بلاگ

با 8 روش ارسال پیامک گروهی و گروهی به Android آشنا شوید

اگر مشاغلی دارید و می خواهید برای تعداد زیادی از مشتریان خود پیام کوتاه را به Taed ارسال کنید ، باید از روشی استفاده کنید که به شما امکان ارسال پیامک به همه یا اکثر آنها را همزمان بدهد. تصور کنید می خواهید به بیش از هزار شماره پیام کوتاه ارسال کنید! قطعاً مدت زمان زیادی طول می کشد و حتی امکان ارسال پیام کوتاه جداگانه وجود ندارد. این کار را می توانید با برنامه های ویژه انجام دهید. در این مقاله ما 8 روش ارسال پیامک گروهی و گروهی از Anzel Web به Android را به شما آموزش می دهیم.

برنامه ارسال انبوه پیامک با سیم کارت شخصی برای Android

بهترین برنامه ها برای ارسال پیامک های گروهی روی تلفن Android

اگر می خواهید برای تعداد زیادی از افراد پیامک گروهی ارسال کنید ، باید از برنامه هایی استفاده کنید که به شما امکان می دهد پیام را برای تعداد زیادی از افراد ارسال کنید. در این مقاله ما بهترین برنامه ها را برای ارسال پیامک گروهی در Android از Anzel Web به شما ارائه خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

نسخه کامل این برنامه ها را می توانید از سرویس های ایرانی بارگیری کنید.

فرستنده چند پیام کوتاه Android

نرم افزار پیام متنی گروه آندروید

Multi SMS Sender یک نرم افزار ارسال پیامک با Android است که با آن می توانید به بیش از 6000 نفر همزمان پیامک ارسال کنید. با استفاده از این برنامه می توانید تمام قسمت های ارسال پیام کوتاه را کنترل کنید. همچنین می توانید گروه مخاطب را به روز یا حذف کنید. رابط کاربری ساده است و بنابراین استفاده از آن آسان است.

در این برنامه پیام های متنی شما بر اساس زمان و تاریخ دسته بندی می شوند. علاوه بر این ، شما زمان دقیق دریافت پیامک از مخاطبین را می دانید. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه قابلیت شخصی سازی آن است. به راحتی می توانید متن را سفارشی کنید. در این برنامه می توانید گروه های مخاطبی ایجاد کنید یا آنها را به صورت دستی انتخاب کنید. همچنین می توانید برای گروه های مختلف یا فقط به یک گروه پیام متنی ارسال کنید.

ارسال پیامک گروهی به Android با برنامه های پیامکی گروهی

نرم افزار پیام متنی گروه آندروید

Bulk SMS Plans نرم افزار دیگری برای ارسال انبوه پیامک در اندروید است. با استفاده از این برنامه می توانید همزمان برای حداکثر 5000 نفر پیام کوتاه ارسال کنید. سرعت ارسال پیام به سرعت اتصال به اینترنت شما بستگی دارد. همچنین می توانید متن پیام های متنی را هر زمان که بخواهید ویرایش کنید. حتی می توان پیوندها را در پیام های متنی قرار داد. کمتر برنامه ای از این ویژگی برخوردار است. همچنین می توانید پیامک های ارسالی و هزینه آنها را مشاهده کنید.

اگر می خواهید از پیامک خود پشتیبان تهیه کنید ، بارگیری بهترین نرم افزار پشتیبان پیام کوتاه برای Android را بخوانید.

با پیام های گروهی به مشتریان پیام کوتاه ارسال کنید

نرم افزار پیام متنی گروه آندروید

شما می توانید از برنامه Group Messaging برای ارسال پیام کوتاه به تمام مخاطبین تلفن Android خود استفاده کنید. اندازه این برنامه کوچک است و هنگام ارسال پیام کوتاه به گروه مخاطب خود ، از برنامه پیامکی تلفن استفاده می کند. رابط کاربری برنامه ساده است و در نتیجه استفاده از آن بسیار آسان است. به راحتی می توانید گروه تماس خود را نامگذاری کنید. همچنین امکان مدیریت گروهها نیز وجود دارد.

ارسال پیامک گروهی Android با ارسال کننده پیامک انبوه

نرم افزار ارسال پیام کوتاه با اندروید

برای ارسال پیامک گروهی با Android می توانید از ارسال کننده پیامک انبوه استفاده کنید. با استفاده از این برنامه می توانید گروه مخاطب خود را ایجاد کرده و آن را به عنوان یک فایل اکسل بارگیری کنید. همچنین می توانید مخاطبین خود را در Dropbox ذخیره کنید تا بعداً بتوانید از آنها استفاده کنید. حتی می توانید پیوندی ایجاد کنید که بتوانید متن را مستقیماً به گروه مخاطب خود در رایانه ارسال کنید. ویژگی مثبت این برنامه این است که به کاربر اجازه می دهد ارسال های موفقیت آمیز و ناموفق را ردیابی کند. ذخیره پیامک و ارسال آن در زمان دیگری امکان پذیر است. در آن زمان می توانید تاریخ و زمان را برای ارسال خودکار پیامک انتخاب کنید.

ارسال پیامک به تعداد زیاد با چند پیام کوتاه و پیامک گروهی

نرم افزار ارسال پیام کوتاه با اندروید

برای ارسال چند پیامک می توانید چند پیامک و پیامک گروهی نصب کنید. با استفاده از این برنامه می توانید حداکثر به 314 شماره پیامک ارسال کنید. رابط کاربری برنامه آسان است و به راحتی می توانید با آن پیامک ارسال کنید. اندازه آن نیز کوچک است و می توانید وضعیت ارسال پیامک را مشاهده کنید.

برای ارسال پیام های فراوان در WhatsApp ، درس 5 روش ارسال پیام های گروهی را در WhatsApp بخوانید.

با Fast2SMS پیامک تبلیغاتی ارسال کنید

نرم افزار ارسال پیام کوتاه با اندروید

Fast2SMS برنامه دیگری است که می توانید برای ارسال پیام های متنی گروهی به اول و همراه استفاده کنید. همچنین می توانید از این برنامه در رایانه خود استفاده کنید. این برنامه دارای ویژگی های بسیاری است و استفاده از آن آسان است. برای استفاده از این برنامه باید مشترک شوید اما می توانید از قبل آن را رایگان امتحان کنید.

نرم افزار ارسال پیامک گروهی برای ارسال کنندگان پیامک گروهی

ارسال پیامک گروهی در Android

فرستنده پیام کوتاه انبوه برای ارسال تعداد زیادی پیام کوتاه نیز مناسب است. رابط کاربری این برنامه آسان است و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. این برنامه بیشتر برای افرادی مناسب است که مشاغل نوپایی دارند یا می خواهند از آن برای مصارف شخصی استفاده کنند. با استفاده از این برنامه می توانید همزمان برای حداکثر 100 نفر پیام کوتاه ارسال کنید.

نرم افزار ارسال پیام کوتاه اندروید Sandesh

ارسال پیامک گروهی در Android

برنامه پیام کوتاه اندروید Sandesh مناسب برای تبریک به مناسبت های مختلف مانند تولد ، سالگرد و. پیام های متنی آماده ای وجود دارد که می توانید مطابق میل خود ویرایش کنید. البته این برنامه برای استفاده شخصی مناسب است و گزینه مناسبی برای استفاده تجاری نیست.

اگر پیامک شما به درستی ارسال نشده است ، به مسئله عدم ارسال پیام کوتاه Android Android ، Huawei و اس SMS رسیدگی کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ما برنامه هایی از Anzel Web را معرفی کرده ایم که با آنها می توانید پیامک های گروهی را به اندروید ارسال کنید. از چه موادی برای این کار استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید