26
آوریل

بزرگنمایی نمای جذابی را راه اندازی می کند تا به همه اجازه دهد پس زمینه مشابهی داشته باشند

اکنون می توانید با Immersive View در بزرگنمایی جلسات آنلاین خود را واقع بینانه تر کنید.


بزرگنمایی نگاهی همه جانبه پیدا می کند

در چند ماه گذشته ، زوم بسیاری از ویژگی های جدید را بدست آورده است. جدیدترین این ویژگی ها Immersive View است که هدف آن جلسات آنلاین شما بیشتر سرگرم کننده و مشترک است. این حالت در اصل باعث می شود احساس کنید در یک جلسه واقعی هستید.

با نمای بزرگنمایی همهجانبه از پس زمینه مشترک استفاده کنید

زوم در وبلاگ خود اعلام کرد که در حال افزودن ویژگی به نام Immersive View به پلت فرم جلسات آنلاین خود است. با استفاده از این ویژگی می توانید پس زمینه بزرگنمایی خود را با همه شرکت کنندگان در جلسه به اشتراک بگذارید.

محیط های خاصی وجود دارد که به شما احساس می دهد انگار برخوردهای شما در دنیای واقعی اتفاق می افتد.

ویژگی ها در نمای غوطه وری بزرگنمایی

اگر قبلاً کاربر بزرگنمایی هستید ، می توانید بلافاصله در قرارهای بزرگنمایی خود از Immersive View استفاده کنید. در حالی که در یک جلسه هستید ، فقط گزینه Immersive View را مانند سایر گزینه ها انتخاب کنید و ویژگی روشن می شود.

مرتبط: نحوه تغییر پس زمینه هنگام بزرگنمایی

شما می توانید با حداکثر 25 شرکت کننده همزمان از این ویژگی استفاده کنید. اگر کاربران بیشتری در جلسه شما حضور داشته باشند ، آن دسته از کاربران به صورت ریز عکس ظاهر می شوند.

بزرگنمایی زمینه های مختلفی را فراهم می کند که می توانید از آنها استفاده کرده و با شرکت کنندگان در جلسه به اشتراک بگذارید و همچنین می توانید زمینه های شخصی خود را اضافه کنید.

نگاه همهجانبه باعث می شود جلسات مقیاس بندی واقع بینانه تر شوند

نمای همهجانبه در بزرگنمایی شبیه حالت در تیم های مایکروسافت است. هدف هر دو ویژگی این است که جلسات شما را واقعی تر و سرگرم کننده تر کنند. اگر هنوز این ویژگی را امتحان نکرده اید ، سعی کنید ادامه دهید.


افزایش سرگرم کننده
10 کار سرگرم کننده که می توانید با بزرگنمایی انجام دهید

اگرچه همه می دانند که چگونه فقط در Zoom بنشینند و گپ بزنند ، کارهای جالب دیگری نیز برای بزرگنمایی وجود دارد …

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.