22
آگوست

با 8 روش عملی برای حل مشکل با جستجوی Outlook آشنا شوید

Microsoft Outlook یکی از قدیمی ترین و قدرتمندترین خدمات مدیریت ایمیل است. با وجود مزایا و قابلیت های Outlook ، این سرویس نیز گاهی مشکلاتی دارد. یکی از این مشکلات ناتوانی در جستجوی ایمیل است. در این مقاله ، 8 روش عملی برای حل مشکل جستجو در Outlook از Anzel Web را به شما آموزش می دهیم.

مشکل جستجوی Outlook برطرف شد

؟ چگونه می توان جستجوی Outlook را هنگام کار نکردن تعمیر کرد

اگر ایمیل های زیادی در Outlook دارید ، ساده ترین راه برای یافتن ایمیل مورد نظر شما جستجوی آن است. گاهی اوقات ، حتی اگر آنها با دقت سازماندهی شده باشند ، باز هم یافتن ایمیل دشوار است. در برخی موارد ، به دلیل مشکلات ، قسمت جستجو در Outlook به درستی کار نمی کند یا به طور کامل خراب می شود و مهم نیست که معیارهای جستجو را با دقت انتخاب کنید ، نتیجه ای نخواهید گرفت. در این مقاله از Anzel Web نحوه حل مشکل با جستجوی Outlook را به شما آموزش می دهیم.

با به روزرسانی Microsoft Office مشکل جستجوی پیشرفته در نرم افزار Outlook را برطرف کنید

برای حل مشکل جستجوی پیشرفته در نرم افزار Outlook ، نرم افزار را وارد کنید. این روش برای آگوست 2019 ، 2016 و 2013 مناسب است. سپس روی فایل کلیک کنید. روی دفتر حساب ضربه بزنید. از برگه اطلاعات محصول ، گزینه Update Options را انتخاب کنید.

در آگوست تقاضا وجود ندارد

اگر گزینه Activate updates وجود دارد ، آن را انتخاب کنید. روی Update Now کلیک کنید.

این برنامه را در OUTLOOK 2010 وارد کنید. روی فایل کلیک کنید. سپس روی Help در سمت چپ ضربه بزنید. روی Check for Updates کلیک کنید. سپس روی Install Updates یا Check for Updates کلیک کنید.

در آگوست 2016 و 2011 مک به این برنامه وارد شوید. سپس روی Help کلیک کنید. اکنون روی Check for Updates کلیک کنید. گزینه Automatically download and install را از قسمت How you want to install updates انتخاب کنید؟ در نهایت ، روی Check for updates کلیک کنید و منتظر بمانید تا به روزرسانی کامل شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار با Outlook ، آموزش ویدئویی استفاده از Microsoft Outlook را مطالعه کنید.

با به روز رسانی مایکروسافت 365 به روش دیگری ، مشکل جستجوی Outlook را برطرف کرد

برای رفع عدم جستجوی Outlook می توانید Microsoft 365 را به روز کنید. برای انجام این کار ، Win + I را فشار دهید تا تنظیمات باز شود. سپس Update and protection را انتخاب کنید. روی برگه Windows Update کلیک کنید. روی Check for Updates کلیک کنید. روی نصب به روزرسانی های موجود کلیک کنید.

حالا Outlook را باز کنید. به File> Office Office بروید. گزینه Update options> Update now را انتخاب کنید. منتظر بمانید تا مراحل نصب به روزرسانی به پایان برسد. قفل را ببندید و دوباره باز کنید.

رفع مشکل تقاضا در آگوست

عیب یابی جستجوی Outlook با عیب یابی نمایه سازی

اگر هیچ مطابقی یافت نشد ، یا ممکن است نتایج جستجو در طول جستجو پیام های ناقص باشد زیرا موارد هنوز در حال نمایه شدن هستند ، برای عیب یابی جستجو به Outlook (2019 ، 2016 ، 2013 و 2010) وارد شوید.

روی کادر جستجو کلیک کنید تا برگه های Search Tools فعال شوند. در گروه Options ، روی Search Tools کلیک کنید. Indexing Status را انتخاب کنید. نمایه سازی همه موارد شما در Outlook به پایان رسیده است. 0 مورد برای فهرست بندی باقی می ماند.

در آگوست تقاضا وجود ندارد

اگر موارد بیشتری برای انجام وجود دارد ، پنج دقیقه صبر کنید و دوباره امتحان کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، روش زیر را دنبال کنید.

برای پیکربندی نمایه سازی در ویندوز 10 ، 8 یا 7 ، گزینه های فهرست بندی را در کادر شروع جستجو در صفحه اصلی وارد کنید. سپس از قسمت Indexing Options گزینه Advanced را انتخاب کنید. به برگه انواع فایل ها بروید. در ستون Extension نگاه کنید و پیام را بیابید. آن را انتخاب کنید.

خواص فهرست و محتویات فایل باید فعال شود. روی OK کلیک کنید. Close را انتخاب کنید.

برای بررسی فایل Outlook DATA در Windows 10 ، 8 و 7 ، گزینه های Indexing را در کادر شروع جستجو در صفحه اصلی وارد کنید. Microsoft Outlook باید در کادر Included Locations در پنجره Indexing Options باشد.

در آگوست تقاضا وجود ندارد

اگر این برنامه در این بخش نیست ، روی تغییر کلیک کنید. Microsoft Outlook را بررسی کنید. OK را انتخاب کنید. روی Close کلیک کنید.

اگر نمایه سازی هنوز در ویندوز 10 ، 8 یا 7 گیر کرده است ، گزینه های فهرست بندی را در کادر شروع جستجو در صفحه اصلی وارد کنید تا فهرست جستجوی Outlook بازگردد. سپس بر روی Change در پنجره Indexing Options کلیک کنید. Outlook را بررسی کرده و روی OK کلیک کنید. در پنجره Advanced Options گزینه Advanced را انتخاب کنید. سپس روی Rebuild و OK کلیک کرده و Close را انتخاب کنید.

مشکل تقاضا را در ماه اوت حل کنید

با بازگرداندن فهرست ، مشکل عدم جستجو در Outlook و بخش Index را حل کنید

برای حل مشکل جستجوی Outlook ، به این برنامه وارد شوید. سپس به مسیر File> Options> Search بروید. گزینه Indexing Options را کلیک کنید.

مشکل تقاضا در ماه اوت

سپس به برگه Advanced بروید. روی Restore کلیک کنید. روی OK کلیک کنید. یک دقیقه صبر کن. پس از اتمام فرآیند ، سیستم را مجدداً راه اندازی کنید.

مشکل تقاضا در ماه اوت

روی نوار جستجو ضربه بزنید تا وضعیت نمایه Outlook را سریع بررسی کنید. سپس برگه Search را انتخاب کنید. حالا Search Tools> Indexing Status را انتخاب کنید. برخی از پیام های موجود در این قسمت را بررسی کنید.

مشکل جستجوی Outlook را با استفاده از ویژگی fix حل کنید

برای حل مشکل جستجوی Outlook ، روی منوی Start کلیک کنید. در کادر جستجو ، Control Panel را تایپ کنید. روی آن کلیک کنید. سپس به قسمت Programs> Programs and Features بروید. روی Outlook یا نسخه Microsoft Office خود کلیک کنید.

مشکل در جستجو در Outlook

حالا از منوی بالا روی Change کلیک کنید. Quick Repair را انتخاب کنید. سپس روی تعمیر ضربه بزنید.

در آگوست تقاضا وجود ندارد

در نهایت ، سیستم را مجدداً راه اندازی کنید.

در ویندوز 8 و 7 ، همه برنامه های مایکروسافت را ببندید. سپس بر روی منوی Start راست کلیک کنید. Control Panel را انتخاب کنید. بخش Category را روی حالت نمایش تنظیم کنید. روی حذف برنامه در بخش Programs کلیک کنید. روی Microsoft Office راست کلیک کرده و Change را انتخاب کنید.

Quick Repair را انتخاب کنید. این روش نیازی به اینترنت ندارد ، اما تعمیر آنلاین نیاز به اینترنت دارد. حالا بر روی Repair کلیک کنید. سپس روی Yes کلیک کنید. منتظر بمانید تا مراحل تعمیر به پایان برسد. سپس قفل آگوست را ببندید و دوباره باز کنید.

عیب یابی مشکلات جستجوی Outlook در تنظیمات خط مشی گروه Windows 10 Pro

این روش عیب یابی جستجوی Outlook فقط در Windows 10 Pro کار می کند. برای انجام این روش ، عبارت gpedit را در کادر جستجو در منوی Start وارد کنید. روی Group Policy کلیک کنید. حالا به قسمت Configuration User> Administrative Templates> Search بروید. مسیرهای پیش فرض حذف شده را بررسی کنید و از فهرست بندی مسیرهای خاص برای تغییرات در چشم انداز جلوگیری کنید.

اگر بخش وضعیت نشان می دهد پیکربندی نشده است ، مشکل Outlook در اینجا نیست.

مشکل جستجوی Outlook برطرف شد

با استفاده از رجیستری مشکل جستجوی Outlook را برطرف کنید

Win + R را فشار دهید تا مشکل جستجوی Outlook با استفاده از رجیستری حل شود. سپس در کادر regedit را تایپ کرده و OK کنید. ویرایشگر رجیستری باز می شود. سپس Ctrl + F را فشار دهید تا بخش جستجو باز شود. اکنون مسیر زیر را کپی کرده و در این قسمت جایگذاری کنید:

HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Policies Microsoft Windows Windows Search

روی Windows Search راست کلیک کرده و New Dword (32-bit) را انتخاب کنید. تغییر نام Dword به PreventIndexingOutlook. سپس مقدار را به 0 تغییر دهید.

روی OK کلیک کنید و سیستم را مجدداً راه اندازی کنید.

اگر برنامه Outlook شما باز نمی شود ، آموزش عیب یابی Outlook را بخوانید.

با تعمیر یک فایل پوشه شخصی (.PST) مشکل جستجوی Outlook خود را برطرف کنید

برای حل مشکل جستجوی Outlook ، می توانید فایل Personal Folder (.PST) را با Inbox Repair Tool تعمیر کنید. اگر این فایل خراب است ، در برگه جستجوی Outlook با مشکل مواجه خواهید شد.

ابتدا باید ابزار تعمیر صندوق ورودی را پیدا کنید. مکان این ابزار بسته به نسخه Outlook شما متفاوت است. شما باید به دنبال scanpst.exe باشید.

مشکل تقاضا را در ماه اوت حل کنید

در زیر مسیر نسخه های مختلف Outlook را ارائه می دهیم. اگر این برنامه به طور پیش فرض نصب شده است ، باید به بخش های زیر بروید:

2016-bit Office 2016: C: Program Files Microsoft Office Office16

2016-bit Office 2016: C: Program Files (x86) Microsoft Office Office16

Look-bit Outlook 2016: C: Program Files Microsoft Office Office16

Office 365 (بسته 2016): C: Program Files Microsoft Office root office16

2013-bit Office 2013: C: Program Files Microsoft Office Office15

2013-bit Office 2013: C: Program Files (x86) Microsoft Office Office15

Look-bit Outlook 2013: C: Program Files Microsoft Office Office15

Office 365 (بسته 2013): C: Program Files Microsoft Office root office15

شما همچنین نیاز به محل فایل .pst دارید. شما هم بدانید. در آگوست 2010 ، 2013 و 2016 ، برای یافتن این فایل باید به مسیر زیر بروید:

C: Users YOURUSERNAME AppData Local Microsoft Outlook

حالا روی scanpst.exe راست کلیک کنید. Run as administrator را انتخاب کنید. روی پیش نمایش ضربه بزنید. اکنون مکان فایل PST را کپی کرده و در نوار آدرس بچسبانید. حساب مورد نظر را انتخاب کنید. سپس روی Open کلیک کنید. حالا Start را انتخاب کنید. این فرآیند چند دقیقه طول می کشد تا مشکل حل شود.

به عنوان آخرین راه حل ، ممکن است لازم باشد برنامه را حذف و دوباره نصب کنید. این ممکن است مدتی طول بکشد ، اما ممکن است زمانی موثر واقع شود که روش های دیگر مشکل را حل نکنند. برای یادگیری نحوه حذف برنامه ، نحوه حذف کامل برنامه ها را در ویندوز بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، نحوه حل مشکل با جستجوی Outlook را به شما آموزش دادیم. برای حل این مشکل از کدام روش استفاده کردید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربیات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.