23
آگوست

با 4 راه حل مشکل مقیاس بندی دوربین در واتس اپ آشنا شوید

WhatsApp یکی از بهترین پست های رسانه های اجتماعی در جهان است. این پیام رسان امکانات زیادی دارد. یکی از آنها توانایی گرفتن عکس با دوربین این برنامه و ارسال فوری آن است. برخی از کاربران WhatsApp گزارش می دهند که برخی از نسخه ها با مقیاس گذاری دوربین مشکل دارند. این بدان معناست که وقتی وارد قسمت دوربین این پیام رسان می شوید ، دوربین به طور خودکار بزرگنمایی می کند. در این مقاله از Anzel Web 4 روش برای حل مشکل مقیاس گذاری دوربین در WhatsApp به شما آموزش می دهیم.

مشکل بزرگنمایی دوربین WhatsApp را برطرف کنید

؟ چرا دوربین Whatsapp بزرگ شده است و چگونه می توان آن را برطرف کرد

برخی از کاربران WhatsApp که نسخه بتا را نصب کرده اند ، اخیراً با مشکل دوربین خود مواجه شده اند. این مشکل علاوه بر نسخه بتا ، نسخه 2.21 ٫ 13 8 28 نیز دارای مشکل بزرگنمایی خودکار دوربین است. این مشکل را می توان به طرق مختلف حل کرد. در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش می دهیم که چگونه مشکل دوربین در WhatsApp را برطرف کنید. انتظار بیشتری داشته باشید.

چرا دوربین در واتساپ بزرگ شده است؟

دلیل افزایش دوربین در WhatsApp مشکلاتی است که در بروزرسانی 2.21.2.13.28 وجود دارد. قبل از هر اقدامی ، پیشنهاد می کنیم WhatsApp را به طور کامل ببندید و سپس دوباره وارد شوید. حالا دوربین را بررسی کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل ، تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید. برخی از مشکلات را می توان با این روش ساده حل کرد.

همچنین برای شروع می توانید با دوربین تلفن خود یا برنامه های دیگر عکس بگیرید. سپس آن را از طریق WhatsApp به اشتراک بگذارید. برای این کار به گالری یا جایی که عکس در آن قرار دارد بروید. روی آن کلیک کنید. سپس روی نماد اشتراک گذاری کلیک کنید. اکنون از لیستی که باز می شود ، روی WhatsApp کلیک کنید. وقتی وارد WhatsApp می شوید ، روی چت یا گروه ضربه بزنید. در نهایت ، روی دکمه ارسال کلیک کنید.

مشکل بزرگنمایی دوربین WhatsApp را برطرف کنید

می توانید این کار را از طریق خود WhatsApp انجام دهید. وارد گپ مورد نظر شوید. سپس بر روی گیره کاغذ در جعبه چت کلیک کنید. حالا گالری را انتخاب کنید. عکس مورد نظر خود را پیدا کنید. روی آن کلیک کنید. سپس روی نماد ضربه بزنید.

اگر در برقراری تماس های تصویری و صوتی در WhatsApp مشکل دارید ، عیب یابی تماس های صوتی و تصویری WhatsApp را در iPhone و Android بخوانید.

با به روزرسانی برنامه ، مشکل بزرگنمایی دوربین WhatsApp را برطرف کنید

دلیل افزایش دوربین در واتس اپ ممکن است به روز نبودن برنامه باشد. برای اینکه بتوانید WhatsApp را به روز کنید ، به Google play یا Apple store مراجعه کنید. سپس WhatsApp را در نوار جستجو جستجو کنید.

مشکل بزرگنمایی دوربین WhatsApp برطرف شد

روی پیام رسان WhatsApp ضربه بزنید. اگر به روزرسانی وجود دارد و فعال است ، روی دکمه Update کلیک کنید و منتظر بمانید تا برنامه به روز شود.

مشکل زوم دوربین واتس اپ برطرف شد

مشکل دوربین در واتس اپ

سپس تلفن را مجدداً راه اندازی کنید.

با پاک کردن حافظه پنهان و داده های برنامه ، بزرگنمایی دوربین WhatsApp را اصلاح کنید

راه دیگر برای حل مشکل دوربین در WhatsApp ، پاک کردن حافظه پنهان و داده های برنامه است. برای انجام این کار ، به تنظیمات تلفن بروید.

مشکل دوربین در واتس اپ

سپس روی برنامه ها ضربه بزنید.

مشکل دوربین در واتس اپ

WhatsApp را در این لیست پیدا کنید. روی آن کلیک کنید. حالا روی Storage کلیک کنید. سپس روی CLEAR CACHE کلیک کنید.

مشکل دوربین در واتس اپ

همچنین می توانید روی پاک کردن داده ها ضربه بزنید. با این کار همه اطلاعات شما در مورد WhatsApp پاک می شود. در نتیجه ، بهتر است ابتدا از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای پشتیبان گیری بهتر ، معرفی بهترین برنامه های پشتیبان گیری Android را بخوانید.

با حذف و نصب مجدد برنامه ، مشکل دوربین را در WhatsApp برطرف کنید

راه دیگر رفع مشکل دوربین در WhatsApp حذف و نصب مجدد برنامه است. وارد Google Play یا Apple Store شوید. سپس به دنبال WhatsApp باشید. روی آن کلیک کنید. حالا روی دکمه Uninstall کلیک کنید.

دوربین را در WhatsApp بزرگنمایی کنید

سپس روی OK کلیک کنید.

دوربین را در WhatsApp بزرگنمایی کنید

تلفن را مجدداً راه اندازی کنید. پس از روشن کردن تلفن ، دوباره WhatsApp را در این دو سرویس جستجو کنید. سپس روی نصب کلیک کنید. پس از نصب برنامه ، تلفن را مجدداً راه اندازی کنید و دوباره مشکل را بررسی کنید.

توصیه می کنیم اگر نسخه بتا دارید نسخه معمولی را نصب کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، به شما آموزش دادیم که چگونه مشکل زوم دوربین WhatsApp را برطرف کنید. برای حل این مشکل از کدام روش استفاده کردید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربیات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.