رفتن به نوشته‌ها

بررسی اجمالی: آیا بیت کوین و بلاکچین هک شده اند؟

شبکه بیت کوین توسط فناوری Blockchain چین پشتیبانی می شود که گفته می شود هک آن بسیار دشوار است. Bl در فناوری Blockchain ، داده ها در یک سرور مرکزی ذخیره نمی شوند. بلکه آنها در شبکه گسترده ای از رایانه ها قرار دارند. هکر برای جمع آوری اطلاعات باید بسیاری از سرورها را از بین ببرد. به نظر خیلی زیاد می رسد ، اما هکرهای باتجربه می توانند راه خود را پیدا کنند! در این مقاله از Anzel Web ، بررسی کنید: آیا بیت کوین و بلاکچین هک شده اند؟ میردازیم.

روش های هک بیت کوین چیست؟ آیا این درکل ممکن است؟

؟ آیا امکان نفوذ به بلاکچین و بیت کوین وجود دارد

بیت کوین و بلاکچین ضد هک محسوب می شوند زیرا به طور مداوم توسط کل شبکه کنترل می شوند. بنابراین ، حمله بلوک چین به خودی خود بسیار بعید است. فناوری بلاک چین به دلیل ماهیت غیرمتمرکز و توزیع شده از بسیاری از حملات هکر در امان است. خود بیت کوین از بدو تأسیس هک نشده است. پیوندهایی مانند کیف پولهای حاوی ارزهای رمزپایه ، وب سایت ها و افراد ، اهداف اصلی هکرها هستند. در این مقاله از Anzel Web به امکان هک بیت کوین با تلفن و … می پردازیم برای اطلاعات بیشتر.

آیا برنامه هک بیت کوین وجود دارد یا بلاکچین و بیت کوین هک شده اند؟

بیت کوین و بلاکچین

در حقیقت ، بیت کوین ضد هک محسوب می شود ، زیرا بلاکچین به طور مداوم توسط کل شبکه کنترل می شود. بنابراین ، از مشکلات پیچیده ریاضی برای افزودن بلاکچین جدیدی که شامل مجموعه ای از معاملات است استفاده می شود. این مشکلات پیچیده ناشی از عملکرد هش رمزنگاری بیت کوین است. اگر یک بلوک خاص به پایگاه داده اضافه شود ، هر گره در شبکه باید آن را بپذیرد. کتاب Bitcoin فقط در صورت پذیرش همه گره ها به روز می شود. این کار دستکاری در شبکه ارزهای رمزپایه را بسیار دشوار می کند.

بنابراین چین بلوک بلوکی ندارد. بلکه هزاران نسخه از آن در گره های یک شبکه رایانه ای است. این گره ها در سراسر جهان توزیع می شوند و شامل تمام معاملات بیت کوین است که تاکنون انجام شده است. نکته دیگر اینکه بیت کوین چیزی نیست که متوقف شود یا شکست بخورد. تقریباً 10 سال است که با سرعت 100٪ فعالیت می کند. این تنها زمانی اتفاق می افتد که تمام برق جهان قطع شود و تمام ارتباطات و اینترنت در جهان قطع شود!

از آنجا که بیت کوین غیرمتمرکز است ، هیچ دولتی نمی تواند آن را غیرفعال کند. تنها کاری که دولت ها می توانند انجام دهند این است که استفاده از آن را در حوزه قضایی خود ممنوع کنند. روش دیگر برای غیرفعال سازی بیت کوین این است که 51٪ از شرکت کنندگان و صاحبان آن دور هم جمع شده و سعی در بارگیری آن داشته باشند. در این صورت آنها سود خود را به خطر می اندازند. ارزهای رمزپایه جدید هر روز اضافه می شوند. بنابراین احتمال ناپدید شدن وی تقریباً صفر است!

هک شدن بلاکچین و اتصال آن به بیت کوین

بررسی اجمالی: آیا بیت کوین و بلاکچین هک شده اند؟

هر وقت در مورد بلاک چین صحبت می کنیم ، ناخودآگاه به سمت بیت کوین می رود. این بدان دلیل است که فناوری Blockchain چین در قلب ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین قرار دارد. بیت کوین توسط یک موسسه یا شرکت شخص ثالث کنترل نمی شود. هر صاحب بیت کوین می تواند در این شبکه شرکت کند ، بیت کوین ارسال و دریافت کند و نسخه ای از آن را در اختیار داشته باشد.

صنعت بیت کوین برای محافظت از معاملات و محافظت از کیف پول های دیجیتالی مصرف کنندگان به فناوری بلاکچین متکی است.

بلاک چین اخیراً هکرها را هدف قرار داده است و حملات اخیر نشان می دهد که هکرها علاقه شدیدی به آن نشان داده اند. این به دلیل ارزش بالای بیت کوین و رمزهای دیجیتال است. حملات بلاکچین به روش های مختلفی اتفاق می افتد. گاهی اشتباهات ساده منجر به این می شود. بعضی اوقات هکرها باید از تمام مهارت های خود استفاده کنند تا بتوانند آن را هک کنند.

برای یادگیری نحوه ثبت کیف پول بیت کوین ، آموزش ساخت کیف پول بیت کوین در سایت ، تلفن اندروید ، آیفون و … را بخوانید.

روش های هک بلاک چین و بیت کوین

علی رغم امنیت دنیای بلاک چین و بیت کوین ، روش هایی وجود دارد که می تواند مانع از کسب اطلاعات هکرها در مورد دارندگان بیت کوین شود. همانطور که اشاره کردیم ، این مسیرها هیچ ارتباطی با خود بیت کوین و بلاک چین ندارد و این واسطه ها هستند که هکرها را هدف قرار می دهند. هکر برای دستیابی به اطلاعات دارندگان بیت کوین نیازی به دانستن معادلات جبری ندارد. سرعت ، هوش ، سو abuse استفاده از اعتماد ، ناامنی از طرف ماینر و موارد مشابه می تواند منجر به هک اطلاعات شود.

البته هکرها از معادلات ریاضی نیز استفاده می کنند زیرا رمزگذاری با ترکیبی از اعداد سرو کار دارد. هکر باید بر انواع رمزگذاری RSA و ECC تسلط داشته باشد ، بدون اطلاع دیگران می تواند به رمزگذاری دسترسی پیدا کند. هنوز هیچ رایانه ای برای استفاده از همه آنها اختراع نشده است و محاسبه این رمزگذاری ها با دستگاه های امروزی تریلیون ها سال طول می کشد.

البته از آینده مطمئن نیستیم ، زیرا با اختراع رایانه های کوانتومی ، محاسبه معادله ای که اکنون هزاران سال به طول می انجامد ، به چند ساعت کاهش می یابد. باید دید در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد! در ادامه روش های فعلی هک بیت کوین و بلاکچین را بررسی خواهیم کرد.

بیت کوین بیت کوین را با خطاهای ایجاد هک کنید

یکی از روش های هک بلاک چین خطاهای ایجاد است. اگر هنگام ایجاد بلاکچین مسائل امنیتی و خطاهایی رخ دهد ، این می تواند منجر به هک شود. هرچه بلاکچین بزرگتر و پیچیده تر باشد ، در برابر حملات هکر آسیب پذیرتر خواهد بود.

چگونه بیت کوین را با ویژگی های امنیتی بد هک کنیم

بررسی اجمالی: آیا بیت کوین و بلاکچین هک شده اند؟

ضعف اقدامات امنیتی بازار سهام می تواند زمینه را برای هک کیف پول های بیت کوین فراهم کند و به هکرها فرصت ورود به بلاکچین را بدهد. در واقع بیشتر هک های بلاک چین در صرافی ها صورت گرفته است زیرا این مکان ها بستر اصلی خرید و فروش ارزهای رمزپایه هستند. اگر اقدامات امنیتی در اطراف مبادلات ضعیف باشد ، هکرها می توانند به راحتی به داده ها دسترسی پیدا کنند.

ترقه Bitcoin DDoS

راه دیگر برای هک بیت کوین نقدی حملات Didas است که در ابتدا در مقاله حملات DDoS چیست صحبت کردیم؟ در طی این حملات ، گره های مختلف شبکه بلاک چین هدف قرار می گیرند. این امنیت کلی بلوک چین را تهدید می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های استخراج بیت کوین ، می توانید در مورد بهترین روش استخراج بیت کوین با رایانه یا تلفن خود اطلاعات کسب کنید.

هک بیت کوین با معاملات برای تشکیل معاملات

روش های دیگر برای هک بیت کوین و بلاکچین حملات کانال های معاملاتی است. این حملات ورودی های نامناسب و مخرب را هدف قرار می دهند و هکرها از آسیب پذیری های بلاکچین سوit استفاده می کنند. اگر مشکلی در مورد نرم افزار تجارت بلاکچین وجود داشته باشد ، می تواند تمام گره هایی که نسخه خاصی از نرم افزار بلاکچین وجود دارد را به خطر بیندازد.

نقض رمز عبور بیت کوین با حمله 51 درصدی

بیت کوین و بلاکچین

یکی از رایج ترین راه های شکستن حساب بیت کوین حمله 51٪ است. این وضعیتی را ایجاد می کند که هکرها حق دارند بیش از 51٪ از قدرت محاسبات یا هش را در یک شبکه بلاکچین کنترل کنند. در سال 2020 ، شبکه ETC سه حمله 51٪ را تجربه کرد. اولین حمله منجر به ضرر 5.6 میلیون دلاری شد.

Hack China Block Wallet with Typosquatting

استخراج بیت کوین و هک بلاکچین با روش Typosquatting نیز امکان پذیر است. در این حالت هکر وب سایت های جعلی ایجاد می کند تا اطلاعات کاربران را بدزدد و به حساب های شخصی آنها دسترسی پیدا کند. ممکن است افراد با چنین سایتهایی روبرو شده و از لحاظ ظاهری گمراه شوند زیرا این سایتها بسیار شبیه وب سایتهای اصلی و معتبر طراحی شده اند.

هک رایگان بیت کوین با حملات فیشینگ

استخراج کنندگان بیت کوین و بلاکچین همچنین می توانند با حملات فیشینگ هک شوند. در حملات فیشینگ ، یک هکر قربانیان را فریب می دهد تا بر روی یک لینک مخرب کلیک کنند. از این طریق به اطلاعات شخصی افراد دسترسی دارند. فیشینگ محبوب ترین تکنیک در بین هکرها است و همچنین برای هک سایر اطلاعات استفاده می شود. در این حالت ، یک ایمیل یا پیام اساسی برای افراد ارسال می شود که حاوی پیوند خراب است.

برای جلوگیری از حملات فیشینگ ، مفیدترین افزونه ها را بخوانید تا از هک فیشینگ در Google Chrome جلوگیری کنید.

هک کیف پول بیت کوین با حملات سیبیل

بیت کوین و بلاکچین

این حملات شبیه حملات دیداس است. حملات Sybil هنگامی اتفاق می افتد که چندین درخواست به تعدادی از گره ها ارسال شود. در این روش هک بلاکچین و بیت کوین ، یک هکر کنترل چندین گره را به دست می گیرد. در نهایت ، قربانی با چندین گره جعلی روبرو می شود و تمام معاملات وی بسته می شود.

برای جلوگیری از هک شدن بیت کوین اندروید و … به امنیت توجه کنید.

همیشه امنیت را در اولویت قرار دهید تا از هک شدن بلاکچین و بیت کوین جلوگیری کنید. طبق تحقیقاتی که در سال 2017 انجام شد ، هکرها حدود 2 میلیارد دلار ارز چینی برای ارز رمزپایه به سرقت بردند. این نشان می دهد که بیت کوین و. می توانند توسط هکرها مورد حمله قرار گیرند. مهمترین نکته برای جلوگیری از حملات ، تصمیم گیری آگاهانه و عجله در تجارت نیست.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، امکان هک کیف پول های بیت کوین و بلاکچین را بررسی کردیم و روش های رایج برای این کار را معرفی کردیم. تجربه شما از خرید بیت کوین و ارزهای رمزپایه دیجیتال چیست؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید