رفتن به نوشته‌ها

برنامه Cash چیست؟

Cash App یک پلت فرم پرداخت از طریق تلفن همراه است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پول را می دهد. برخلاف بانک ها ، برنامه Cash برای افرادی که دسترسی محدود به بانک های فیزیکی ، اعتبار بد یا عدم شناسایی لازم برای افتتاح حساب های بانکی سنتی دارند ، در دسترس است.

در اینجا همه آنچه در مورد برنامه Cash باید بدانید آورده شده است.

اولین حساب نقدی خود را ایجاد کنید

برنامه Cash در هر دو سیستم عامل iOS و Android در دسترس است. هنگام ایجاد حساب ، باید شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را اضافه کنید. با این وجود امکان انجام معاملات ناشناس با استفاده از نام کاربری در برنامه ای به نام $ Cashtag وجود دارد.

مرتبط: نحوه راه اندازی برنامه نقدی

از راه اندازی اولیه حساب ، برنامه Cash به شما امکان می دهد حداکثر 1000 دلار در ماه دریافت کنید و حداکثر 250 دلار در هفته ارسال کنید. متناوباً ، مزایای اضافی برای حسابهای تأیید شده شامل کارت نقدی ویزا اختیاری ، سپرده مستقیم و افزایش محدودیت های انتقال است.

دانلود: برنامه نقدی برای iOS Android (رایگان)

حساب خود را در برنامه نقدی بررسی کنید

اگرچه استفاده از برنامه Cash بدون اینکه هرگز از هویت خود صرف نظر کنید ممکن است ، انجام این کار فواید زیادی دارد. پس از تأیید ، می توانید مبلغ نامحدودی دریافت کنید و حداکثر 7،500 دلار در هفته ارسال کنید و Cash App Card خود را فعال کنید. لطفا توجه داشته باشید که فقط در صورتی که 18 سال یا بیشتر داشته باشید می توانید حساب برنامه نقدی خود را بررسی کنید.

برای بررسی برنامه خود به صورت نقدی ، به اینجا بروید برنامه نقدی> موجودی> افزودن کارت. سپس نام ، روز تولد ، شماره تأمین اجتماعی و آدرس پستی خود را وارد کنید. برای تکمیل مراحل ، برنامه Cash از شما می خواهد که از هر شناسه دولتی و خودتان عکس بگیرید. پس از تأیید ، می توانید به درخواست کارت برای برنامه های موجود ادامه دهید.

کارت تقاضای پول نقد را درخواست کنید

برای سفارش کارت برنامه Cash ، برنامه Cash را باز کنید ، انتخاب کنید کارت نقدی> کارت نقدی رایگان دریافت کنید. سپس رنگ مورد نظر (سیاه یا سفید) را انتخاب کنید. انتخاب کنید برای شخصی سازی ضربه بزنید و قبل از کلیک روی امضا یا طرح خود بکشید انجام شده. اگر مایل هستید 5 دلار اضافی بپردازید ، حتی می توانید کارتی بگیرید که در تاریکی بدرخشد!

سپس آدرس پستی خود را وارد کنید ، نام خود را تأیید کنید. در آخر ، قبل از کلیک ، هزینه ها ، شرایط و ضوابط را مرور کنید ادامه هید. Cash App Card شما ظرف مدت ده روز به آدرس شما می رسد.

کارت برنامه نقدی خود را فعال کنید

برای بررسی Cash App Card خود ، دو روش وجود دارد: شماره CVV و کد QR.

ساده ترین راه برای بررسی Cash App Card اسکن کد QR چاپ شده روی کاغذ همراه کارت Cash App Card شما است. درخواست خود را به صورت نقدی باز کنید. سپس انتخاب کنید کارت نقدی> کارت نقدی را فعال کنید و کد QR را با دوربین خود اسکن کنید.

کارت برنامه نقدی سیاه

متناوباً ، اگر بسته را کنار گذاشته اید ، می توانید از روش CVV نیز استفاده کنید. برای این کار ، روی ضربه بزنید کارت نقدی را فعال کنید> کد QR موجود نیست> از CVV استفاده کنید بجای. سپس قبل از کلیک بر روی تأیید ، شماره CVV را با تاریخ انقضا در پشت کارت برنامه Cash وارد کنید.

نحوه افزودن پول نقد به برنامه

روش های مختلفی برای اضافه کردن پول به کارت برنامه Cash شما وجود دارد: حساب بانکی مرتبط ، کارت اعتباری یا نقدی ، سپرده مستقیم و شارژ در فروشگاه های فیزیکی.

حساب بانکی متصل است

راحت ترین راه برای بارگیری منظم برنامه Cash ، پیوند دادن آن به یک حساب بانکی موجود است. با این حال ، این فقط برای بانکهای مستقر در ایالات متحده با حداقل مانده 1 دلار مجاز است.

برای پیوند دادن یک حساب بانکی در برنامه Cash ، به اینجا بروید پول من> افزودن بانک. سپس قبل از تأیید حساب ، مسیرهای بانکی و شماره حساب خود را وارد کنید.

سپس می توانید با مراجعه به بانک ، به راحتی از بانک خود به برنامه Cash App پول ارسال کنید پول من> اضافه کردن پول. مقداری را که می خواهید اضافه کنید قبل از ضربه زدن وارد کنید اضافه کردن، سپس با Touch ID یا PIN معامله خود را تأیید کنید. اگر شدیداً به این پول احتیاج دارید که بلافاصله در موجودی شما منعکس شود ، می توانید هزینه 1.5 درصدی اضافی را پرداخت کنید.

کارت اعتباری

اگر احساس راحتی نمی کنید حساب بانکی خود را مستقیماً به برنامه Cash پیوند دهید ، می توانید با استفاده از کارت نقدی یا اعتباری پول به حساب خود اضافه کنید.

برای افزودن بدهی یا کارت اعتباری ، برنامه Cash را باز کنید و روی ضربه بزنید پول من> افزودن کارت اعتباری. سپس اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنید. برنامه Cash از کارتهای نقدی و اعتباری Visa ، Mastercard ، American Express و Discover پشتیبانی می کند. افزودن کارت بدهی و اعتباری نیز همین روند را دنبال می کند.

وقتی کارت بدهی یا کارت اعتباری خود را بهم پیوند دادید ، با ضربه زدن روی برنامه Cash خود پول اضافه کنید پول من> اضافه کردن پول. سپس مبلغی را که می خواهید اضافه کنید وارد کنید و ضربه بزنید اضافه کردن.

پرداخت مستقیم

سپرده های مستقیم به کارمندان کمک می کند تا بدون نیاز به ورود به بانک فیزیکی ، حقوق خود را پرداخت کنند. برای دریافت سپرده مستقیم ، باید شماره بانک و شماره مسیریابی خود را در برنامه Cash به کارفرمای خود ارائه دهید. آنها پس از فعال کردن کارت برنامه Cash شما ارائه می شوند.

با مراجعه به برنامه پول نقد ، شماره بانکی و شماره مسیریابی خود را پیدا و فعال کنید. از آنجا فشار دهید پول من> وجه نقد> واریز مستقیم> شماره حساب دریافت کنید. در صفحه ، درخواست خود را تأیید کنید و روی کپی کردن جزئیات حساب و کپی کردن شماره مسیر ضربه بزنید.

این پول باید طی 1-5 روز کاری از زمان دریافت وجه به حساب شما واریز شود. سپرده های مستقیم با کارت های نقدی رایگان هستند و 3 درصد کارمزد کارت اعتباری اضافی دارند.

برنامه را به صورت نقدی از طریق فروشگاه ها بارگیری کنید

اگر حساب بانکی ، بدهی / کارت اعتباری سنتی ندارید یا می خواهید ناشناس بودن استفاده از برنامه خود را به صورت نقدی حفظ کنید ، آخرین گزینه برای شارژ وجود دارد. می توانید به چندین خرده فروش عمده آمریکایی مانند فروشگاه های Walmart ، Dollar General ، CVS یا 7-Eleven پول اضافه کنید.

هنگام افزودن پول به برنامه نقدی از طریق یک بازرگان ، جزئیات $ Cashtag خود را به صندوق دار بدهید. وقتی تأیید کردید چه مقدار پول نقد می خواهید اضافه کنید ، باید 2-3 دلار هزینه اضافی را برای مبلغی که می خواهید اضافه کنید پرداخت کنید. شارژ خرده فروشی بلافاصله تعادل برنامه نقدی شما را تحت تأثیر قرار می دهد.

نحوه ارسال پول به حساب های دیگر در برنامه های موجود

برای ارسال پول به کاربر Cash App دیگر ، تنها چیزی که باید بدانید یک Cashtag دلار ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن است. با مراجعه به برنامه نقدی خود ، پرداختی را ارسال کنید ، مبلغی را که می خواهید ارسال کنید ، اطلاعات دریافت کننده و اطلاعات پرداخت را قبل از کلیک بر روی پرداخت وارد کنید.

مرتبط: آیا برنامه Cash بی خطر است؟

هنگام ارسال پول به سایر کاربران برنامه Cash ، مانند پرداخت درون برنامه ای ، بسیار مراقب باشید فوری و غیرقابل برگشت.

نحوه برداشت پول از برنامه Cash

Cash App Cards به شما امکان می دهد با پرداخت هزینه 2 دلار از هر دستگاه خودپرداز پول برداشت کنید. بعلاوه ، دستگاه های خودپرداز ممکن است هزینه های اضافی را به صورت نرخ یا درصد ثابت دریافت کنند.

اگر حداقل 300 دلار به حساب Cash App خود واریز کنید ، برنامه Cash هر 31 روز تا 7 دلار برای سه هزینه ATM بازپرداخت می کند. متناوباً ، می توانید از Cash App Card خود به عنوان کارت نقدی عادی استفاده کنید تا از هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

با خیال راحت از برنامه Cash استفاده کنید

Cash App راهی عالی برای به دست آوردن مزایای بانک در کف دست شماست.

برنامه Cash Card همچنین یک روش عالی برای تجربه راحتی استفاده از کارت نقدی است. اگر تصمیم گرفتید که برنامه Cash مناسب شما نیست ، آسان است که حساب خود را برای همیشه حذف کنید.

هنگام استفاده از CashApp ، به خاطر داشته باشید که اگرچه راهی مناسب و مقرون به صرفه برای پس انداز ، ارسال و دریافت پول است ، اما خطرات آن نیز خالی از لطف نیست. مانند سایر حساب های آنلاین ، هوشیار باشید ، از اطلاعات ورود به سیستم محافظت کنید ، Cash App Card خود را ایمن نگه دارید و هنگام انتقال پول به افرادی که نمی شناسید ، مراقب باشید.


درخواست پول را چک کنید
کلاهبرداری در پول نقد چیست و چگونه می توانید از دست دادن پول جلوگیری کنید؟

Cash App ابزاری برای خدمات مالی است ، اما آیا استفاده از آن بی خطر است؟ و چگونه مطمئن شویم که فریب پول جدی را نخورده اید؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید