رفتن به نوشته‌ها

برای حل مشکل ، برنامه را به صورت دستی به روز کنید

اسنپ ​​چت به تازگی پنج ساعت تعطیل شده است و برخی از کاربران هنوز مشکلی در بازگشت به اینترنت گزارش می دهند.


تصویر لوگوی Snapchat در صفحه اصلی.

اگر Snapchat اخیراً برای شما بوده است ، نگران نباشید. فقط تو نبودی برنامه رسانه های اجتماعی برای چندین ساعت از کار افتاده است و این شرکت در حال حاضر از شما می خواهد که در صورت بروز مشکل در اتصال ، برنامه را به صورت دستی به روز کنید.

بیانیه اسنپ چت در مورد اقامت اخیر وی

مشکلات در ساعات پایانی 29 ژوئیه 2021 ظهور کردند. این شرکت با انتشار بیانیه ای در توییتر خود اعلام کرد که مشکلاتی وجود دارد و همه باید هنگام کار برای رفع مشکل رفتار کنند.

متأسفانه این تصمیم سریع نبود. غول شبکه های اجتماعی پنج ساعت طول کشید تا از کار برگردد و اعلام کند که مشکل برطرف شده است. اگر هنوز در باز کردن برنامه مشکل دارید ، پشتیبانی Snapchat توصیه می کند که برنامه خود را به صورت دستی به روز کنید.

کاربران به پاسخ ها پاسخ می دهند و با اصلاحات خود در مورد مشکل درگیر می شوند. به عنوان مثال ، اگر بارگیری بروزرسانی جدید کار نکند ، برخی از کاربران با حذف و نصب مجدد برنامه از فروشگاه برنامه موفق شده اند.

با وجود همه این راه حل ها ، بسیاری از کاربران هنوز ادعا می کنند که حتی پس از به روز رسانی یا بارگیری مجدد به برنامه دسترسی ندارند. به عنوان مثال ، برخی از افراد با پیغام خطا ادعا می کنند که چیزی در رابطه آنها اشتباه است ، در حالی که برخی دیگر دارای مشکلات احراز هویت بوده اند.

به این ترتیب ، طرفداران Snapchat هنوز از جنگل بیرون نیامده اند. اگر از دیشب برای راه اندازی برنامه مشکل داشتید ، حتماً راهنمای ما را در مورد چگونگی تعمیر Snapchat هنگام غیرفعال بودن یا کار نکردن بررسی کنید. ترفندهای زیادی وجود دارد که می توانید سعی کنید آنها را دوباره آنلاین کنید ، اما اگر این مشکل از سرورهای Snapchat ناشی می شود ، احتمالاً تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که منتظر آن بمانید.

هنوز Snapchat را رد نکنید

اگر برای ورود به Snapchat مشکلی دارید ، هنوز ناامید نشوید. قبل از برداشتن تلفن خود از پنجره ، برنامه را به صورت دستی به روز کنید ، حافظه پنهان را پاک کنید یا یک نصب مجدد جدید را انجام دهید. اگر آنها کار نکنند ، می تواند نشانه این باشد که مشکل کمی پیشرفته تر از آن است که مصرف کنندگان به تنهایی بتوانند از عهده آن برآیند.

شروع به کار با Snapchat می تواند به شما کمک کند که بدانید برنامه برای شما چقدر مهم است. به همین دلیل بسیار مهم است که همه راه هایی را که می توانید از Snapchat ممنوع شوید یاد بگیرید تا دسترسی خود را برای همیشه از دست ندهید. به عنوان مثال ، استفاده مکرر از برنامه های غیر مجاز شخص ثالث برای دسترسی به Snapchat دلیل مسدود کردن حساب شما برای همیشه است.


5 چیزی که می تواند شما را در Snapchat منع کند

در حالی که پست های ناپدید شده Snapchat به کاربران احساس آزادی می دهد ، قطعاً هنوز قوانینی برای مواردی که در این پلتفرم مجاز نیستند وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید