31
مه

بسته اخیر Heble “Heal Covid-19” یک میلیون و 200 هزار نفر برای خیریه جمع کرد

بسته خیریه از 12 تا 19 مه به صورت زنده پخش می شد.


بسته Humble Heal

ویترین دیجیتال Humble Bundle برای کمک به جمع آوری پول برای کمک به COVID-19 در هند و برزیل ، اوایل ماه مه بسته ویژه ای را در وب سایت خود راه اندازی کرد. این شرکت به تازگی فاش کرده است که این بسته چه مقدار پول برای این امر بدست آورده است.

Humble Heal برای تسکین COVID-19 بیش از 1 میلیون دلار سرمایه جمع می کند

بسته نرم افزاری Humble در یک پست وبلاگی اعلام کرد Humble Heal: بسته نرم افزاری COVID-19 54،374 بار خریداری شده است و درآمد 1،170،824 دلار برای موسسات خیریه Direct Relief ، پزشکان بدون مرز / پزشکان بدون مرز (MSF) ، سپاه پزشکی بین المللی و GiveIndia بدست آورده است.

این بسته پر از بازی های رایج ، کتاب های الکترونیکی و نرم افزار بود. این موارد شامل RPG Undertale مستقل ، بازی پازل برنده جایزه Baba Is You و کتاب خودیاری Unf * ck Your Worth است.

تفاوت Humble Heal با سایر بسته های Humble در این بود که شما نمی توانستید اسلایدرها را برای تعیین محل پول خود تنظیم کنید. در عوض ، سود به طور مساوی بین چهار موسسه خیریه توزیع شد.

پست وبلاگ با پیام های تشکرآمیز از رهبران هر موسسه خیریه به پایان می رسد. در اینجا بخشی از بیانیه هدر بنت ، معاون رئیس مشارکت ها و امور خیریه در Direct Relief است:

Direct Relief بسیار ممنون از Humble Bundle و جامعه اش از افراد پرشور و سخاوتمند است. با ادامه مبارزه با موارد رو به رشد COVID-19 ، تلاش های مشترک آنها منجر به ایجاد داروهای مهم ، مواد مصرفی و سایر منابع برای جامعه های آسیب دیده در هند و برزیل خواهد شد.

Humble Before the Heal COVID-19 بسته

موفقیت بسته خیریه Humble با گذشت چندین ماه احتمالاً تسکین بزرگی برای این شرکت محسوب می شود. پس از اعلام محدودیت کمکهای خیرخواهانه خرید بسته ها به 15 درصد ، ویترین فروشگاه در اواخر آوریل گذشته با واکنشهای زیادی روبرو شد.

این امر خشم بسیاری از بازارهای مصرف Humble را برانگیخت. نه تنها به این دلیل که سرانجام پول کمتری به خیریه می رود ، بلکه به این دلیل که یکی از رقبای Humble ، itch.io ، بسته خیریه خود را (برای هدفی متفاوت) در تابستان سال 2020 راه اندازی کرد.

بسته عدالت و عدالت نژادی بیش از 8.2 میلیون دلار درآمد کسب کرد – و با این حال itch.io هیچ درآمدی کسب نکرد. منتقدان نمی توانند در مقایسه بین دو پنجره کمک کنند.

نماد بسته نرم افزاری

یک هفته طول می کشد تا Humble تصمیم خود را برگرداند و اسلایدرها را برگرداند. اما در آن زمان ، خسارت وارد شده بود. عصبانی ترین مشتریان هامبل برای ابراز ناامیدی خود به شبکه های اجتماعی مراجعه کردند و گفتند دیگر از Humble خرید نخواهند کرد.

Humble Bundle بالاخره به نت بالایی رسید

خوب ، یک چیز مطمئنا وجود دارد: صرف نظر از نظر شما در مورد فروتن ، پول جمع شده توسط Humble Heal به بسیاری از افراد کمک خواهد کرد.

در حالی که برخی از کشورهای جهان در حال آماده سازی شرایط برای بازگشت به حالت عادی هستند ، افرادی هستند که در ماه های آینده هنوز باید با بیماری همه گیر مقابله کنند.


start-linux-windows-subsystem
نحوه راه اندازی دسک تاپ لینوکس با استفاده از زیر سیستم Windows برای Linux

آیا می خواهید Linux را روی رایانه ویندوز خود اجرا کنید؟ در اینجا نحوه راه اندازی دسک تاپ لینوکس در ویندوز با استفاده از زیر سیستم Windows for Linux آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.