25
آگوست

با 8 روش عیب یابی مشکل تصویر و وب کم در Adobe Connect آشنا شوید

Adobe Connect محبوبت یک برنامه محبوب برای جلسات ، کنفرانس ها ، آموزش از راه دور و موارد دیگر است. این برنامه گاهی مشکلاتی دارد. یکی از این مشکلات اعوجاج تصویر ، سفید شدن صفحه ، کج شدن یا تکه تکه شدن و غیره است. چند راه ساده برای حل این مشکلات وجود دارد. در این مقاله 8 روش حل مشکل تصویر و وب کم در Adobe Connect از Anzel Web را به شما آموزش می دهیم.

عیب یابی مشکلات صفحه سفید و تصویر در Adobe Connect

؟ چگونه می توان مشکل صفحه نمایش مخدوش ، خالی و سفید Adobe Connect را برطرف کرد

اگرچه Adobe Connect یکی از بهترین نرم افزارهای موجود برای ارتباطات صوتی و تصویری از راه دور است ، اما گاهی اوقات می تواند باعث ایجاد مشکل در تصویر شود. وقتی سعی می کنید یک اتصال ویدیویی ایجاد کنید ، ممکن است یک صفحه سفید مشاهده کنید یا تصویر شما صاف نباشد و …. در این مقاله نحوه حل مشکل تصویر و وب کم در Adobe Connect از Anzel را به شما آموزش می دهیم. وب انتظار بیشتری داشته باشید.

چگونه دوربین Adobe Connect را فعال کنیم؟ مشکل را از طریق رجیستری حل کنید

به مشکل وب کم را در Adobe connect برطرف کنید در Windows ، Win + R. را فشار دهید سپس regedit را در کادر Run تایپ کرده و OK کنید. صفحه رجیستری باز می شود.

توجه: قبل از ایجاد تغییرات در رجیستری ، حتماً از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر قسمت را به درستی تکمیل نکنید ، ممکن است اطلاعات خود را از دست بدهید.

در پنجره باز شده ، به Computer HKEY_CURRENT_USER SOFTWARE Adobe Connect بروید.

تصویر در Adobe Connect

روی آن راست کلیک کرده و یک رکورد جدید به نام DWORD 32bit ایجاد کنید. سپس نام آن را به useDirectShowCamera تغییر دهید. روی آن راست کلیک کرده و Change را انتخاب کنید. مقدار را به 1 تغییر دهید.

شماره پیش فرض 0 است.

اگر هنگام استفاده از این برنامه با خطای غیرمجاز مواجه شدید ، نحوه عیب یابی خطای غیرمجاز در Adobe Connect را مطالعه کنید.

با پاک کردن حافظه پنهان مرورگر خود ، مشکل وایت برد Adobe Connect را برطرف کنید

هنگام کار با Adobe Connect ممکن است با پیام زیر مواجه شوید:

بازیکن WinInet خطای برگشت داده شده توسط HttpSendRequest = 12557

این خطا ناشی از خطای مرورگر است. برای رفع مشکل صفحه سفید در Adobe Connect ، حافظه پنهان مرورگر خود را پاک کنید. سپس دوباره این مشکل را بررسی کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، مرورگر خود را به روز کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل ، مرورگر را حذف و مجدداً نصب کنید.

تصویر در Adobe Connect

راه حل دیگر برای مشکل تصویر Adobe Connect و سفیدی صفحه باز کردن Internet Explorer است. سپس به برگه Settings بروید. حالا به برگه Advanced بروید و SLL 1.0 2.0 و TSL 3.0 2.0 را انتخاب کنید.

توصیه می کنیم خطای Flash player را نصب کنید تا متوجه خطاها شوید.

روش های مختلفی برای پاک کردن حافظه پنهان مرورگر وجود دارد. می توانید در مورد Cache ، Firefox ، Edge و Windows اطلاعات بیشتری در مورد این روش ها بخوانید.

رفع مشکل تنظیم تصویر در Adobe Connect Mac: تصویر کج و معوج نیست

تصویر در Adobe Connect

این راه حل برای افزونه Adobe Connect 11.9.x و بعد از آن کار می کند. این مشکل زمانی رخ می دهد که سیستم های HD یا ultra-HD تنظیمات رزولوشن سازگار با Adobe Connect ندارند. برای رفع مشکل تصویر در Adobe Connect Mac هنگام تار شدن یا صاف شدن تصویر ، باید روی آرم Apple در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید. R را انتخاب کنید ، سپس روی نمایشگر ضربه بزنید. حالا Scaled را انتخاب کرده و رزولوشن پایینی مانند 1600 در 900 یا 1280 در 720 را انتخاب کنید.

تصویر در Adobe Connect

حالا دوباره وارد Adobe Connect شوید و مشکل را بررسی کنید.

مشکل تصویری که در Adobe Connect ظاهر نمی شود را حل کنید

برای حل مشکل تصویر در Adobe Connect ، روی نماد برنامه دسکتاپ راست کلیک کنید و سپس میانبرها را انتخاب کنید. disable-gpu-Add در انتها:

connect.exe – غیر فعال کردن gpu

نکته: این نام را کپی نکنید و خودتان آن را وارد کنید.

حالا روی آن کلیک کنید و برنامه را باز کنید و وارد جلسه شوید.

راه دیگر در ویندوز 10 به روز رسانی درایورهای آداپتور نمایش است. می توانید درایورها را از مایکروسافت بارگیری کنید.

راه حل دیگر این است که آدرس اتاق انجمن Adobe Connect را از مرورگر خود کپی کنید. میانبر ایجاد شده برای برنامه Adobe Connect را باز کرده و URL را در قسمت پیوند اتاق / محتوا بچسبانید.

چرا در Adobe Connect تصویری ندارم؟ مشکل را با کاهش کیفیت حل کنید

ابتدا مطمئن شوید که اینترنت شما متصل است و کند نیست. برای این کار می توانید پینگ اینترنت را بررسی کنید.

اگر اینترنت مشکلی ندارد ، بهتر است کیفیت تصویر را کاهش دهید تا مشکل تصویر در Adobe connect برطرف شود. وارد این برنامه شوید. سپس روی Meeting کلیک کرده و Preferences را انتخاب کنید.

چرا در Adobe Connect تصویری ندارم؟

حالا Video را در سمت چپ انتخاب کرده و اسلایدر کیفیت فیلم را یک درجه به چپ حرکت دهید. سپس روی انجام شد ضربه بزنید.

چرا در Adobe Connect تصویری ندارم؟

سپس روی “اشتراک گذاری صفحه” در سمت چپ کلیک کنید. نوار لغزنده Quality را روی Medium تنظیم کرده و بر روی Finish کلیک کنید.

چرا در Adobe Connect تصویری ندارم؟

هر چه کیفیت تصویر بالاتر باشد ، ممکن است مشکلات بیشتری با تصویر داشته باشید. اگر شما میزبان یک کنفرانس هستید و ، یکی از سخنرانان اصلی هستید ، بهتر است کیفیت تصویر خود را ارتقا دهید. به خصوص اگر جلسه نیاز به رزرو داشته باشد.

بهتر است آخرین درجه یا 120p را انتخاب نکنید ، زیرا کیفیت بسیار پایینی دارد.

هرچه تعداد وب کم بیشتر باشد ، احتمال تصویر مشکل بیشتر است.

نحوه رفع مشکل وب کم در Adobe Connect

ابتدا مطمئن شوید که درایور وب کم روی سیستم شما نصب شده است. سپس برای تنظیمات دوربین وارد Adobe Connect شوید و Meeting را کلیک کنید. سپس به قسمت Video بروید. حالا به تنظیمات بروید.

مشکل وب کم Adobe Connect

در پنجره باز شده ، روی پیکان کوچک در قسمت Camera کلیک کرده و وب کم خود را انتخاب کنید.

مشکل وب کم Adobe Connect

سپس Allow را انتخاب کرده و Save را تیک بزنید.

مشکل وب کم Adobe Connect

در نهایت ، برای حل مشکل دوربین در Adobe Connect و اتصال آن ، روی نماد وب کم در نوار بالای برنامه کلیک کنید تا سبز شود.

مشکل وب کم Adobe Connect

مشکل ویدیوی Adobe Connect را حل کنید و از وب کم استفاده کنید

برای اینکه بتوانید یک وب کم به این برنامه اضافه کنید ، روی منوی بالای سمت راست برنامه ضربه بزنید. سپس Camera را انتخاب کنید. حالا وب کم مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس در وب کم من روی Start ضربه بزنید.

ابتدا می توانید پیش نمایش آنچه در وب کم پخش می شود را مشاهده کنید. وقتی مطمئن شدید روی شروع اشتراک گذاری کلیک کنید.

برای فعال کردن وب کم بازدیدکننده ، روی منوی کنار نماد وب کم در بالای صفحه ضربه بزنید. در انتهای صفحه گزینه فعال کردن وب کم برای شرکت کنندگان را مشاهده خواهید کرد. برای فعال سازی آن می توانید روی کادر کنار این گزینه کلیک کرده و آن را علامت بزنید.

همچنین می توانید وب کم را برای برخی از شرکت کنندگان فعال کنید. برای انجام این کار ، روی تصویر شخص کلیک کنید. در منوی باز شده ، “فعال کردن ویدئو” را انتخاب کنید.

برای توقف وب کم ، کافی است روی نماد مکث در گوشه سمت چپ پایین صفحه ضربه بزنید. برای شروع مجدد روی آن کلیک کنید.

روی دکمه توقف در بالای صفحه کلیک کنید تا وب کم به طور کامل خاموش شود.

شما دو گزینه برای انتخاب نوع طرح بندی تصویر دارید:

شبکه: در این حالت ، تصاویر همه شرکت کنندگان مرتب و یکسان است. این امر به ویژه هنگامی که تعداد شرکت کنندگان کم است صادق است.

وب کم در Adobe Connect

نوار فیلم: فقط تصویر بلندگو در اندازه بزرگ نمایش داده می شود و سایر تصاویر در زیر تصویر بزرگ قرار دارند. این زمان خوبی است که شرکت کنندگان زیادی حضور داشته باشند و ارائه ای ارائه شود. این حالت به پهنای باند کمتری نیاز دارد و معمولاً مشکلات کمتری در این حالت خواهید داشت.

وب کم در Adobe Connect

میزبان می تواند بین این دو حالت یکی را انتخاب کند.

وب کم و بهینه سازی تصویر در Adobe Connect

گزینه های دیگری برای بهینه سازی وب کم و تصویر در Adobe Connect وجود دارد. به عنوان مثال ، برای داشتن یک جلسه بهتر ، می توانید از قسمت تنظیمات ویدئو Highlight (فعال کردن) بلندگوها را انتخاب کنید تا تصویر افرادی که در طول جلسه صحبت می کنند برجسته یا مات شود و مشخص شود چه کسی صحبت می کند.

وب کم در Adobe Connect

با انتخاب گزینه “ارائه اجباری مجری” ، همه شرکت کنندگان تصویر انتخاب شده توسط سازمان را مشاهده می کنند. این گزینه زمانی مناسب است که جلسات بزرگی داشته باشید.

یکی دیگر از راه های کاهش اعوجاج تصویر استفاده از تصویر خود به جای فیلم است.

وب کم در Adobe Connect

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، نحوه رفع مشکل دوربین در Adobe Connect و تصویر آن را به شما آموزش دادیم. چگونه مشکل تصویر را در Adobe Connect حل کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.