رفتن به نوشته‌ها

با 6 روش برای حل کلید ترکیبی Alt + F4 که در ویندوز کار نمی کند ، آشنا شوید

Alt + F4 one یکی از رایج ترین و مهمترین میانبرهای ویندوز است. کلیدهای میانبر برای سهولت بستن برنامه ، پخش آن و خروج از روند سیستم طراحی شده اند. در برخی موارد ، ممکن است این کلیدها کار نکنند. در این مقاله از Anzel Web ما 6 روش برای حل مشکل کلید Alt + F4 را به شما می آموزیم که در ویندوز 10 ، 8 و 7 کار نمی کند.

مشکلی که در آن میانبرهای صفحه کلید Alt + F4 در ویندوز 10 ، 8 و 7 غیرفعال شده بود ، رفع شد

؟ نحوه رفع مشکل Alt F4 که در ویندوز 10 کار نمی کند

میانبرهای صفحه کلید Alt + F4 می توانند سرعت بسیار بیشتری در ویندوز داشته باشند. گاهی اوقات این کلید ترکیبی به دلیل مشکلات کار نمی کند. در این مقاله ما به شما می آموزیم که چگونه کلید ترکیبی Alt + F4 را از Anzel Web حل کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

صفحه کلید لپ تاپ Alt + F4 در ویندوز 10 به دلیل Fn خراب می شود

قبل از هر کاری رایانه خود را دوباره راه اندازی کنید. با این کار ساده می توان بسیاری از مشکلات را حل کرد. همچنین می توانید سیستم را خاموش کرده و چند دقیقه صبر کنید و دوباره روشن کنید.

همچنین توصیه می کنیم صفحه کلید را به سیستم دیگری متصل کرده و امتحان کنید. اگر صفحه کلید مشکلی نداشت و روی سیستم دیگری کار می کرد ، مشکل از سیستم است. برای آزمایش این مشکل می توانید صفحه کلید دیگری را نیز به سیستم خود متصل کنید.

در صورت ادامه مشکل ، Fn را با Alt + F4 فشار دهید. گاهی اوقات کلیدهای میانبر فعال می شود. در غیر این صورت دستگاه را خاموش می کند.

همچنین می توانید از ترکیب ALT + Fn + F4 استفاده کنید.

مشکل: به دلیل به روزرسانی درایور درایور صفحه کلید ، ترکیب کلید Alt + F4 کار نمی کند

ممکن است کلید Alt کار نکند زیرا درایور صفحه کلید به روز نشده است. پیشنهاد می کنیم برای حل این مشکل DriverFix را بارگیری کنید. وارد برنامه شوید و اجازه دهید برنامه سیستم شما را اسکن کند. سپس تمام درایورهایی که باید به روز شوند را به شما نشان می دهد. منتظر بمانید تا برنامه درایور به روز شود. سپس سیستم را مجدداً راه اندازی کرده و مشکل را بررسی کنید.

با 6 روش برای حل کلید ترکیبی Alt + F4 که در ویندوز کار نمی کند ، آشنا شوید

اگر می خواهید برای تنظیم کلید ترکیبی Alt + F4 در ویندوز به صورت دستی این کار را انجام دهید ، Win + X را فشار دهید و وارد Device Manager شوید.

روی صفحه کلید دوبار کلیک کنید. روی درایور صفحه کلید دلخواه کلیک راست کرده و Update Driver را انتخاب کنید. سپس برای جستجوی خودکار نرم افزار درایور به روز شده کلیک کنید. ویندوز به دنبال آخرین نسخه درایور می گردد و آن را نصب می کند. سپس سیستم را مجدداً راه اندازی کنید.

اگر ترکیب کلید Alt + Shift کار نمی کند ، راهنمای کلید Alt Shift را بخوانید.

کلید Alt + F4 به دلیل Sticky Keys در ویندوز 10 خراب می شود

برای حل مسئله Alt + F4 ، Windows + I را فشار دهید تا دکمه های مهم را غیرفعال کنید. سپس از پنجره باز شده به Easy Access بروید.

با Alt + F4 ، که در ویندوز کار نمی کند ، 6 روش برای حل مشکل بیاموزید

به تب Keyboard از منوی سمت چپ بروید. استفاده از کلیدهای مهم را روشن کنید.

با Alt + F4 ، که در ویندوز کار نمی کند ، 6 روش برای حل مشکل بیاموزید

پنجره تنظیمات را ببندید و دوباره این ترکیب کلید را امتحان کنید.

ترکیب کلید Alt + F4 را با سو mal عملکرد تصحیح کنید

برای تنظیم کلیدهای F روی صفحه کلیدی که در ویندوز 10 کار نمی کند ، به منوی Start رفته و تنظیمات را انتخاب کنید. به Update & Security بروید.

با Alt + F4 ، که در ویندوز کار نمی کند ، 6 روش برای حل مشکل بیاموزید

عیب یابی را در سمت چپ انتخاب کنید. روی ابزار پیشرفته عیب یابی کلیک کنید.

با Alt + F4 ، که در ویندوز کار نمی کند ، 6 روش برای حل مشکل بیاموزید

به برگه صفحه کلید بروید و روی راه اندازی عیب یاب کلیک کنید. اسکن شروع می شود و اگر مشکلی وجود داشته باشد ، راه حل ارائه می شود. پیشنهادات را بخوانید و اجازه دهید عیب یاب آنها را حل کند. در صورت امکان حل این روش ، مشکلات برطرف می شود. در غیر این صورت ، راه های دیگری ارائه می شود. سپس سیستم را مجدداً راه اندازی کرده و کلیدها را بررسی کنید.

با Alt + F4 ، که در ویندوز کار نمی کند ، 6 روش برای حل مشکل بیاموزید

Alt + F4 را برطرف کنید ، که از طریق BIOS کار نمی کند

کامپیوتر را از طریق BIOS کاملاً خاموش کنید تا Alt + F4 کار نکند. اکنون دکمه روشن / خاموش را فشار دهید تا سیستم روشن شود. در این فاصله ، کلید F1 یا F12 را فشار دهید. این کار را یکی پس از دیگری انجام دهید تا BIOS ظاهر شود. حالا به تب Configuration بروید. برای این کار از کلیدهای صفحه کلید استفاده کنید. اکنون با استفاده از کلید پیکان رو به پایین حالت میانبر را انتخاب کنید.

با 6 روش برای حل کلید ترکیبی Alt + F4 که در ویندوز کار نمی کند ، آشنا شوید

اکنون با دکمه سمت چپ یا راست گزینه Disabled را انتخاب کنید. اکنون تغییرات را ذخیره کرده و از BIOS خارج شوید. سپس دوباره مشکل را بررسی کنید.

ثابت شد که کلیدهای F روی صفحه کلید در ویندوز 10 با آن کار نمی کنند ثبت نام

کلید Windows + R را فشار دهید تا ترکیب کلید Alt + F4 که کار نمی کند ، حل شود. در پنجره Run ، regedit را تایپ کنید و سپس بر روی OK کلیک کنید.

با 6 روش برای حل کلید ترکیبی Alt + F4 که در ویندوز کار نمی کند ، آشنا شوید

در ویرایشگر رجیستری ، به HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion Policies Explorer بروید. باید در پوشه Explore باشد. اگر چنین چیزی پیدا کردید ، روی آن دو ضربه سریع بزنید تا باز شود. سپس مقدار اعشاری را به 0 تغییر دهید. در غیر این صورت ، روی پوشه Explorer کلیک راست کنید. سپس بر روی New کلیک کرده و مقدار DWORD (32 بیتی) را انتخاب کنید. نام آن را به NoWinKeys تغییر دهید. سپس بر روی ورودی جدید دوبار کلیک کرده و مقدار اعشاری را به 0 تغییر دهید. از Registry Editor خارج شوید و مشکل را بررسی کنید.

6 روش برای حل کلید ترکیبی Alt + F4 که در ویندوز کار نمی کند را بیاموزید

اگر کلیدهای صفحه کلید دیگر کار نمی کنند ، می توانید نحوه رفع برخی از کلیدهای صفحه کلید لپ تاپ و رایانه خود را برای حل این مشکل بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما با Anzl Web یاد گرفتیم که چگونه می توان با کلید ترکیبی Alt + F4 مشکل را حل کرد. برای حل این مشکل از کدام روش استفاده کردید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید