16
ژوئن

برای مناسبت ها و مناسبت های خاص گل بخرید

هدیه دادن یکی از رسوم قدیمی ایران است ، بنابراین سعی می کنیم به مناسبت های مختلف به یکدیگر هدیه بدهیم و امروز می خواهیم گل های مناسب مراسم و مناسبت های مختلف ارائه دهیم.

گل ها را می توان زیباترین و ظریف ترین عناصر در طبیعت نامید که علی رغم تنوع گل و همچنین رنگ ها و رایحه های مختلف ، جذابیت این موهبت الهی را چند برابر می کند. ما می توانیم این گلهای زیبا را دور هم جمع کنیم و برای شما بفرستیم تا به عزیزانتان هدیه دهید.

گل ها را می توان با توجه به نوع محصول دسته بندی کرد و همچنین این دسته را می توان به مناسبت های مختلف در اختیار افراد مختلف قرار داد.

به عنوان مثال ، در این مقاله به شما خواهیم گفت چه گل هایی برای هدیه دادن به زنان برای تولد مناسب است یا چه گل هایی برای تشکر از استاد مناسب است.

برای موارد مختلف گل بخرید

برای هر مناسبت چه گلهایی بخرم؟

1- خرید گل برای روز تولد یک خانم

وقتی قرار است برای ابراز احساسات و صمیمیت خود برای تولد همسرتان گل بخرید ، یک دسته گل بزرگ گل رز بخرید و اگر می خواهید یک جعبه گل سفارش دهید.

برای هدیه دادن به خانم ها معمولاً از تم رنگی و رنگ روشن استقبال می شود و بیشتر رنگ های صورتی ، پاستلی و روشن برای هدیه دادن به خانم ها استفاده می شود. گل های رز و ارکیده قرمز و آبی گل های مورد علاقه خانم ها هستند. حتماً از یکی از این دو گل در سبد گل یا جعبه ای که سفارش می دهید استفاده کنید

برای تولد خانم گل بخرید

2- برای تشکر از استاد گل بخرید

برای رسمیت بیشتر هدیه ، معمولاً یک سبد گل ارائه می شود و گلهایی که دارای رنگی تیره و بنفش هستند برای هدیه دادن به استادان مناسب هستند و گلهایی مانند گل میخک ، گل داوودی ، درخت لیزین می توانند گلهای مناسبی برای هدیه دادن به ارباب.

اگر می خواهید یک دسته گل شیک و مجلل برای تشکر و قدردانی به استاد خود بدهید ، دسته گلی با ترکیبی از گل رز ، آلسترومریا و گل داوودی انتخاب خوبی است.

3- برای ابراز تسلیت در مراسم ختم گل بخرید

به دلیل نگرانی و درگیری روزمره ، ممکن است نتوانید در مراسم تشییع جنازه برخی از عزیزان شرکت کنید و ارسال گل گزینه مناسبی برای تسلیت است.

تاج گل و یا سفره های ترحیم معمولاً برای تسلیت سفارش می شوند.

گل هایی با مضمون سفید برای این مراسم مناسب هستند و معمولاً گل های داوودی ، میخک ، آنتوریوم ، ژربرا و گلادیول برای تزئین سفره های سفره مناسب هستند.

برای تسلیت مراسم ترحیم گل بخرید

4- خرید گلهای مناسب خواستگاری

برای خواستگاری معمولاً از سبدهای گل بزرگ و جعبه های گل و از گلهایی مانند شرقی ، سوسن ، گل رز و ارکیده استفاده می شود.

ترکیب رنگی گل ها برای خواستگاری شاد و در رنگ های مختلف مناسب است.

برای خواستگاری گل های مناسب بخرید

5- خرید گل برای دهانه

اکلیل ها و فنجان های رنگی معمولاً در افتتاحیه نمایشگاه ها ، مغازه ها و شعب جدید تجارت سفارش داده می شوند.

تاج گل تبریک چیست؟ تبریک برای گلهایی که تم رنگی روشن و شاد دارند معمولاً آنتوریوم ، سوسن ، شرقی و گلادیولوس است.

6- خرید گل برای روز مادر و روز زن

به دلیل حجم زیاد سفارشات در این رزرو ، قیمت گلها افزایش یافته و بنابراین گلهایی مانند گل داوودی ، میخک و آلسترومریا برای هدیه دادن در روز زن و روز مادر مناسب هستند.

و از گلهایی با تم رنگ روشن ٌ صورتی یا هلو استفاده کنید.

همه مادران از دریافت دسته گل و سبد گل خوشحال می شوند. بنابراین برای خرید هدیه روز مادر می توانید دسته گل را در کنار هدیه خود در نظر بگیرید و عشق و سپاس خود را به مادران گرانقدر خود نشان دهید.

7- گل برای ویزیت بیمار

گلی که می خواهید به وی مراجعه کنید باید کوچک باشد تا بیمار در جابجایی آن مشکلی نداشته باشد. و ترجیحاً از جعبه شیشه ای استفاده نکنید ، بهتر است یک سبد گل کوچک در رنگ های قرمز و آبی تهیه کنید و برای بیمار ارسال کنید.

8- گل برای تولد نوزاد

گل بادکنک صورتی معمولاً برای تولد کودک توصیه می شود. همچنین جعبه های ویژه ای برای تبریک تولد مرحله روشن وجود دارد که جای عروسک ها و بادکنک های روی جعبه است.

شما می توانید از طریق وب سایت گل فروشی Shermila از سراسر جهان به ایران گل ارسال کرده و عزیزان خود را در ایران غافلگیر کنید.

مزایای خرید آنلاین نسبت به خرید حضوری ، انتخاب گل به سرعت انجام می شود. نیازی به حضور فیزیکی نیست ، در حال حاضر طرح ها و مدل های زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب و سفارش دهید.

گل فروشی آنلاین شرمیلا در shermila.net آماده ارائه خدمات بصورت 24 ساعته است.

پایان گزارش

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و انزل وب در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده ندارد.