28
مه

برنامه iOS توییتر سرویس اشتراک “Twitter Blue” را با قیمت 2.99 دلار تأیید می کند

از جمله موارد دیگر ، مشترکین به تم های رنگارنگ و نمادهای برنامه های سفارشی دسترسی خواهند داشت.


برنامه توییتر

توییتر ناخواسته تأیید کرد که سرویس اشتراک به نام Twitter Blue را اجرا می کند. پلت فرم میکروبلاگینگ اشتراک Twitter Blue را به عنوان خرید درون برنامه ای از طریق برنامه خود ارائه می دهد.

جزئیات سرویس اشتراک توییتر اولین بار در اواسط ماه مه منتشر شد.

توییتر آبی برای ارائه تم های رنگارنگ ، نمادهای برنامه های سفارشی

جین مانچون وونگ ، محقق امنیت ، اولین بار دریافت که توییتر در حال به روزرسانی لیست App Store خود با Twitter Blue به عنوان گزینه IAP است. این آگهی همچنین تأیید می کند که هزینه ماهانه Twitter Blue 2.99 دلار است. برای آزمایش بیشتر ، وونگ به عضویت توییتر بلو ادامه داد و احتمالاً اولین مشتری سرویس اشتراک توییتر شد.

به عنوان بخشی از اشتراک ، توییتر به کاربران امکان تغییر لهجه های رنگی در برنامه را می دهد. مشترکین همچنین می توانند از یک آیکون برنامه سفارشی برای برنامه Twitter استفاده کنند.

سایر ویژگی هایی که بخشی از Twitter Blue خواهند بود زودتر منقضی شده اند ، از جمله امکان لغو توییت. این ویژگی توئیتی را که از قبل پخش شده است پس نمی گیرد ، اما ارسال آن را چند ثانیه به تأخیر می اندازد. مشترکین می توانند تایمر لغو توییت را از 5-30 ثانیه سفارشی کنند.

Twitter Blue همچنین مجموعه هایی برای ذخیره و سازماندهی توییت های مورد علاقه شما در پوشه ها را شامل می شود. حالت خواندن نیز به زودی بخشی از Twitter Blue خواهد بود ، که خواندن موضوعات طولانی در توییتر را آسان می کند. متأسفانه ، به نظر نمی رسد توییتر حداقل در ابتدا قصد کاهش یا حذف تبلیغات را در امتداد خط و برنامه مشترک Twitter Blue خود دارد.

مرتبط: هشتگهای توییتر که داستان را شکل داده اند

از آنجایی که توییتر قصد دارد Twitter Blue را به عنوان گزینه خرید درون برنامه ای از طریق برنامه iPhone خود ارائه دهد ، برای هر تراکنش 30 درصد کارمزد به اپل پرداخت خواهد کرد.

گفته می شود توییتر شامل Scroll به عنوان بخشی از اشتراک Twitter Blue است که در اوایل ماه مه خریداری کرد. Scroll یک سرویس مبتنی بر اشتراک است که تجربه خواندن بدون آگهی را از انتشاراتی که بخشی از برنامه آن است ، ارائه می دهد. گفته می شود که تا 40 درصد درآمد تبلیغاتی بیشتر به ناشران ارائه می دهد.

Twitter Blue ممکن است به زودی راه اندازی شود

توییتر لیست فروشگاه App iOS خود را با جزئیات مربوط به Twitter Blue به روز کرده است که نشان دهنده راه اندازی سرویس اشتراک خود در آینده است. آنچه که باید منتظر بماند این است که آیا این شرکت قبل از فعال سازی توییتر بلو ، ویژگی های بیشتری برای جذابیت بیشتر کاربران خود ایجاد می کند یا خیر.

با توجه به مجموعه ویژگی های فعلی منقضی شده ، Twitter Blue می تواند به سادگی با قیمت 2.99 دلار در ماه به فروش برسد.


آرم توییتر
حساب های حرفه ای جدید توییتر چیست و چه کسی می تواند از آنها استفاده کند؟

توییتر در حال آزمایش پروفایل های حرفه ای در این سیستم عامل است. در اینجا آنچه که آنها هستند و هدف آنها است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.