2
سپتامبر

برای پادکست های اپل جدید هستید؟ در اینجا مقدمه ای بر کنترل های پخش پادکست آمده است

با نحوه کنترل سرعت پخش ، تعیین مدت زمان پرش یا شروع تایمر خواب در برنامه پادکست های Apple آشنا شوید.


شخصی که آیفون در دست دارد و به پادکست گوش می دهد

اگر به دنبال مکانی برای کشف داستانها و برنامه های صوتی الهام بخش ، سرگرم کننده و آموزنده هستید ، پادکست های اپل مکانی بسیار مناسب برای شروع هستند. اما ابتدا باید نحوه استفاده از آن را بیاموزید.

کنترل های پخش ابزارهای فوق العاده ای هستند که می توانند به شما گوش دادن یکپارچه بدهند. برای آشنایی با هر کنترل پخش در برنامه Podcasts و نحوه استفاده از آن ، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

دکمه ها را رد کنید

پادکست ها به شما این امکان را می دهند که به سرعت قسمت هایی را که در حال گوش دادن هستید با قرار دادن دکمه هایی که در دو طرف دکمه پخش قرار دارند ، رد کنید. لمس هر یک از این موارد شما را در چند مرحله به عقب یا جلو در قسمت پادکست خود حرکت می دهد.

به طور پیش فرض ، دکمه عقب 15 ثانیه ، و دکمه جلو 30 ثانیه تنظیم شده است. با این حال ، می توانید تعداد ثانیه ها را برای هر دو ویرایش کنید رو به جلو و بازگشت دکمه های روشن تنظیماتبه برای انجام این:

  1. سر به تنظیمات> پادکستبه

  2. به پایین پیمایش کنید دکمه ها را رد کنیدبه تعداد ثانیه ها را برای رو به جلو و بازگشت با ضربه زدن و انتخاب از بین دکمه ها 10،، 15،، 30،، 45، و 60 ثانیهبه

سرعت پخش پادکست را کنترل کنید

اگر مثل من هستید ، معلوم می شود که سرعت گفتار پادکست بسیار کند است. تو می تونی تغییر کنی سرعت پخش با توجه به ترجیحات خود با ضربه زدن روی 1x دکمه برای تغییر سرعت پخش از حالت عادی (1 برابر) سرعت تا یک و نیم (1 1/2 برابر)، دو برابر (2 برابر) ، یا نصف (1/2 برابر) سرعت.

گالری تصاویر (2 تصویر)

برای پخش پادکست روی بلندگو از Airplay استفاده کنید

پادکست ها به شما امکان می دهند از طریق دستگاه ، هدفون یا بلندگوهای خارجی خود گوش دهید. برای گوش دادن از طریق بلندگو ، روی ضربه بزنید پخش هوا را فشار دهید و جایی را که می خواهید آن را رها کنید انتخاب کنید. اگر از بلندگوهای بلوتوث خارجی یا ایرپاد استفاده می کنید ، مطمئن شوید بلوتوث دستگاه شما روشن است.

گالری تصاویر (2 تصویر)

مطالب مرتبط: چگونه AirPods را با MacBook ، iPhone ، PC و موارد دیگر جفت کنیم

تایمر خواب و انحراف را تنظیم کنید

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در هنگام خواب به پادکست گوش دهید ، می توانید یک تایمر خواب تنظیم کنید که پخش پادکست به طور خودکار پس از یک دوره زمانی خاص متوقف شود.

برای انجام این کار ، صفحه نمایش را به سمت بالا بکشید ، روی ضربه بزنید تایمر خواب، و قبل از اینکه پادکست شما به طور خودکار متوقف شود ، مدت زمان تنظیم شده برای تایمر را انتخاب کنید. متناوبا ، می توانید به سادگی پخش را با پایان قسمت متوقف کنید تا از حرکت مستقیم به قسمت بعدی جلوگیری کنید.

گالری تصاویر (2 تصویر)

چیزهای زیادی برای کشف پادکست وجود دارد

برنامه پادکست های اپل به شما امکان دسترسی سریع به هزاران پادکست رایگان را می دهد. از این کنترل های پخش برای افزایش تجربه گوش دادن به هنگام کشف ، برای سرگرمی ، برانگیختن افکار و غنی سازی داستان ها و بحث ها استفاده کنید.


اشتراک های جدید Apple Podcasts در برنامه iPhone نمایش داده می شود.
هزینه اشتراک پادکست های Apple چقدر است و آیا ارزشش را دارد؟

انتخاب اینکه آیا هزینه اشتراک پادکست اپل را بپردازید بستگی به هزینه و هزینه ای که برای آن دریافت می کنید دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده