18
جولای

با 6 روش حل مشکل آنتن سامسونگ ، هواوی ، شیائومی و .. آشنا شوید.

یکی از رایج ترین خطاهای تلفن ، عدم سرویس یا خطای سیگنال است. وقتی با این خطا مواجه شدید ، آنتن دیگر وجود ندارد. در نتیجه ، شما نمی توانید تماس بگیرید یا از تلفن اینترنتی خود برای داده استفاده کنید. دلایل مختلفی برای این خطا وجود دارد. در این مقاله ما 6 روش برای حل مشکل آنتن سامسونگ ، هواوی ، شیائومی و سایر موارد را به شما آموزش خواهیم داد. از انزل وب.

چگونه می توان مشکل آنتن دهی گوشی اندرویدی را حل کرد؟

؟ نحوه رفع “بدون سرویس و سیگنال” در تلفن Android

نبود آنتن در تلفن به معنای عدم توانایی در برقراری تماس ، ارسال و دریافت پیامک و استفاده از اینترنت برای داده است. چندین دلیل احتمالی برای این مشکل وجود دارد. برخی از این دلایل مربوط به تلفن ، برخی دیگر به سیم کارت و اپراتور است. راه حل های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد. در این مقاله نحوه حل مشکل آنتن دهی گوشی های اندرویدی از Anzel Web به شما آموزش خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

مشکلات سرویس Android را با روش های ساده برطرف کنید

قبل از اقدام برای حل مشکل آنتن ایرانسل ، تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید. بیشتر مشکلات از این طریق حل می شوند.

سپس تلفن را خاموش کنید. سپس سیم کارت خود را بردارید. آن را با یک پارچه نرم پاک کنید و دوباره در تلفن قرار دهید. همچنین بهتر است سیم کارت خود را در تلفن دیگری وارد کرده و آنتن آن را بررسی کنید. همچنین می توانید سیم کارت دیگری را از اپراتور تلفن خود امتحان کنید. اگر سیم کارت شما در تلفن دیگری آنتن ندارد ، می توانید آن را تعویض کنید.

در برخی موارد گفته می شود که پوشش مغناطیسی باعث آنتن دهی گوشی می شود. اگر چنین روکش یا نگهدارنده ای دارید ، آن را از تلفن جدا کنید.

در بیشتر موارد ، کمبود آنتن به دلیل مکانی است که در آن قرار دارید و حرکت چند متری می تواند این مشکل را برطرف کند. در برخی مناطق دورافتاده روستایی ، کوه ها ، جنگل ها و موارد دیگر ، معمولاً آنتن خوبی وجود ندارد. حتی در بعضی از قسمت های خانه این مورد وجود دارد و ممکن است آنتن دهی بدی در اتاق شما وجود داشته باشد. اگر این مشکل در آشپزخانه وجود ندارد.

همچنین پیشنهاد می کنیم حالت پرواز را فعال کنید. چند دقیقه صبر کنید و دوباره حالت هواپیما را غیرفعال کنید. برای فعال کردن حالت پرواز ، صفحه تلفن را به بالا و پایین بکشید و روی نماد هواپیما در نوار اعلان ضربه بزنید تا روشن شود. سپس بعد از چند دقیقه آن را خاموش کنید.

رفع مشکلی با سرویس در Android ندارد

همچنین می توانید به تنظیمات بروید. به بخش شبکه و اینترنت بروید. نماد حالت هواپیما را روشن کنید.

با خاموش کردن رومینگ و انتخاب دستی اپراتور ، مشکل آنتن دهی گوشی های سامسونگ و اندروید 10 را برطرف کنید

برای حل مشکل ، آنتن همراه اول و رومینگ مستقیم را خاموش کنید. برای این کار به مسیر زیر بروید:

تنظیمات> اتصالات> شبکه های تلفن همراه> رومینگ داده

علامت ضربدر آنتن تلفن شیائومی

همچنین می توانید اپراتور را به صورت دستی انتخاب کنید. به تنظیمات بروید. به برگه شبکه های تلفن همراه بروید. روی اپراتورهای شبکه ضربه بزنید و منتظر بمانید تا جستجو کامل شود. هر بار که اپراتور سیم کارت شما ظاهر می شود ، آن را انتخاب کنید.

مشکل آنتن تلفنی هواوی

همچنین می توانید تنظیمات شبکه را بازنشانی کنید. به تنظیمات بروید. از برگه جستجو ، به دنبال Reset network باشید. سپس روی Reset کلیک کنید. با این کار تمام تنظیمات بلوتوث ، Wi-Fi و AAT حذف می شود. به عنوان مثال ، هنگامی که می خواهید تلفن خود را به Wi-Fi خانه خود متصل کنید ، باید دوباره مودم را پیدا کرده و رمز عبور را وارد کنید.

همچنین می توانید به تنظیمات دسترسی پیدا کنید. سپس مدیریت عمومی یا سیستم را پیدا کنید.

مشکلی در آنتن دهی گوشی سامسونگ وجود دارد

گزینه های بازنشانی یا بازنشانی را پیدا کنید. بازنشانی تنظیمات شبکه را کلیک کنید.

مشکل آنتن تلفن سامسونگ

با آنتن دهی هواوی و … تلفن های همراه با به روزرسانی ها و برنامه های کاربردی برای Android ، مشکل را حل کنید

برای حل مشکل آنتن دهی گوشی هواوی ، می توانید نسخه اندروید گوشی را به روز کنید. برای انجام این کار ، به تنظیمات و سپس درباره تلفن بروید. در این بخش می توانید از نسخه اندروید گوشی خود مطلع شده و در صورت امکان آن را به روز کنید.

ما همچنین به شما پیشنهاد می دهیم تمام برنامه های تلفن خود را به روز کنید. برای انجام این کار به Google play بروید. سپس به تب My Apps and Games بروید. از آنجا می توانید با انتخاب دکمه Update All همه برنامه ها را به روز کنید.

البته توجه داشته باشید که ممکن است مشکل از برنامه دیگری باشد. برای اطمینان از این موضوع ، تلفن خود را در حالت ایمن روشن کنید. در این حالت فقط برنامه های اساسی و ضروری گوشی وجود دارد که از همان ابتدا روی آن نصب شده است. بررسی کنید که آیا مشکل همچنان ادامه دارد. اگر مشکلی وجود داشت ، آخرین برنامه نصب شده احتمالاً باعث این خطا شده است.

کد آزمون آنتن تلفن چیست؟

کد تلفن آنتن را در تلفن زیر شماره گیری کنید:

* # * # ۴۶۳۶ # * # *

کد تست آنتن تلفنی

به صفحه جدیدی منتقل خواهید شد. اطلاعات دستگاه یا اطلاعات تلفن را لمس کنید.

کد تست آنتن تلفنی

سپس بر روی Run Ping test کلیک کنید.

کد تست آنتن تلفنی

منتظر بمانید تا آزمون کامل شود. سپس می توانید اطلاعات رادیویی موجود را در پایین صفحه مشاهده کنید. گزینه رادیویی یا داده رادیویی باید روشن باشد. در غیر این صورت ، علامت جلوی آن را فشار دهید تا روشن شود. در آخر تلفن را دوباره راه اندازی کنید. در برخی موارد ، از شما خواسته می شود تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید. در صورت مشاهده این سوال ، گزینه راه اندازی مجدد را کلیک کنید.

اگر آیفون دارید ، برای حل این مشکل ، آموزش عیب یابی کمبود آنتن آیفون را بخوانید.

با تنظیم APN با کراس آنتن گوشی شیائومی و … مشکل را برطرف کنید

برای حل مشکل با علامت ضربدر آنتن تلفن Xiaomi … به تنظیمات بروید و به دنبال APN باشید. روی نام های Access Point ضربه بزنید.

مشکل آنتن تلفن

اکنون وارد رابط داده تلفن همراه خواهید شد. روی نامهای Access Point (APN) کلیک کنید. روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و گزینه Default Reset را انتخاب کنید.

مشکل آنتن تلفن

با تصحیح شماره IMEI مشکل آنتن تلفن برطرف شد

بعضی اوقات این مشکل به دلیل شماره IMEI نادرست یا ناشناس رخ می دهد. ابتدا کد # 06 # * را شماره گیری کنید. سپس صفحه ای با شماره IMEI به شما ارائه می شود. اگر به جای اعداد پیام صفر دریافت کنید ، به این معنی است که شماره IMEI شما خراب است و باید آن را تصحیح کنید.

مشکل آنتن تلفن

برای حل این مشکل ، # # 197328640 # یا * # * # 197328640 # * # * را شماره گیری کنید. اکنون وارد حالت فرمان می شوید. گزینه عمومی را انتخاب کنید.

حال گزینه Field Test Mode (FTM) را انتخاب کنید. اگر روشن است ، آن را خاموش کنید.

این شماره IMEI را تغییر می دهد. قبل از خروج از صفحه فرمان حتما دکمه منو را فشار دهید. کلید enter را فشار داده و گزینه 2 را انتخاب کنید. با این کار FTM خاموش می شود.

حالا تلفن را خاموش کنید. باتری و سیم کارت را بردارید. دو دقیقه صبر کنید کمی صبر کنید و دوباره وارد آنها شوید. تلفن را روشن کرده و * # 197328640 # را دوباره شماره گیری کنید.

اکنون به صفحه اشکال زدایی> مدیریت تلفن> کنترل Nas> RRC بروید.

مشکل نام تجاری آنتن تلفن شیائومی

مشکل آنتن تلفن

مشکل آنتن تلفن

در بخش تجدید نظر RRC ، می توانید Null IMEI یا ثبت نام آفلاین را تنظیم کنید. اکنون بر روی Free Phone کلیک کنید که در اصل گزینه 5 است. در آخر تلفن را خاموش کنید. سیم کارت را وارد کنید و مشکل را بررسی کنید.

با روشن و خاموش کردن داده های Wi-Fi و اینترنت ، مشکل تهیه آنتن برای تلفن خود را برطرف کنید

Wi-Fi را یک بار روشن کنید. کمی صبر کنید و آن را خاموش کنید. همین کار را برای داده های اینترنتی نیز انجام دهید. مشکل قابل حل است.

همچنین می توانید برای روشن کردن داده تلفن همراه به تنظیمات بروید. Use data را انتخاب کنید.

اکنون داده های تلفن همراه را روشن کنید.

مشکل آنتن تلفن

اگر این روش مشکلی را حل نکرد ، بهتر است حافظه پنهان و داده ها را از جعبه ابزار سیم کارت پاک کنید. در برخی از مدل ها ، این برنامه SIMMobilityKit نامیده می شود.

علامت ضربدر آنتن تلفن شیائومی

به تنظیمات و سپس به برگه برنامه ها بروید. این برنامه را در آنجا پیدا کنید. روی آن کلیک کنید. سپس روی Storage ضربه بزنید. روی Clear Cache کلیک کنید و سپس روی Clear Data کلیک کنید.

همچنین توصیه می شود حافظه پنهان را پاک کنید. این روش حافظه پنهان سیستم تلفن را پاک می کند.

مشکل آنتن تلفن

سرانجام ، اگر هیچ یک از موارد بالا کار نکرد ، بهتر است تلفن خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید. با این کار تمام اطلاعات شما پاک می شود. در نتیجه ، قبل از بازگشت به کارخانه از تلفن خود پشتیبان تهیه کنید.

توجه: مراحل آموزش داده شده ممکن است برای مدلهای مختلف تلفن Android اندکی متفاوت باشد. به طور کلی ، مراحل تلفن های مختلف اندرویدی یکسان است ، اما ممکن است نام برخی از مراحل متفاوت باشد.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web نحوه حل مشکل آنتن دهی گوشی های شیائومی و و به شما آموزش داده ایم. چگونه این مشکل را حل کردید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.