21
آگوست

برای معامله یک IP VPN ثابت خریداری کنید

در این مقاله ، ما در مورد نکات مهم خرید IP IP ثابت برای معامله صحبت می کنیم و به مشکلاتی اشاره می کنیم که هر معامله گر باید بداند تا از مسدود شدن و مسدود کردن حساب Binance خود جلوگیری کند.

برای معامله گران و معامله گران بازار ارزهای دیجیتال

شاید شما که این مقاله را می خوانید ، کم و بیش با بازار ارزهای دیجیتال و بازار رمزنگاری آشنا باشید. در این مقاله ، اطلاعاتی را برای افزایش آگاهی و جلوگیری از به خطر انداختن حساب Binance شما ارائه می دهیم. و در اطراف خریداری می کند vpn معاملات IP ثابت ما همچنین در مورد روش های خرید IP ثابت IP برای معاملات صحبت خواهیم کرد و به نکات مهم دیگری اشاره خواهیم کرد.

از آنجا که صرافی بایننس به عنوان محبوب ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان شناخته می شود ، طبیعتاً کاربران زیادی دارد و کاربران ایرانی زیادی هستند که در ایران زندگی می کنند و در صرافی بایننس حضور دارند. اما مشکل تحریم ایران توسط Bainance است.

متأسفانه به دلیل تحریم ها و ممنوعیت ها ، کاربران ایرانی مجبور به دور زدن Bainance و شروع به استفاده از VPN می شوند. در اینجا مروری کوتاه بر عملکرد VPN برای پیدا کردن دلیل استفاده و محبوبیت آنها وجود دارد.

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

VPN چطورکار می کنند !؟

جالب است بدانید که اکثر مردم از VPN برای حفظ امنیت خود استفاده می کنند. از آنجا که از VPN استفاده می کنند ، ممکن است هویت ناشناخته ای در شبکه و دنیای دیجیتال داشته باشند. همچنین از هکرها دوری کنید. اما VPN ها می توانند برنامه های دیگری نیز داشته باشند. به طور خلاصه ، هنگام اتصال به اینترنت ، یک شناسه از ISP خود دریافت می کنید که آدرس IP نامیده می شود.

آدرس IP شما محل نسبی ، کشور ، شهر و شرکت ISP شما را نشان می دهد. این بدان معناست که می توانید با آدرس IP خود شناسایی شوید. اما برای امنیت بیشتر ، اکثر آدرس های IP شما پویا هستند. این بدان معناست که وقتی اتصال اینترنت شما قطع یا قطع می شود ، آدرس IP شما تغییر می کند.

VPN از روشهای خاص خود برای مخفی کردن و تغییر آدرس IP شما برای مخفی کردن هویت شما استفاده می کند. شاید برایتان سوال باشد که دلیل چیست ؟؟ وقتی می توانم یکبار اینترنت را قطع و وصل کنم و دوباره یک آدرس IP جدید دریافت کنم! پس چرا از VPN استفاده کنیم ؟؟

در حال حاضر ، احتمالاً متوجه لیست کشورهایی شده اید که در داخل نرم افزار VPN قرار دارند. در اینجا باید توجه داشته باشید که با استفاده از VPN ، آدرس IP شما به سرور در کشور دیگر تغییر می کند! ولی

قطع و وصل شدن به اینترنت آدرس IP شما تمدید می شود ، اما همچنان یک IP از همان کشوری که در آن زندگی می کنید دریافت خواهید کرد. بنابراین شما قبلاً می دانید که VPN می تواند آدرس IP شما را در کشوری که می خواهید تغییر دهد. اما داستان از اینجا شروع می شود!

از binance with استفاده کنید VPN (بچرخ بایننس)

اکنون که با نحوه عملکرد VPN آشنا شده اید ، خوب است بدانید که وقتی آدرس IP خود را تغییر می دهیم ، دیگر در مورد مقصد مشخص نیست که در کشوری ممنوعه زندگی می کنیم یا نه. یعنی در واقع سایتی که ما استفاده می کنیم آدرس IP ما را همان چیزی می داند که vpn مشخص کرده است و ما آن را با VPN به کشور دیگری تغییر دادیم.

بنابراین ، با تغییر آدرس IP ، می توانیم بدون نگرانی از خدمات مسدود شده استفاده کنیم. اما اینها همه داستان نیستند!

همه چيز VPN آنها آنطور که باید نیستند ، مراقب باشید !!

وقتی از VPN استفاده می کنید ، IP شما تغییر می کند ، اما آیا تا به حال فکر کرده اید که این تغییر IP چقدر طول می کشد؟ به همین دلیل است که باید مراقب باشید. به طور کلی ، اکثر VPN رایگان آنها آدرس IP شما را تغییر می دهند. جالب است بدانید که کیفیت آدرس IP هدف نیز یک عامل بسیار مهم است. فرض کنید شما یک VPN رایگان نصب کرده اید و از استفاده از آن خوشحال و خوشحال هستید و افتخار می کنید که موفق شده اید مانع فیلترینگ را دور زده و وارد حساب Bainance خود شوید.

شخص دیگری در آن سوی جهان از همان VPN در همان زمان استفاده می کند و دقیقاً به سروری که به آن متصل هستید متصل است. متأسفانه ، هنگامی که وارد Binance می شوید ، این شخص وقتی ناگهان پیام مسدود کردن حساب را مشاهده می کنید ، بیت کوین خود را در صرافی Binance می فروشد. در اینجا سیستم بایننس حضور دو نفر را با دو دستگاه مختلف از دو نقطه مختلف اما یک آدرس IP تشخیص می دهد. در اینجا Bainance مچ شما را می گیرد.

بله همینطور است! استفاده از VPN یکی از نیازهای تجاری کاربران ایرانی در Bainance است ، اما نه هر VPN!

متاسفانه VPN رایگان هر کدام تعداد زیادی از آنها وجود دارد خطرات و خطرات این VPN منحصر به فرد است زیرا VPN های رایگان رایگان هستند ، بنابراین کاربران زیادی دارند و چون سرورهای محدودی دارند ، به احتمال زیاد آدرس IP با کیفیت بسیار ضعیف و استفاده شده دارند.

این منجر به اختصاص یک آدرس IP به چندین هزار نفر در یک زمان می شود و این دقیقاً همان چیزی است که کیفیت آدرس IP را کاهش می دهد و به طور خلاصه حساب شما را در صرافی بزرگ Bainance مسدود می کند. بنابراین برای امنیت پول خود در Bainance بهتر است کمی خرج کنید!

معاملات IP ثابت

مکانها و کشورهای خاص بایننس

به طور طبیعی ، هر VPN لیستی از کشورهایی دارد که در برنامه های خود سرور دارند. اما فقط برخی از VPN ها در لیست طولانی خود مکانهای خاصی برای کاربران ایرانی دارند. در حال حاضر قطعاً سرورهای مکان هلندی (خریداری می کند VPN هلندو سنگاپور (خریداری می کند VPN سنگاپور(قسمت 2 کشورهایی هستند که مصرف کنندگان ایرانی برای استفاده از Bainance به آنها متصل می شوند.

خریداری می کند VPN معاملات IP ثابت (نتیجه)

در نهایت ، مهم است که به یاد داشته باشید که یک VPN خوب باید دارای آدرس IP ثابت باشد. همچنین سرورهایی از کشورهای خاص برای Bainance برای تجار دارد. علاوه بر این ، دارای قابلیت Kill-Switch برای جلوگیری از نشت IP و علاوه بر همه اینها دارای امنیت بالا و هزینه کم است. همه اینها را می توان در یک کلمه خلاصه کرد!

معاملات IP ثابت

VPN مخفی، بهترین سایت خریداری می کند VPN معاملات IP ثابت با 2 اشتراک کاربر ، قیمت مناسب و کیفیت بی نظیر ، آماده استفاده برای کاربرانی است که از قطع مداوم VPN خود خسته شده اند و نیاز دارند کیفیت من دارم. برای خرید ، می توانید به وب سایت رسمی Covrent VPN بروید.

منبع : https://techtip.ir/