31
مارس

برای جلوگیری از سردرگمی 6 روش ساده کپی و چسباندن را بیاموزید

یکی از موارد آزار دهنده در مورد کپی کردن متن این است که قالب منبع اصلی نیز با آن متن کپی می شود. در نتیجه ، وقتی متن را در Word یا مکان دیگری قرار می دهید ، با قالب بندی منبع اصلی خراب می شود یا قرار می گیرد. روش هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد متن را به راحتی و بدون هیچ فرمت جای گذاری کنید. در این مقاله ما به شما 6 روش ساده کپی و چسباندن برای جلوگیری از تغییر و بهم ریختگی آنزل وب را آموزش می دهیم.

نحوه کپی کردن یک آهنگ ساده در Word ، Internet و Windows.

۶ روشهای کپی / چسباندن متن ساده بدون قالب بندی

بیشتر اوقات وقتی متن را کپی می کنیم ، قالب و قالب منبع نیز با متن کپی می شود. اگر قالب متن با قالبی که می خواهیم متن را در آن قرار دهیم متفاوت باشد ، حروف و کلمات کوچک می شوند. برای این مشکل راه حل هایی وجود دارد. در این مقاله از پی سی آموزش نحوه کپی و جایگذاری بدون کد اضافی را به شما آموزش می دهیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

چگونه می توان یک نسخه ساده برای چسباندن ایجاد کرد؟

یک کپی ساده از آهنگ

برای کپی کردن جایگذاری بدون کد اضافی در ویندوز ، فقط کافیست هنگام چسباندن از Ctrl + Shift + V به جای Ctrl + V استفاده کنید. این روش برای کپی و جایگذاری در اکثر مرورگرهای محبوب مناسب است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید متنی را در وردپرس در Chrome منتشر کنید ، می توانید از این روش استفاده کنید.

همچنین باید از Command + Option + Shift + V در Mac استفاده کنید. توجه داشته باشید که این روش در Word کاربرد ندارد.

چگونه متن را به درستی از اینترنت در Word کپی کنیم

یک کپی ساده از آهنگ

ابتدا متن را کپی کنید. سپس روی دکمه Paste در نوار Word کلیک کنید. سه گزینه خواهید دید:

ذخیره قالب بندی منبع: با انتخاب این گزینه متن در همان قالب اصلی جایگذاری می شود.

Merge formats: با انتخاب این گزینه قالب بندی اساسی مانند bold و bullet point که در متن اصلی وجود داشت حفظ می شود ، اما قلم متن به قلم Word شما تغییر می کند.

فقط ذخیره متن: با انتخاب این گزینه تمام قالب های اصلی متن حذف شده و متن را به سادگی چسب می زند.

هنگام کپی کردن از اینترنت با استفاده از پسوندهای مرورگر ، مشکل تغییر حروف را حل کنید

برای توجیه متن کپی شده از اینترنت در Word ، می توانید از افزونه ها استفاده کرده و متن ساده را بدون قالب بندی جایگذاری کنید.

یک کپی ساده از آهنگ

افزونه های زیادی برای Firefox و Chrome وجود دارد که همه قالب ها و قالب های جاسازی را حذف می کند. می توانید از افزونه رایگان Copy PlainText برای Firefox استفاده کنید. همچنین می توانید از پلاگین کپی رایگان “کپی به صورت ساده” برای Google Chrome استفاده کنید.

هنگامی که این افزونه ها را با کلیک راست روی متن انتخاب شده به مرورگر خود اضافه می کنید ، گزینه هایی مانند Copy PlainText یا Copy as Plain Text را مشاهده خواهید کرد. همچنین می توان میانبر صفحه کلید برای آنها ایجاد کرد.

برای مشکلات کپی و جایگذاری در اندروید ، به آموزش 5 روش برای حل مشکل کپی متن در اندروید مراجعه کنید.

بعد از Copy & Paste in Word با PureText کلافه متن را اصلاح کنید

با این روش کپی در رایانه و ویندوز می توانید از برنامه PureText استفاده کنید. با استفاده از این برنامه می توانید از ترکیب کلید Windows + V برای جایگذاری استفاده کنید. همچنین می توانید میانبر صفحه کلید را به دلخواه تغییر دهید. برای تغییر تنظیمات این برنامه ، روی نماد آن کلیک راست کرده و گزینه ها را انتخاب کنید.

اگر می خواهید این برنامه همیشه فعال باشد ، کادر تأیید شروع خودکار PureText در Windows startup را انتخاب کنید.

یک کپی ساده از آهنگ

آهنگ را بدون تغییر سیستم Mac کپی کنید

برای کپی کردن یک چسباندن ساده در Mac ، می توانید به System Preferences بروید و دکمه ها را به دلخواه تغییر دهید. برای این کار ، منوی Apple و سپس System Preferences را باز کنید. سپس Keyboard را انتخاب کنید. به برگه میانبرها بروید و برنامه میانبرهای برنامه را در سمت چپ انتخاب کنید.

یک کپی ساده از آهنگ

با انتخاب گزینه + در زیر قسمت ، می توانید کلید میانبر جدید را برای کپی و جایگذاری متن بدون هیچ فرمت انتخاب کنید. سپس در قسمت عنوان منو Paste and Match Style را وارد کرده و میانبرهای مورد نظر را در قسمت میانبر صفحه کلید وارد کنید.

یک کپی ساده از آهنگ

حتماً گزینه All Applications on the first چاقو را انتخاب کنید تا از این کلید میانبر برای همه برنامه ها استفاده شود. در آخر بر روی دکمه Add کلیک کنید. وقتی این کلید میانبر فعال شد ، برای فعال کردن قالب بندی باید به ویرایش و سپس Paste بروید.

چسباندن بدون کد اضافی را با Notepad (Windows) و TextEdit (Mac) کپی کنید

شما می توانید از Notepad برای کپی جایگذاری بدون کد اضافی در ویندوز 10 استفاده کنید. فقط متن را کپی کرده و در این برنامه جای گذاری کنید. سپس متن را از Notepad کپی کرده و در برنامه دیگری مانند Word قرار دهید. این نوع متن ساده جایگذاری شده و قالب بندی خاصی ندارد.

یک کپی ساده از آهنگ

در Mac ، TextEdit را باز کنید. سپس به تنظیمات برگزیده رفته و کادر Plain Text را علامت بزنید. اکنون می توانید هر متن را در این برنامه جایگذاری کنید تا همه قالب ها حذف شود. سپس متن را در جایی که می خواهید قرار دهید.

یک کپی ساده از آهنگ

برای عیب یابی مشکلات نوشتن مطالب در ویندوز ، می توانید به آموزش نحوه عیب یابی مشکلات نوشتن مطالب در ویندوز 10 مراجعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از انزل وب ، روش های ساده و بدون قالب برای کپی و چسباندن را آموزش دادیم. از چه روشی برای این کار استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.