2
آگوست

با 3 روش ضبط صدا در کلوپ Android و iPhone آشنا شوید

Club House است یک شبکه اجتماعی نسبتاً جدید است که در آن می توانید با افراد دیگر چت کنید. موضوع گفتگو می تواند هر چیزی باشد. گاهی مکالمات بسیار جالب می شوند و مطالب مفیدی رد و بدل می شود. در این حالت ، ممکن است بخواهید مکالمات را ضبط کنید و سپس یادداشت برداری کنید ، دوباره به آنها گوش دهید و غیره. Club House توانایی ضبط مکالمات را ندارد. در نتیجه ، شما باید از روش های دیگر استفاده کنید. در این مقاله از Anzel Web 3 روش ضبط صدا را در کلوب های اندروید و آیفون به شما آموزش می دهیم.

چگونه می توان صدا را در خانه باشگاه ضبط کرد؟

؟ نحوه ضبط تماس های صوتی در Clubhouse در Android و iPhone

Club House یک برنامه خوب برای بحث در مورد مسائل مختلف است. این برنامه قابلیت ضبط مکالمات را ندارد و پس از بستن یک اتاق تمام مکالمات حذف می شوند. در این حالت ، ممکن است بخواهید به دلایلی مکالمات را ضبط کنید. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد. در این مقاله از Anzel Web نحوه ضبط در Clubhouse برای Android و iPhone را به شما آموزش می دهیم. انتظار بیشتری داشته باشید.

توجه: قبل از ضبط صدا از خانه باشگاه ، افراد حاضر در اتاق را مطلع کنید.

ضبط صدا در iOS Clubhouse

می توانید از عکس های روی صفحه گوشی خود برای ضبط در iOS Clubhouse استفاده کنید. این ابزار در مرکز کنترل قرار دارد.

ضبط صدا در باشگاه

اگر در این بخش نیست ، باید به تنظیمات و سپس مرکز کنترل بروید. روی علامت سبز + کنار Screen Recordings کلیک کنید.

ضبط صدا در باشگاه

تصاویری از صفحه به مرکز کنترل اضافه می شود. حالا Clubhouse را باز کنید و وارد اتاقی شوید که می خواهید مکالمه را ضبط کنید. اکنون ، برای ذخیره خانه باشگاه ، بخش Control Center را باز کنید. روی ذخیره روی صفحه ضربه بزنید.

ضبط صدا در باشگاه

ضبط بعد از 3 ثانیه شروع می شود. برای لغو آن ، روی تایمر ضبط صفحه در بالای صفحه ضربه بزنید و روی توقف ضربه بزنید.

ضبط صدا در باشگاه

ضبط صفحه به طور خودکار صدا را از طریق میکروفون ضبط می کند. اگر نمی خواهید صدا مزاحم باشد باید میکروفون را خاموش کنید. اگر می خواهید صدای خود را ضبط کنید ، میکروفون باید روشن باشد. برای انجام این کار ، Record را برای چند ثانیه روی صفحه مرکز کنترل نگه دارید و سپس روی میکروفون ضربه بزنید تا میکروفون بی صدا نشان داده شود. این بدان معنی است که میکروفون بی صدا شده است. همچنین می توانید تلفن را روی حالت DND قرار دهید تا صدای اعلانات تلفن ضبط نشود.

ضبط صدا در باشگاه

وقتی سعی می کنید صدا را از خانه باشگاه ضبط کنید ، یک اخطار ظاهر می شود که از شما می خواهد به دیگران اطلاع دهید. در غیر این صورت ، قوانین این شبکه اجتماعی را نقض کرده اید.

سوابق از باشگاه خانه

می توانید در نام اتاق ذکر کنید که مکالمه در حال ضبط است.

سوابق از باشگاه خانه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های مشابه Clubhouse ، بهترین گزینه های جایگزین Clubhouse را مطالعه کنید.

نحوه ضبط در Clubhouse در Android با ضبط صفحه داخلی

برخی از گوشی های اندرویدی دارای ضبط صفحه داخلی هستند. اگر تلفن شما دارای این ابزار است ، می توانید از آن استفاده کنید. برای ذخیره خانه باشگاه در Android ، وارد Clubhouse و اتاق مورد نظر شوید. سپس Screen Recorder داخلی را فعال کنید. وقتی کار تمام شد ، آن را قطع کنید. این روش بسته به مدل و نوع گوشی اندرویدی شما متفاوت خواهد بود.

نحوه ثبت نام در Clubhouse

گوگل محافظ صفحه نمایش داخلی را برای Android 10 و نسخه های بالاتر طراحی کرده است و اکثر گوشی ها دارای این ابزار هستند که در برگه تنظیمات سریع قرار دارد. نوار وضعیت گوشی را دو برابر کنید تا به طور کامل باز شود. سپس دکمه مداد را بکشید.

ضبط در خانه باشگاه

نماد Screen Record را مشاهده خواهید کرد. آن را به تنظیمات سریع بکشید.

ضبط در خانه باشگاه

حالا کافی است وارد خانه و اتاق باشگاه مورد نظر شوید. روی نماد Screen Record ضربه بزنید.

ضبط در خانه باشگاه

در بیشتر موارد ، این ساز بلافاصله شروع به ضبط می کند. یک نماد نیز در بالای صفحه ظاهر می شود.

ضبط در خانه باشگاه

تنها کاری که باید انجام دهید این است که نوار وضعیت را به پایین بکشید و روی اعلان این ابزار کلیک کنید تا روند ضبط متوقف شود.

ضبط در خانه باشگاه

چندین برنامه ضبط صدا در Android وجود دارد. برای بارگیری این برنامه ها ، مقاله بهترین برنامه های ضبط صدا را برای تلفن Android خود بخوانید.

نحوه ضبط صدای خانه های اندروید و رایانه های شخصی با برنامه های دیگر

یکی دیگر از راه حل های ضبط صدا برای Android Club House استفاده از برنامه های شخص ثالث است که صفحه تلفن را ضبط می کنند. می توانید از برنامه هایی مانند AZ Screen Recorder ، Screen Recorder with Audio ، Screen Recorder و Mobizen Recorder استفاده کنید.

به طور کلی ، برنامه های زیادی در این زمینه وجود دارد که می توانید آنها را در صفحه ویدئو در تلفن ها و رایانه های لوحی Android مشاهده کنید.

نحوه ثبت نام در Clubhouse

البته موارد اضافی در باشگاه مانند ClubHouse Plus وجود دارد که می توانید آنها را از باشگاه ضبط کنید. برای ورود به این برنامه ها ، باید از حساب Club House خود استفاده کرده و رمز عبور خود را وارد کنید. در نتیجه ، مراقب امنیت و حریم خصوصی خود باشید. زیرا این برنامه ها هیچ ربطی به باشگاه اصلی ندارد. حتی می توانید از این برنامه ها برای بستن حساب اصلی باشگاه خود استفاده کنید.

Clubdeck شبیه ClubHouse Plus است ، فقط برای Windows و Mac. Club House نسخه رایانه ای ندارد. این برنامه نیز جانبی است و اصلی نیست. برای استفاده از آن ، باید نام کاربری و گذرواژه Club House خود را وارد کنید ، و هنگام ورود به رم ، روی دکمه شروع ضبط کلیک کنید و پس از اتمام کار ، روی توقف ضبط کلیک کنید.

نحوه ضبط صدا در باشگاه Android و iPhone را بیاموزید

توجه: مسئولیت نصب این افزونه ها بر عهده خود کاربران است. آنزل وب هیچ مسئولیتی در این زمینه بر عهده نمی گیرد.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web نحوه ضبط صدا در خانه با Android و iOS را به شما آموزش دادیم. برای انجام این کار از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.