رفتن به نوشته‌ها

با 9 روش جدید برای مخفی کردن برنامه های Android آشنا شوید

ممکن است برنامه های مختلفی بر روی گوشی شما نصب شده باشد و مایل نباشید آنها را در صفحه اصلی یا در منوی برنامه ها مشاهده کنید. برای انجام این کار ، باید برنامه مورد نظر را مخفی کنید. چندین روش برای مخفی کردن برنامه های تلفن Android وجود دارد. در این مقاله 9 روش جدید برای پنهان کردن برنامه های Android از Anzel Web را می آموزیم.

چگونه برنامه ها و بازی های Android را در تلفن خود مخفی کنیم؟

؟ نحوه مخفی کردن برنامه های Android

برخی از برنامه های تلفن ممکن است حاوی اطلاعات مهمی باشند. به عنوان مثال ، برنامه های بانکی ، نرم افزارهای ایمیل ، برنامه های حساب سهام و … دارای نام کاربری ، رمز عبور و اطلاعات مالی و شخصی شما هستند. رمزگذاری تلفن می تواند از این برنامه ها محافظت کند ، اما این روش کافی نیست. راه دیگر این است که برنامه های مهم خود را مخفی کنید. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد. در این مقاله از Anzel Web ، ما روشهای مخفی کردن برنامه و بارگیری برنامه نامرئی Android را بررسی می کنیم. انتظار بیشتری داشته باشید.

توجه: می توانید نسخه کامل برنامه های معرفی شده را از سرویس های ایرانی بارگیری و نصب کنید.

مخفی کردن برنامه های سامسونگ و اندروید 9 و جدیدتر (برنامه بدون روت پنهان می شود)

از این روش می توان برای مخفی کردن برنامه در گوشی های گلکسی سامسونگ با دستگاه های دارای Android 9 یا بالاتر استفاده کرد. به Setup بروید.

سپس روی Display ضربه بزنید.

مخفی کردن برنامه سامسونگ

روی صفحه اصلی ضربه بزنید.

مخفی کردن برنامه سامسونگ

روی مخفی کردن برنامه ها کلیک کنید.

مخفی کردن برنامه سامسونگ

حالا برنامه مورد نظر را انتخاب کنید.

مخفی کردن برنامه سامسونگ

در نهایت ، روی Done در پایین صفحه ضربه بزنید. برای بازگرداندن نمایشگر این برنامه ، به همان مسیر بروید و تیک نرم افزار مخفی را بردارید.

مخفی کردن برنامه سامسونگ

در برخی دیگر از مدل های سامسونگ ، ابتدا باید کشوی برنامه را باز کنید. سپس روی منوی سه نقطه ضربه بزنید. روی تنظیمات در صفحه اصلی ضربه بزنید. حالا روی Hide app کلیک کنید. برنامه مورد نظر خود را پیدا کرده و روی Apply کلیک کنید.

مخفی کردن برنامه Android: شیائومی

برای مخفی کردن برنامه در گوشی های اندرویدی شیائومی ، به تنظیمات> قفل برنامه بروید. سپس روی نماد چرخ دنده در بالای صفحه ضربه بزنید.

برنامه های مخفی را پیدا کرده و آن را روشن کنید. روی مدیریت برنامه های مخفی ضربه بزنید. برنامه مورد نظر را انتخاب کنید.

برنامه Android را مخفی کنید

علاوه بر برنامه ها ، می توانید فیلم ها ، عکس ها و فایل های خود را نیز مخفی کنید. برای یادگیری این روش ، مقاله مخفی کردن فایل ها و پوشه ها در Android را مطالعه کنید.

مخفی کردن برنامه Android: OnePlus

برای مخفی کردن برنامه های Android ، به منوی Software بروید.

مخفی کردن برنامه سامسونگ

انگشت خود را به راست بکشید تا پوشه Hidden Space ظاهر شود.

برنامه Android را مخفی کنید

سپس روی علامت + در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

برنامه Android را مخفی کنید

برنامه های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برنامه Android را مخفی کنید

اگر نمی خواهید کسی به این برگه دسترسی داشته باشد ، روی منوی سه نقطه کلیک کنید. سپس Activate Password را انتخاب کنید. اکنون باید کد PIN یا الگوی تلفن خود را وارد کنید.

برنامه Android را مخفی کنید

برای ذخیره ، در بالای صفحه ضربه بزنید.

برنامه Android را مخفی کنید

برای نمایش این برنامه ها ، به این قسمت بروید و برنامه های خود را انتخاب کنید. سپس روی Unhide ضربه بزنید.

روش های مختلفی برای مخفی کردن عکس در تلفن شما وجود دارد. برای انجام این کار ، مقاله نحوه مخفی کردن عکس در Android را بخوانید.

مخفی کردن برنامه Android: Huawei

برای پنهان کردن برنامه Android ، به تنظیمات بروید. از این بخش می توانید به PrivateSpace بروید. در اینجا می توانید برنامه ها را به طور معمول بارگیری و نصب کنید. اگرچه این برنامه ها در بدنه اصلی گوشی نمایش داده نمی شوند. PrivateSpace مانند یک حساب شخصی در تلفن شما به نظر می رسد. اگر برنامه ای در قسمت عادی تلفن شما نصب شده است ، قبل از نصب مجدد آن در آن قسمت ، باید آن را حذف کنید.

روی حریم خصوصی کلیک کنید.

برنامه Android را مخفی کنید

روی PrivateSpace ضربه بزنید. اگر این برگه فعال نشده است ، ابتدا باید آن را فعال کنید.

برنامه Android را مخفی کنید

حالا بر روی Activate کلیک کنید و کارهای لازم را انجام دهید. وقتی این برگه را فعال می کنید ، قسمت اصلی تلفن شما MainSpace نامیده می شود.

برنامه Android را مخفی کنید

وقتی این فضا فعال شد ، به Settings> Privacy> PrivateSpace بروید و روی Sign in کلیک کنید. رمز عبوری را که وارد کرده اید وارد کنید.

برنامه Android را مخفی کنید

وقتی می خواهید به قسمت اصلی بروید ، صفحه تلفن را خاموش کنید و در حالی که آن را روشن می کنید از کلید قسمت اصلی گوشی خود استفاده کنید.

حالا هر برنامه ای را که می خواهید نصب کنید.

برنامه Android را مخفی کنید

آموزش مخفی کردن برنامه Android: LG

برای پنهان کردن برنامه Android ، صفحه اصلی را خالی نگه دارید. در منوی باز شده ، روی تنظیمات در صفحه اصلی ضربه بزنید.

برنامه Android را مخفی کنید

برنامه Android را مخفی کنید

اگر کشوی برنامه شما فعال باشد ، این گزینه را مشاهده نخواهید کرد. کافی است آن را انتخاب کرده و روی منوی سه نقطه ای ضربه بزنید. سپس Hide app را انتخاب کنید.

برنامه Android را مخفی کنید

اگر نه ، گزینه Hide applications را انتخاب کنید. حالا برنامه های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برنامه Android را مخفی کنید

در نهایت ، روی Finish کلیک کنید. برنامه هایی که انتخاب کرده اید قبلاً مخفی شده اند. برای بازیابی آنها ، به همان مسیر بروید و تیک این برنامه ها را بردارید.

برنامه Android را مخفی کنید

برنامه Android Hide: Nova Launcher را بارگیری کنید

اگر تلفن شما این ویژگی پیش فرض را ندارد ، می توانید Android Concealer را برای برنامه هایی مانند Nova Launcher ، Apex Launcher یا Evie Launcher بارگیری و نصب کنید.

برنامه Android Hide را بارگیری کنید

صفحه اصلی را خالی نگه دارید.

برنامه Android Hide را بارگیری کنید

تنظیمات یا راه اندازی جدید را لمس کنید.

برنامه Android Hide را بارگیری کنید

کشوی برنامه را لمس کنید.

برنامه Android Hide را بارگیری کنید

اکنون از قسمت Applications ، روی Hide Applications (مخفی کردن برنامه ها) کلیک کنید.

برنامه Android Hide را بارگیری کنید

حالا برنامه های مورد نظر خود را انتخاب کنید. فقط آنها را لمس کنید. برای بازگشت آنها ، علامت موارد انتخاب شده را بردارید.

برنامه Android Hide را بارگیری کنید

دانلود مخفی کردن برنامه های Android

دانلود مخفی کردن برنامه های Android

دیگر نرم افزار مخفی اندروید Hide Apps نام دارد. با استفاده از این برنامه ، علاوه بر نرم افزار ، می توانید تصاویر و فیلم های خود را مخفی کرده و حتی آنها را رمزگذاری کنید. رابط کاربری برنامه ساده است و حجم کمی دارد. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این برنامه رایگان بودن آن است.

همچنین می توانید برنامه های خود را با برنامه هایی مانند App Locker و AppLock Fingerprint رمزگذاری کنید. برای آشنایی با این روش ، نحوه قفل کردن برنامه های Android را مطالعه کنید.

مخفی کردن برنامه ها از منوی تلفن: برنامه های استاندارد و سیستم را غیرفعال کنید

این روش برای برنامه هایی که به طور پیش فرض روی گوشی شما نصب شده اند مناسب است. البته ، آنها برای همه برنامه ها کار نمی کنند. به تنظیمات بروید.

توجه داشته باشید که ممکن است بسته به مدل و نوع تلفن شما ، نام مراحل کمی تغییر کند.

نکته بعدی این است که برخی از برنامه های پیش فرض قابل حذف نیستند.

اکنون به قسمت Applications یا Applications and Notifications بروید.

برنامه ها را از منوی تلفن مخفی کنید

روی همه برنامه ها در بالای صفحه کلیک کنید تا همه برنامه ها نمایش داده شوند. ممکن است تلفن شما فقط بتواند برنامه های سیستم را نمایش دهد. به عنوان مثال ، در تلفن Samsung Galaxy ، روی All ضربه بزنید. سپس Enables را انتخاب کنید. سپس روی منوی سه نقطه ای ضربه بزنید و Applications and notifications را انتخاب کنید.

برنامه ها را از منوی تلفن مخفی کنید

برنامه مورد نظر را انتخاب کنید.

برنامه ها را از منوی تلفن مخفی کنید

روی غیر فعال کردن کلیک کنید. اگر این گزینه وجود ندارد ، روی Force Stop ضربه بزنید. این گزینه ها ممکن است در قسمتی به نام Storage باشد. اگر چنین چیزی اصلاً وجود نداشته باشد ، برای این برنامه امکان پذیر نیست.

برنامه ها را از منوی تلفن مخفی کنید

اگر برنامه را غیرفعال کنید ، می توانید آن را در قسمت Disabled پیدا کنید.

چندین روش وجود دارد که می توانید برنامه های تلفن خود را سازماندهی کنید. با تکنیک های مدرن که از درس صفحه تلفن Android به دست آمده آشنا شوید (پیروز شوید ، دریافت کنید).

با نحوه مخفی کردن برنامه Android در پوشه های محافظت شده آشنا شوید

برای مخفی کردن برنامه تلفن می توانید از پوشه های محافظت شده استفاده کنید. این روش را می توان در برخی از تلفن های Android استفاده کرد. این پوشه به رمز عبور نیاز دارد. در تلفن Galaxy خود ، برای فعال کردن این پوشه ، به تنظیمات> بیومتریک و امنیت> پوشه محافظت شده بروید. از شما خواسته می شود که یک رمز عبور برای آن وارد کنید. پس از ایجاد پوشه ، می توانید آن را در قسمت App Drawer مشاهده کنید.

آموزش مخفی کردن برنامه Android

یک راه ساده دیگر این است که برنامه های خود را در یک پوشه قرار دهید. پوشه ها را ایجاد کرده و برنامه مورد نظر خود را بکشید. حتی می توانید چندین پوشه ایجاد کرده و چنین برنامه هایی را در آنها مخفی کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، نرم افزار پنهان کردن برنامه Android را از Anzl Web ارائه کردیم و روش های پنهان کردن برنامه های Android را آموختیم. برای انجام این کار از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید