24
ژوئن

برای چه گواهینامه های امنیت سایبری لازم است آموزش ببینید؟

داشتن مهارت های مناسب امنیت سایبری توانایی شما را در استفاده از ابزارها و فن آوری های خاص برای شناسایی ، ارزیابی و محافظت از یک سازمان در برابر تهدیدات سایبری بهبود می بخشد. اخذ این مدارک همچنین می تواند به افزایش اشتغال شما در امنیت سایبری کمک کند.

برنامه های صدور گواهینامه امنیت سایبری در اشکال و مضامین مختلفی وجود دارد و می تواند در مشاغل و سازمان های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. از CompTIA Security + از طریق CEH گرفته تا CISA ، بهترین گواهینامه های امنیت سایبری در اینجا آورده شده است که می تواند به شما کمک کند موفقیت بیشتری در مشاغل امنیتی کسب کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=g0Unnl8DlWk

قیمت: 370 تا 949 دلار

مرحله: وارد شدن

جدول زمانی: سرعت خود

CompTIA Security + یکی از بهترین گواهینامه ها در سطح پایه برای هرکسی است که می خواهد وارد حوزه امنیت شود. دریافت کنندگان این گواهینامه می توانند به عنوان مدیر امنیت ، حسابرسان فناوری اطلاعات ، تحلیلگران امنیتی و دیگران کار کنند.

دانش آموزان ملزم به شرکت در یک آزمون گواهینامه CompTIA Security + هستند که شامل حداکثر 90 سوال است که باید در 90 دقیقه تکمیل شود. این آزمون موضوعات عمومی را شامل می شود ، از جمله استراتژی ها و حمایت از حملات شبکه ، استانداردها و محصولات رمزگذاری ، بهترین روش ها برای محافظت از شبکه و میزبان و موارد دیگر.

برای قبولی در آزمون ، باید حداقل 750 (با نمره 100 تا 900) کسب کنید. شما می توانید با شرکت در دوره کامل و + CompTIA Security + آزمون ارائه شده توسط Udemy برای این آزمون آماده شوید.

اگرچه هیچ شرط لازم برای شرکت در این آزمون وجود ندارد ، اما ما شما را به دریافت گواهینامه + شبکه CompTIA و دو سال تجربه به عنوان یک مدیر IT با تمرکز بر امنیت تشویق می کنیم.

پس از اتمام امنیت + ، دانش و مهارت لازم برای نصب و پیکربندی سیستم های مورد استفاده برای محافظت از شبکه ها ، برنامه ها و دستگاه های تلفن همراه را خواهید داشت. همچنین می توانید با قوانین قابل اجرا کار کنید.

گواهینامه CEH

قیمت: 950 تا 119 دلار

مرحله: حد واسط

جدول زمانی: به مدت پنج روز خودآموزی کنید یا توسط یک مربی راهنمایی شوید

گواهینامه CEH به داوطلبان می آموزد که چگونه مانند هکرها فکر کنند و رفتار کنند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه به شبکه ها و سیستم ها نفوذ کنید تا آسیب پذیری ها را پیدا کرده و آنها را برطرف کنید.

این اعتبار می تواند به نفع هر کسی باشد که دارای امنیت شبکه است ، از جمله مدیران سایت و متخصصان امنیتی. بدست آوردن آن دانش و مهارت شما در شناسایی حمله ، آزمایش نفوذ ، ناقلین و پیشگیری را نشان می دهد.

این دوره پنج مرحله از هک کلاه سفید را آموزش می دهد: لیست کردن ، هوش ، دسترسی به آن ، حفظ دسترسی و پنهان کردن سرنخ ها. علاوه بر این ، شما چندین موضوع مانند آخرین آسیب پذیری ها ، فناوری های هک و قوانین امنیت اطلاعات را پوشش خواهید داد.

برای دریافت گواهینامه CEH ، باید در یک امتحان قبول شوید. این آزمون دانش شما را در زمینه هایی مانند تاکتیک های هک شبکه ، برنامه های وب و سیستم عامل های تلفن همراه ، تکنیک های هوش و حمله ، کنترل ها و قوانین امنیتی IT ، رمزنگاری و رایانش ابری آزمایش می کند.

این دوره گسترده پنج روز طول می کشد و یک آزمون چهار ساعته با 125 سوال دنبال می شود. اگرچه هیچ پیش شرطی برای صدور گواهینامه CEH لازم نیست ، خودآموزان به دو سال تجربه کاری اثبات شده در زمینه InfoSec نیاز دارند.

اگر به دنبال مطالب خودآموز هستید ، دوره آمادگی آزمون Udemy’s Ethical Hacker Certificate Test یک نقطه شروع عالی است.

این گواهینامه را برای مشاغلی مانند آزمایشگر نفوذ ، مهندس امنیت سایبری ، تحلیلگر حوادث سایبری و معمار امنیت ابر در نظر بگیرید. اگر بودجه دارید و ترجیح می دهید از یک دوره رایگان در خانه لذت ببرید ، برخی از بهترین سایت های دوره های کالج رایگان را به صورت آنلاین بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=SIgY4rwDmeI

قیمت: 249 دلار

مرحله: سطح ورود

جدول زمانی: به تنهایی یا پنج روز متوالی یا دو بار در هفته و به مدت هشت هفته

صدور گواهینامه SSCP توانایی شما را در طراحی ، استقرار و آزمایش زیرساخت IT امن نشان می دهد. این دوره با هدف مهندسین امنیت شبکه ، تحلیلگران امنیتی ، مدیران سیستم ، مشاوران امنیتی ، مهندسان سیستم و مدیران پایگاه داده برگزار می شود.

متقاضیان باید در یک آزمون سه ساعته SSCP متشکل از 125 سوال شرکت کنند. می توانید با Coursera’s (ISC) ² SSCP Systems آماده این آزمون شوید.

برای دریافت گواهینامه ، باید در امتحان قبول شوید و حداقل یک سال تجربه حداقل در یکی از مناطق آزمون را داشته باشید. خوبی این است که کارآموزی و کار نیمه وقت برای تجربه در نظر گرفته می شود.

این آزمون تجربه شما را در برنامه ها و امنیت سیستم آزمایش می کند. کنترل دسترسی مدیریت امنیتی و عملیات؛ امنیت شبکه و ارتباطات ؛ پاسخ و بهبودی حادثه ؛ شناسایی ، تجزیه و تحلیل و نظارت بر خطر و رمزنگاری

آیا برای صدور گواهینامه سیسکو آموزش می بینید؟ این دوره های آموزشی سیسکو می تواند به شما در قبولی در امتحانات کمک کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=OelVfwen6X8

قیمت: 499 دلار

مرحله: پیشرفته

جدول زمانی: پنج روز متوالی یا دو بار در هفته به مدت هشت هفته

CISSP یکی از گواهینامه های بسیار مورد توجه است که بیشتر روی سیاست و مدیریت امنیت تمرکز دارد. کسب گواهی اثبات می کند که شما دانش پیشرفته ای در زمینه امنیت IT دارید و می توانید یک برنامه امنیت سایبری را طراحی ، اجرا و مدیریت کنید.

CISSP متخصصان امنیتی باتجربه ای است که می خواهند در سمت هایی مانند مشاور ارشد امنیتی ، افسر ارشد امنیت اطلاعات ، تحلیلگر اطلاعات ، مهندس امنیت IT و مدیر امنیت پیشرفت کنند.

به عنوان پیش شرط صدور گواهینامه CISSP ، شما باید حداقل پنج سال تجربه کار تجمعی در دو یا چند مورد از هشت حوزه امنیتی قابل تأیید داشته باشید.

هشت حوزه شامل: امنیت دارایی ، ارتباطات و امنیت شبکه ؛ امنیت و مدیریت ریسک؛ ارزیابی و آزمایش امنیت ؛ مدیریت هویت و دسترسی ؛ توسعه نرم افزار امنیتی ، معماری مهندسی امنیت و عملیات امنیتی. در برنامه های امنیت سایبری یک سال در اختیار دارندگان مدرک تحصیلی است.

یکی از بهترین منابع برای آمادگی برای آزمون CISSP ، س practicalالات عملی Udemy 2 پوند برای CISSP است. این دوره شامل دو آزمون کامل با 125 سوال و یک آزمون جایزه با 10 سوال است.

گواهینامه CISA

قیمت: بسته به عضویت 575 تا 760 دلار

مرحله: ورود به واسطه

جدول زمانی: سرعت خود

CISA یک گواهی شغلی شناخته شده در سیستم های حسابرسی و کنترل است. انجام این گواهینامه توانایی شما را در ارزیابی آسیب پذیری های امنیتی ، طراحی و اجرای کنترل ها و گزارش انطباق اثبات می کند.

این گواهینامه برای متخصصان امنیتی طراحی شده است که می خواهند شغل خود را در نقش هایی مانند مهندس امنیت IT ، حسابرس امنیت سایبری ، مدیر حسابرسی IT ، تحلیلگر امنیت اطلاعات ، مدیر برنامه انطباق و مدیر پروژه IT توسعه دهند.

برای صدور گواهینامه CISA ، باید یک آزمون چهار ساعته متشکل از 150 سوال را انجام دهید. اما یک پیش نیاز وجود دارد: شما باید حداقل پنج سال تجربه در زمینه ممیزی IP ، IT ، اطمینان ، امنیت یا کنترل داشته باشید.

اگر به دنبال راه حل های آماده سازی آزمون هستید ، حسابرسی ، کنترل و اطمینان از سیستم های اطلاعاتی ارائه شده از طریق Coursera می تواند مکانی عالی برای شروع باشد.

در جهانی پر از متخصصان امنیت سایبری ، گواهینامه بگیرید

گواهی های امنیت سایبری برای هر کسی در زمینه امنیت ارزشمند است. با آموزش مناسب و آموزش امنیت سایبری ، می توانید خطرات احتمالی شرکت خود را کاهش داده و از آنها محافظت کنید.

گواهینامه ها همچنین به عنوان راهنمای کارفرمایان عمل می کنند. برای استخدام کارمندان مناسب ، کارفرمایان معمولاً گواهینامه را به عنوان شاخص مهمی از دانش و مهارتهای امنیت سایبری در نظر می گیرند. بنابراین درباره گواهینامه های بالا تحقیق کنید تا مشخص کنید چه کسانی را باید در رزومه خود داشته باشید.


دوره های آنلاین گوگل
بهترین دوره های آنلاین Google که باید در آنها شرکت کنید

Google طیف گسترده ای از دوره های آنلاین رایگان و رایگان را ارائه می دهد و در اینجا بهترین دوره های خودآموزی را می توانید شرکت کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.