26
آوریل

بسته Humble Bundle محدودیت کمک های خیرخواهانه را از ماه مه آغاز می کند

شما می توانید حداکثر 15 درصد به امور خیریه کمک کنید و بقیه به ناشران بازی و Humble اختصاص می یابد.


آرم روی یک بسته متوسط

بسته نرم افزاری Humble Bundle همیشه یک سناریو برنده برای خریدار ارائه داده است: بخشی از هر خرید به امور خیریه اختصاص می یابد و شما برای پولی که خرج می کنید ارزش بیشتری کسب می کنید (در مقابل خرید هر کالا در یک بسته به صورت جداگانه).

با این حال ، برخی تغییرات در روند خرید Humble Bundle ایجاد شده است ، که احتمالاً کمک های خیرخواهانه وب سایت را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

Humble Bundle لغزنده های قیمت خود را با سوئیچ های از پیش تعیین شده مبادله می کند

از اواخر ماه مه (این پست رسمی وبلاگ می گوید) ، Humble Bundle شروع به آزمایش صفحه جدیدی از بسته می کند ، که لیستی از گزینه های قیمت را جایگزین اسلایدرهای قیمت خود می کند. اهدا را تنظیم کنید منوی کشویی.

فرصت های جدید برای اهدا به Humble Bundle

با توجه به تصویر پیش نمایش تغییر آینده ، گزینه های جدید اهدا در منوی کشویی شامل می شود اهدای پیش فرض و اضافی به امور خیریه– که مبلغ اهدا را به ترتیب پنج درصد و 15 درصد خرید تعیین کرد.

لغزنده ها با سوئیچ های تقسیم مشخص جایگزین می شوند که به وضوح نشان می دهد خرید شما چقدر از Humble ، ناشران و موسسات خیریه پشتیبانی می کند. (…) در حالی که برای انتشار این به روزرسانی در پایان ماه مه آماده می شویم ، متوجه می شوید که اسلایدرها در صفحات بسته موجود نیستند. این به ما کمک می کند رفتار مشتری را هنگام شروع اجرای طرح جدید درک کنیم.

به همین ترتیب ، 15 درصد حداکثر مبلغی است که می توانید به امور خیریه بدهید.

در گذشته می توانستید نوار لغزنده را به صفحات بسته منتقل کنید تا در صورت تمایل کمک خیرخواهانه را 100 درصد تنظیم کنید. این گزینه ممکن است بیشتر از آنچه فکر می کنید انتخاب شود ، در صورتی که اکنون Humble پا بر روی برش هایی که فروشگاه و ناشر دریافت می کند ، بگذارد.

فروتن در مورد چرایی ایجاد این تغییر توضیح نداد ، اما برخی گمانه زنی ها به این دلیل است که IGN Humble Bundle را در سال 2017 خریداری کرد. با این حال ، به نظر می رسد هیچ مدرک مشخصی برای تایید یا انکار این شایعه وجود ندارد.

Humble Bundle چیست؟

هنر بردار صفحه Humble Bundle

توصیف چگونگی عملکرد Humble Bundle بهتر از خود شرکت دشوار است: “برای دریافت کالاهای کمتر ، هزینه کمتری پرداخت کنید یا برای دادن بیشتر به ناشران ، Humble و موسسات خیریه هزینه بیشتری پرداخت کنید.”

Humble Bundle یک ویترین دیجیتالی است که به شما امکان می دهد قیمت خود را برای مجموعه بازی ها و سایر نرم افزارها انتخاب کنید. Humble که در سال 2010 راه اندازی شده است ، گهگاه بسته های بازی های مستقل را با پشتیبانی از چندین سیستم عامل به فروش می رساند.

مرتبط: بهترین سایت ها برای هشدارهای قیمت بازی های ویدیویی

با گذشت زمان ، و Humble بیشتر مورد توجه رسانه ها قرار گرفت ، بسته ها بیشتر و بیشتر می شدند. آنها گسترش یافته اند و شامل بازی هایی از توسعه دهندگان و ناشران معتبر AAA ، تبلیغات بازی های جم ، موسیقی دیجیتال ، کتاب و کمیک هستند.

اکنون Humble مرتباً ویترین فروشگاه خود را با فروش جداگانه بازی ها و بسته هایی که پس انداز هنگفتی دارند ، ترتیب می دهد.

این چگونه تأثیر می گذارد که یک بسته متوسط ​​به جلو حرکت کند؟

Humble Bundle قبلاً در شبکه های اجتماعی واکنش های مختلفی را به خود جلب کرده است ، هیچ کس برای دفاع از شرکت پرش نمی کند. اگر نام ویترین را در توییتر جستجو کنید ، همه پست های پرمخاطب و بازتوییت شده نظرات منفی زیادی دارند.

آیا Humble Bundle به دلیل عصبانیت ناشی از این حرکت معکوس خواهد کرد یا ایستادگی خواهد کرد؟ گفتن سخت است. ما معتقدیم که اگر فروتن پس از تغییر متوجه افت چشمگیر فروش شود ، ممکن است همه چیز برگردد ، اما ممکن است خیلی دیر باشد.


کلیدهای بازی
قبل از خرید کلیدهای بازی با تخفیف چه باید بدانید

مواردی وجود دارد که باید قبل از خرید کلیدهای بازی با تخفیف بدانید. این نکات را گوش کنید تا گول شما را نخورد!

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.