16
ژوئن

با 4 روش برای حل مشکل باز کردن ، ارسال ، بارگیری و عدم افزودن برچسب های واتس اپ آشنا شوید

قابلیت استفاده از برچسب ها نیز به واتس اپ اضافه شده است و کاربران می توانند از این ویژگی استفاده کنند. برچسب ها و شکلک ها می توانند حالت چت مجازی را تغییر دهند و درک پیام را برای مردم راحت تر کنند. با این حال ، برخی از کاربران با مشکل باز نشدن و عدم امکان ارسال برچسب روبرو شده اند. در این مقاله از Anzel Web ما 4 روش برای حل مشکل باز کردن ، ارسال ، بارگیری و عدم اضافه کردن برچسب WhatsApp را به شما آموزش خواهیم داد.

چگونه با برچسب موجود در واتس اپ مشکل را حل کنیم

؟ چگونه مشکلات برچسب واتس اپ را برطرف کنیم

استفاده از برچسب به کاربران کمک می کند تا احساسات خود را در چت های مجازی بهتر بیان کنند. حتی برچسب ها می توانند رسمی ، دوستانه ، عاشقانه و ماهیت گپ را نشان دهند. به همین دلیل ، بخش برچسب به WhatsApp اضافه شده است ، اما برخی از کاربران در ارسال ، ذخیره و برچسب های موجود در این شبکه مشکل دارند. در این مقاله ما به شما می آموزیم که چگونه مشکل عدم افزودن برچسب WhatsApp از Anzel Web را حل کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

چرا برچسب واتس اپ باز نمی شود؟ قسمت برچسب کجاست؟

برای اینکه بتوانید از برچسب WhatsApp استفاده کنید ، باید آخرین نسخه این برنامه را بارگیری کنید. بعضی اوقات می توانید یک برچسب را ببینید ، اما نمی توانید از آن استفاده کنید. این به این دلیل است که با وجود این علامت ، نسخه WhatsApp شما به روز نشده است. شما باید نسخه 2.18.329 یا بالاتر را نصب کنید.

هنگام بارگیری و نصب WhatsApp بهتر است از برنامه های اصلاح IP استفاده کنید. همچنین ، بارگیری و نصب نسخه بتا یا WhatsApp از مشاغل می تواند این مشکل را برطرف کند.

برای دسترسی به برگه برچسب ها باید وارد سیستم شوید. سپس روی حلقه لبخند در سمت چپ جعبه گپ ضربه بزنید. سپس روی علامت سوم در سمت چپ در پایین این قسمت و زیر امواج کلیک کنید تا وارد قسمت برچسب ها شوید. در این بخش ، با کلیک روی علامت + در سمت راست قسمت برچسب ها ، می توانید برچسب جدید را بارگیری کنید.

برچسب WhatsApp اضافه نکنید

اگر می خواهید برچسب خود را بسازید ، مقاله 15 بهترین برنامه رایگان و حرفه ای برای ایجاد برچسب ها را برای آندروید بخوانید.

مشکل عدم افزودن برچسب در WhatsApp و خطا در این بسته برچسب ها مشکلی وجود دارد و نمی توان آن را به WhatsApp اضافه کرد

برچسب WhatsApp اضافه نکنید

اگر با باز نشدن برچسب در WhatsApp مشکلی دارید و این بسته برچسب ها مشکلی دارند و نمی توانند به WhatsApp اضافه شوند ، روی تأیید کلیک کنید. وی سپس اعلان دیگری را مشاهده می کند که علت اصلی مشکل را بیان می کند. به طور کلی ، در چنین مواردی ، وقتی خودتان بسته را با برچسب درست کرده اید ، مشکل نامگذاری این بسته است. برای این کار از حروف کوچک ، اعداد و _ استفاده کنید. نام آن نیز باید با یک حرف کوچک شروع شود. بخش قوانین برچسب WhatsApp را بخوانید.

خطای قالب فایل پشتیبانی نمی شود. واتس اپ همچنین به مشکلی در خود بسته اشاره می کند. اگر قالب تصاویر برچسب غیرمعمول باشد (مانند پرونده های GIF و غیره) و اندازه آنها نیز غیرمعمول باشد ، احتمال عدم نمایش آنها افزایش می یابد.

با پاک کردن حافظه پنهان و داده ها ، مشکل ذخیره نشدن برچسب در WhatsApp را حل کنید

این ممکن است دلیل باز نشدن برچسب در حافظه پنهان و داده های برنامه WhatsApp باشد. برای حل این مشکل ، ابتدا حافظه نهان WhatsApp را پاک کنید. برای این کار به مسیر زیر بروید:

برچسب WhatsApp اضافه نکنید

تنظیمات> برنامه ها> WhatsApp> ذخیره سازی> پاک کردن حافظه پنهان و داده ها

اگر از برنامه های برچسب استفاده می کنید ، حافظه پنهان آن برنامه ها را نیز پاک کنید:

تنظیمات> برنامه ها> برنامه برچسب شما> حافظه> پاک کردن حافظه پنهان و داده ها

برنامه برچسب شما: برنامه برچسب شما

تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید. سپس وارد WhatsApp شوید و دوباره بررسی کنید.

از آنجا که پاک کردن حافظه پنهان و داده ها در تلفن های iOS امکان پذیر نیست ، تنها راه این است که برنامه را حذف نصب کرده و سپس دوباره نصب کنید.

از این روش می توانید برای گوشی های اندرویدی نیز استفاده کنید. سپس به فروشگاه Play و App Store بروید و برنامه را دوباره نصب کنید.

اگر به استفاده از برچسب متحرک علاقه دارید ، آموزش دانلود و استفاده از برچسب متحرک WhatsApp را بخوانید.

با باز کردن برچسب در WhatsApp با تنظیم زبان ، زمان و تاریخ مشکل را برطرف کنید

ساعت و تاریخ تلفن خود را به روز کنید تا مشکل برچسب WhatsApp برطرف شود. برای این کار به تنظیمات بروید. سپس به ژنرال بروید. به برگه تاریخ و زمان بروید. سپس قسمت Set را روی حالت اتوماتیک قرار دهید. مراحل ممکن است برای تلفن های مختلف کمی متفاوت باشد.

روش دیگر تغییر زبان تلفن از محلی به انگلیسی است. برای این کار به تنظیمات و سپس System بروید. روی Languages ​​و Input کلیک کنید. سپس روی Languages ​​ضربه بزنید. اکنون بر روی Add language کلیک کرده و انگلیسی را انتخاب کنید.

برچسب WhatsApp اضافه نکنید

مراحل ممکن است بسته به مدل تلفن شما کمی متفاوت باشد.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش داده ایم که چگونه مشکل عدم ارسال برچسب در WhatsApp را حل کنید. مشکل شما چگونه حل شد؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.