ذخیره می کنید می توانید در نوار موارد دلخواه در بالای صفحه مشاهده کنید.

دانلود: 10000 تصویر زمینه برای طبیعت (رایگان ، نسخه برتر موجود)

تصاویر پس زمینه طبیعت

این برنامه همچنین دارای طیف گسترده ای از تصاویر پس زمینه زیبا با مضمون طبیعی است. همچنین به شما امکان می دهد تصاویر پس زمینه رایگان یا مورد علاقه خود را فوراً بارگیری کنید. اگرچه دسته جستجوی کمتری وجود دارد که از طریق آنها می توانید جستجوی خود را اصلاح کنید ، اما قطعا انتخاب تصاویر خیره کننده تمام کاستی ها را جبران می کند.

این برنامه تبلیغات را در حین جستجوی شما نمایش می دهد ، اما یک نسخه برتر رایگان ارائه می دهد که می توانید به راحتی در صفحه تنظیمات کلی برنامه خریداری کنید.

دانلود: تصاویر پس زمینه طبیعت (رایگان ، نسخه برتر موجود)

یافتن تصاویر زمینه خیره کننده هرگز آسانتر نبوده است

دسترسی به هزاران تصویر زمینه شگفت انگیز از طریق تلفن شما سریع و آسان است. اگرچه بسیاری از این برنامه ها نسخه های برتر را ارائه می دهند ، تصاویر پس زمینه ارائه شده همیشه به صورت رایگان و بدون مشکل در دسترس هستند. فقط یک جستجوی سریع در فروشگاه Google Play می تواند دریچه ای برای یافته های واقعاً خیره کننده باز کند.


ایجاد ویژگی تصویر زمینه آندروید
نحوه تغییر تصویر زمینه در صفحه اصلی Android

در اینجا نحوه تغییر تصویر زمینه در صفحه اصلی Android خود ، از جمله تلفن های سامسونگ و Android وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.