14
ژوئن

با 4 روش حذف تبلیغات اینستاگرام آشنا شوید

از زمان فعال شدن بخش اینستاگرام بخش Instagram ، بخشی از کاربران Feed به بزرگراهی پر از بیلبورد تبدیل شده است. تبلیغات زیاد می تواند آزار دهنده باشد و ممکن است بخواهید این بخش را حذف کنید. در این مقاله 4 روش حذف تبلیغات اینستاگرام از انزل وب را به شما آموزش می دهیم.

چگونه تبلیغات را در صفحه اینستاگرام خود حذف کنم؟

؟ چگونه تبلیغات را در اینستاگرام متوقف کنیم

تبلیغات اینستاگرام بر اساس علایق و فعالیتهای شما در این شبکه اجتماعی و فیس بوک نمایش داده می شود. حتی جستجوی گوگل نیز می تواند بر این تبلیغات تأثیر بگذارد. گاهی تبلیغ چندین بار تکرار می شود. از طرف دیگر ، این تبلیغات مشابه پست های اینستاگرام است و ممکن است کاربر لحظه ای فکر کند که صفحه ای را که به خاطر نمی آورد دنبال می کند. اگر قصد حذف کامل تبلیغات اینستاگرام را دارید ، این مقاله را دنبال کنید.

چگونه تبلیغات اینستاگرام را از پست ها و استوری ها متمایز کنیم

با 4 روش حذف تبلیغات اینستاگرام آشنا شوید

تبلیغات اینستاگرام در قسمت اصلی خبرخوان و سابقه کاربر ظاهر می شود که در بالای آن کلمه Sponsored وجود دارد. در پایین نام تجاری وجود دارد. علاوه بر این ، یک دکمه در زیر پست وجود دارد که با توجه به هدف نام تجاری یکی از موارد زیر را شامل می شود:

اکنون نصب کنید: برای تبلیغات نرم افزاری و موارد مرتبط با برنامه

بارگیری: برای بارگیری

ثبت نام: برای ثبت نام در سایت

هم اکنون خرید کنید: برای خرید

بیشتر بیاموزید: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول یا خدمات

تبلیغات اینستاگرام را حذف کنید و اطلاعات فعالیت تبلیغات را دریافت کنید

با 4 روش حذف تبلیغات اینستاگرام آشنا شوید

قبل از حذف کامل تبلیغات اینستاگرام ، می توانید فعالیت خود را در این زمینه مشاهده کنید. اگر مشکلی با تبلیغات خود ندارید و تنها مشکل شما این است که برخی از آنها را دوست ندارید و فقط می خواهید تبلیغات را در یک زمینه خاص دریافت کنید ، روی عکس نمایه خود در پایین سمت راست کلیک کنید. نمایه شما نمایش داده می شود. سپس روی منو با 3 نقطه در سمت راست بالا ضربه بزنید. تنظیمات را انتخاب کنید. روی تبلیغات کلیک کنید و سپس روی Ad Activity کلیک کنید.

در این بخش فعالیت تبلیغاتی خود را مشاهده می کنید. با کلیک بر روی تبلیغات زمینه ، می توانید موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنید.

با پنهان کردن تبلیغات در اینستاگرام ، آن را حذف کنید

با 4 روش حذف تبلیغات اینستاگرام آشنا شوید

اگر تبلیغی شما را اذیت می کند و مرتباً بازمی گردد ، می توانید آن را پنهان کنید. برای حذف تبلیغات اینستاگرام ، روی منوی 3 نقطه ای در گوشه سمت راست بالای پست ضربه بزنید. روی پنهان کردن تبلیغ کلیک کنید. در بخش چرا این تبلیغ را پنهان می کنید؟ دلیل اینکه می خواهید آن را پنهان کنید وارد کنید. اگر این گزینه نامناسب یا نامناسب باشد ، سرعت پخش تبلیغات شما بسیار کندتر خواهد بود. گزینه دیگر این است که من آن را بیش از حد اغلب می بینم.

سایر شبکه های اجتماعی مانند YouTube نیز دارای تبلیغات هستند. برای حذف تبلیغات از این سرویس ، حذف تبلیغات YouTube در دستگاه های تلفن همراه و رایانه را بخوانید.

اگر دلیل دیگری مانند تبلیغات جعلی و غیرقانونی دارید ، روش دوم را انجام دهید.

با گزارش گیری از باز شدن خودکار تبلیغات اینستاگرام جلوگیری کنید

با 4 روش حذف تبلیغات اینستاگرام آشنا شوید

برای حذف تبلیغات خودکار در اینستاگرام ، روی منوی 3 نقطه ای در گوشه سمت راست بالای پست ضربه بزنید. سپس Report Ad را انتخاب کنید. زیر بخش چرا این آگهی را گزارش می کنید؟ دلیل گزارشگری را انتخاب کنید.

وقتی تبلیغات نامناسبی را نقض کرده اید و قوانین اینستاگرام را نقض می کنند و غیراخلاقی هستند ، از این روش استفاده کنید.

با مسدود کردن ، فروشگاه را در اینستاگرام حذف کنید

با 4 روش حذف تبلیغات اینستاگرام آشنا شوید

برای داشتن اینستاگرام بدون تبلیغات ، می توانید بر روی نام تجاری در بالای پست کلیک کنید. سپس وارد این مارک می شوید. روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پست ضربه بزنید. روی Block کلیک کنید. دو احتمال وجود دارد. اولین گزینه زمانی است که می خواهید هر حساب دیگر ایجاد شده توسط این مارک را مسدود کنید. گزینه دوم مسدود کردن همان صفحه است. یکی را انتخاب کن. سپس روی Block ضربه بزنید.

برنامه شیریت تبلیغات زیادی نیز دارد. برای بستن تبلیغات SHAREit ، آموزش 5 روش بستن و حذف تبلیغات SHAREit را بخوانید.

با ورود به حساب خود از طریق وب سایت ، تبلیغات اینستاگرام را حذف کنید

حذف تبلیغات در اینستاگرام

نسخه وب اینستاگرام هیچ تبلیغی ندارد. برای حذف تبلیغات در اینستاگرام ، می توانید از مرورگر خود استفاده کرده و وارد نسخه وب اینستاگرام شوید. فقط یک مرورگر را باز کنید. سپس وارد اینستاگرام شوید. وارد حساب خود شوید و تبلیغات را بدون تبلیغ مشاهده کنید. شما می توانید از این روش هم در رایانه و هم در تلفن همراه خود استفاده کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما به شما یاد می دهیم که چگونه تبلیغات اینستاگرام را در صفحه تلفن خود از Anzel Web حذف کنید. چگونه تبلیغات اینستاگرام خود را حذف کردید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.