12
جولای

برادران وارنر قرار است 91،000 NFT برای Space Jam: New Legacy Launch منتشر کند

همه بلند شوند ، اکنون زمان جنگ است …


فضای حراج niftys nft ویژگی حراج

برادران وارنر دنیای Looney Tunes و Space Jam را به بازار غیرقابل پیش بینی و اغلب چالش برانگیز NFT می آورد و 91000 مجموعه محدود را برای تبلیغ فیلم منتشر می کند. افت گسترده NFT بزرگترین فیلم برای یک فیلم تا به امروز است و NFT شامل تصاویری از Bugs Bunny ، Tweety ، Pig Pig و البته لبرون جیمز خواهد بود.

مجموعه های پرتاب کلکسیونی Space NFT

برادران وارنر Space Jam: New Legacy NFT سری خود را در Nifty’s ، یک بازار محبوب NFT منتشر خواهد کرد. در زمان ثبت نام ، نود و پنج کاربر می توانند یک Space Jam NFT را بصورت رایگان درخواست کنند ، در حالی که می توانید با به اشتراک گذاری پست در یک شبکه اجتماعی ، یک NFT رایگان اضافی بدست آورید. سپس کاربران می توانند برای خرید Space Jam NFT اضافی 3 دلار بارگیری کنند.

مرتبط: برچسب بد (NFT) چیست؟

Space Jam: افت جدید Legacy NFT با اکثر پرتاب های دیگر در شرکت برادران وارنر متفاوت است. توزیع NFT به جای فروش آنها در حراج سود. البته ، آنها NFT را نیز می فروشند و 91000 مورد از مجموعه های قابل جمع آوری وجود دارد ، به این معنی که از نظر نادر NFT در سطح بالایی نیستند ، اما هنوز هم حس خوبی است.

50 کاربر قادر به گرفتن یکی از هشت شخصیت Looney Tunes “Tune Squad” از فیلم آینده ، به همراه سوپراستار جهانی NBA ، لبرون جیمز هستند. NFT ها با پنج سطح نادر مختلف ارائه می شوند. هر کاربر شانس برابر برای برنده شدن نادرترین Space Jam NFT در سطح افسانه ای را دارد ، که تنها ده نسخه از آن وجود دارد.

شیطان نفیس تاسمانی NFT

پس از ثبت نام ، من یک شیطان تاسمانی و یک مسافر را گرفتم ، هر دو از نظر کمیاب غیر معمول. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که روند فروش NFT Nifty تمام خریدهای آینده Space Jam Looney Tunes NFT را تصادفی می کند ، بنابراین هرگز نمی دانید کدام NFT را دریافت خواهید کرد.

البته این کاملا منطقی است ، زیرا ممکن است قیمت سطح افسانه ای NFT افزایش یابد و کاربران ممکن است آنها را در سایت های دیگر حراج NFT بفروشند (زیرا Nifty’s در حال حاضر فروش NFT را به سایر کاربران تسهیل نمی کند).

NFT های Space Jam باعث کاهش مصرف انرژی می شوند

یکی از بزرگترین مشکلات NFT و ارزهای رمزنگاری شده به طور کلی مصرف انرژی است. بیت کوین برای حفظ شبکه بلاک چین خود از انرژی زیادی استفاده می کند. در نتیجه ، برادران وارنر با Palm NFT Studio همکاری می کند ، که یک سیستم جعل NFT را توسعه داده است که 99٪ از انرژی بیشتر از گزینه های دیگر بهره می برد.

انتخاب یک پلت فرم کمتر شناخته شده NFT برای Space Jam: راه اندازی New Legacy NFT حرکت دیگری است که باعث بالا کشیدن ابرو می شود. با این حال ، برادران وارنر می خواست حداکثر میزان NFT را در معرض تعهد نسبت به فیلم جدید به حداکثر برساند و توزیع تصادفی این پلتفرم به Nifty’s و Warner Bros کمک کرد.


گرافیک شبکه بیت کوین
چگونه بیت کوین می تواند سازگار با محیط زیست باشد؟

بیت کوین یک فاجعه زیست محیطی است ، نه؟ آیا ممکن است منتقدان در مورد قیمت محیط زیست بیت کوین اشتباه کنند؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.