9
مه

با 6 روش برای حل Google Captcha (Google reCAPTCHA) آشنا شوید

CAPTCHA ایجاد شده است تا به سیستم های رایانه ای بتواند انسان را از روبات متمایز کند. reCAPTCHA یکی از این خطاها برای جلوگیری از هرزنامه است که می تواند وارد سیستم شود. ممکن است هنگام جستجوی اینترنت با این خطا روبرو شوید. در این مقاله از Anzel Web ما 6 راه حل برای حل مشکل Google reCAPTCHA را به شما آموزش خواهیم داد.

عیب یابی من یک ربات گوگل نیستم

؟ نحوه رفع مشکل غیر ربات reCAPTCHA در جستجوی Google

حتما با این مشکل روبرو شده اید که من هم ربات نیستم. این خطا به دلایل مختلفی رخ می دهد که با روش های ساده می توانید آن را برطرف کنید. در این مقاله ، ما در مورد روشهای عیب یابی reCAPTCHA از Anzel Web بحث خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

مشکل پیام با عرض پوزش از Google برای IP سیستم

خطا اما ممکن است رایانه یا شبکه شما به دلیل آدرس IP سیستم شما درخواستهای خودکار ارسال کند. اینترنت دسترسی به سیستم های مبتنی بر این آدرس را منع می کند. در نتیجه می توانید سیستم را از اینترنت جدا کنید. کمی صبر کنید و دوباره به اینترنت متصل شوید. همچنین می توانید مودم و روتر خود را تنظیم کنید. در اینجا نحوه تنظیم مجدد دستی آدرس IP وجود دارد.

اگر ویندوز 10 دارید ، Windows + X را نگه دارید و Command Prompt (Admin) را از فهرست انتخاب کنید. دستور زیر را وارد کنید:
تنظیم مجدد netsh WinSocks

netsh int ip تنظیم مجدد

ipconfig / release

ipconfig / بروزرسانی

با 6 روش اصلاح Google reCAPTCHA آشنا شوید

اگر Mac دارید ، از نوار Command + Spacer استفاده کنید ، به دنبال System Preferences بگردید و وارد سیستم شوید. به شبکه بروید و WiFi خود را انتخاب کنید. سپس برای ایجاد تغییرات روی قفل کلیک کنید و رمزعبور مدیر را وارد کنید. به Advanced بروید و وارد تب TCP / IP شوید. برای تغییر IP روی Update DCHP Leasing کلیک کنید.

خطای Captcha به دلیل استفاده از اصلاح کننده IP

Captcha به دلیل خدمات اینترنتی شما بارگیری نمی شود. اگر این مشکل همچنان ادامه داشت ، با شرکت اینترنتی خود تماس بگیرید و مشکل را با آنها در میان بگذارید. علاوه بر این ، شخص دیگری که از اینترنت و فعالیت شما استفاده می کند می تواند این مشکل را ایجاد کند.

علاوه بر این ، این مشکل ممکن است به دلیل استفاده از برنامه های اصلاح IP باشد. هنگام استفاده از این برنامه ها ، اینترنت سیستم شما را مسدود می کند. بهتر است از این برنامه خارج شده و جستجوی خود را از سر بگیرید. در غیر این صورت ، این مشکل به طور مداوم ظاهر می شود. سرور پروکسی شما نیز ممکن است این مشکل را ایجاد کند.

در ویندوز 10 می توانید دکمه Win را پایین نگه داشته و به تنظیمات بروید. سپس Network and Internet را انتخاب کنید.

با 6 روش برای حل Google Captcha (Google reCAPTCHA) آشنا شوید

می توانید پروکسی را در این بخش غیرفعال کنید. اگر Mac دارید ، از نوار Command + Spacer استفاده کنید و به دنبال System Preferences بگردید و وارد سیستم شوید. به شبکه بروید و WiFi خود را انتخاب کنید. سپس برای ایجاد تغییرات روی قفل کلیک کنید و رمزعبور مدیر را وارد کنید. به Advanced بروید و به برگه Proxies بروید و همه آنها را حذف کنید.

نکته دیگر جستجوی موارد غیرقانونی است. مراقب مواردی باشید که در اینترنت جستجو می کنید ، زیرا Google بسیار حساس به این موارد است و به راحتی می تواند آدرس های IP را پیدا کند که موارد غیرقانونی را جستجو می کنند و دسترسی آنها به اینترنت را محدود می کند. بنابراین ، به دنبال مواردی نباشید که خط مشی های Google را نقض می کنند.

همچنین ممکن است مشکلی در DNS اینترنت شما وجود داشته باشد. برای راه اندازی DNS ، می توانید آموزش 4 روش تغییر و تنظیم DNS را در ویندوز 10 ، 8 و 7 بخوانید.

مشکلی در Google Captcha به دلیل به روز نشدن Google Chrome وجود دارد

Google Chrome خود را به روز کنید تا مشکل من یک ربات نیستم. Google Chrome را باز کنید. سپس بر روی منوی سه نقطه کلیک کنید. سپس به راهنما> درباره Google Chrome بروید.

با 6 روش اصلاح Google reCAPTCHA آشنا شوید

در این صفحه ، Chrome اسکن نسخه های جدید را شروع می کند. اگر نسخه جدیدی وجود داشته باشد ، آن را در این بخش مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید و Chrome را به روز کنید.

با 6 روش اصلاح Google reCAPTCHA آشنا شوید

اگر با Google Unable برای اتصال به خطای سرور پروکسی روبرو شدید ، مقاله نحوه حل مشکل اتصال به خطای سرور پروکسی Google Chrome را بخوانید.

با ایجاد یک حساب کاربری جدید Google Chrome مشکل کد Google Captcha را حل کنید

برای حل مشکل ، من یک ربات نیستم. یک حساب جدید Chrome در جستجوی Google ایجاد کنید. Google Chrome را کاملاً ببندید. کلید Windows + E را نگه دارید و آدرس زیر را در نوار آدرس وارد کنید:

٪ LOCALAPPDATA٪ Google Chrome داده های کاربر

با 6 روش برای حل Google Captcha (Google reCAPTCHA) آشنا شوید

در پوشه User Data ، روی پوشه Default راست کلیک کرده و تغییر نام را انتخاب کنید. نام آن را به Backup Default تغییر دهید. این به Chrome اجازه می دهد تا پوشه پیش فرض دیگری را برای استفاده بعدی شما ایجاد کند و یک حساب جدید ایجاد کند.

با 6 روش حل Google Captcha (Google reCAPTCHA) آشنا شوید

سپس Chrome را باز کرده و جستجو کنید.

برای تنظیمات حریم خصوصی Google Chrome ، به آموزش کامل 4 روش حذف اطلاعات از حساب حریم خصوصی Google خود مراجعه کنید.

با اسکن رایانه با Malwarebytes ، مشکل عدم نمایش کد Google Captcha را برطرف کنید

برای حل مشکل captcha ، ابتدا Malwarebytes را بارگیری کنید. پس از نصب آن را اجرا کرده و اجازه دهید سیستم شما را اسکن کند.

با 6 روش اصلاح Google reCAPTCHA آشنا شوید

پس از اتمام مراحل اسکن ، کلید Windows + R را پایین نگه داشته و appwiz.cpl را در پنجره Run تایپ کرده و Enter را فشار دهید.

با 6 روش برای حل Google Captcha (Google reCAPTCHA) آشنا شوید

برنامه ها و ویژگی ها باز می شوند. در این بخش ، Google Chrome را پیدا کرده و روی آن کلیک راست کنید. حذف نصب را انتخاب کنید. سپس Google Chrome را حذف کنید.

با 6 روش اصلاح Google reCAPTCHA آشنا شوید

اکنون سیستم را مجدداً راه اندازی کنید. سپس آخرین نسخه Google Chrome را بارگیری کنید. سپس این نسخه را نصب کنید.

حالا به صفحه reCaptcha بروید و آن را بررسی کنید.

همچنین ، همه برنامه های افزودنی را از Google Chrome حذف کنید. بعضی اوقات بعضی از این افزونه ها این مشکل را ایجاد می کنند.

برای انجام مهمترین تنظیمات Google Chrome ، می توانید به 17 مورد از مهمترین تنظیمات مرورگر Google Chrome برای رایانه و تلفن مراجعه کنید.

با تغییر روش جستجو در اینترنت ، مشکل Recaptcha را حل کنید

بعضی اوقات من یک ربات نیستم تا مشکل را حل کنم ، کافی است روش جستجوی شما در اینترنت را تغییر دهید. اگر هنگام جستجو از حروف بزرگ استفاده می کنید ، جمله ها را بسیار درست تایپ می کنید و … گوگل می تواند شما را به عنوان یک ربات تصور کند! زیرا بیشتر مردم به این موارد توجه نمی کنند و آنها را رعایت نمی کنند.

با 6 روش حل Google Captcha (Google reCAPTCHA) آشنا شوید

حتی کارها و جستجوهای پرسرعت نیز می توانند این مشکل اینترنتی را ایجاد کنند. به عنوان مثال ، اگر کلمه کلیدی خود را خیلی سریع تایپ کنید و بلافاصله پس از آن Enter را بزنید ، موتور جستجوی Google شما را با یک ربات اشتباه می گیرد. گاهی اوقات یک جستجوی مستقیم URL می تواند همین مشکل را ایجاد کند. یک کلمه کلیدی را جستجو کنید ، سپس روی پیوند نتایج کلیک کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، ما در جستجوی Google روشهایی را برای حل مشکل ، من یک ربات نیستم ، بحث کردیم. برای حل این مشکل از کدام روش استفاده کردید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.