26
آوریل

با 3 روش ارسال پیام به YouTube آشنا شوید

اگر کاربر یا طرفدار YouTube هستید ، ممکن است بخواهید پیام و یام پیام ارسال کنید و نظرات خود را با کاربر مورد علاقه خود در YouTube به اشتراک بگذارید. روش های مختلفی برای ارسال پیام به YouTube وجود دارد. امروز در Anzel Web نحوه ارسال پیام به YouTube را به شما آموزش می دهیم.

چگونه می توانم به YouTube ارسال کنم؟

نحوه ارسال پیام به شخصی در YouTube

اگرچه YouTube گزینه ارسال پیام شخصی از برنامه وب خود را حذف کرده است (از سال 2018) ، هنوز روشهایی مانند ارسال ایمیل و غیره برای ارسال پیام در YouTube به مدیر کانال خود وجود دارد. بعداً بیشتر به این روش ها خواهیم پرداخت.

نحوه ارسال پیام به YouTube

برای ارسال به YouTube ، ابتدا وارد حساب خود شوید. سپس به دنبال شخص یا کانال بگردید. همچنین می توانید روی نام آن در زیر ویدئو کلیک کنید تا به کانال سازنده منتقل شود. اکنون به تب Information بروید و مشاهده آدرس ایمیل را کلیک کنید.

توجه داشته باشید که این گزینه را فقط وقتی مشاهده می کنید که سازنده آدرس ایمیل خود را به کانال مرتبط کرده باشد.

نحوه ارسال پیام به YouTube

قسمت reCAPTCHA احتمالاً اکنون نمایش داده شده است و باید آن را علامت بزنید و Send را انتخاب کنید. سپس آدرس ایمیل را کلیک کنید یا کپی کنید. اکنون می توانید به سادگی ایمیل خود را به این آدرس ارسال کنید.

البته ، اگر می خواهید نظر عمومی ارسال کنید ، می توانید در بخش انجمن نظر دهید.

نحوه ارسال پیام به YouTube

علاوه بر این ، اگر نیاز به تعیین محدودیت سنی دارید ، پیشنهاد می کنیم آموزش 6 روش فعال سازی و تعیین محدودیت سنی در YouTube را بخوانید.

یک پیام شخصی در YouTube با استفاده از رسانه های اجتماعی

اگر YouTube به آدرس ایمیل شما پیوند نداشته باشد ، گزینه های دیگری وجود دارد. YouTubers معمولاً آدرس سایر شبکه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام و دیگران را ارسال می کنند. در بخش پیوندها. برای ارسال پیام شخصی می توانید از این روش نیز استفاده کنید. یعنی به صفحه رسمی او در سایر شبکه های اجتماعی بروید و پیام خود را به آنجا ارسال کنید.

علاوه بر این ، اگر تصمیم به حذف حساب کاربری خود دارید ، خواندن آموزش فیلم نحوه حذف حساب YouTube خود در Android و iPhone در این زمینه برای شما مفید خواهد بود.

در جریان مستقیم پیام ارسال کنید ، گپ زنده در YouTube کجاست؟

یکی دیگر از ویژگی های YouTube Live Stream است. وقتی به صورت مستقیم پخش جریانی می کنید ، می توانید برای آن شخص پیامی ارسال کنید. البته با پرداخت هزینه می توانید پیام خود را به روش خاصی به او نشان دهید. پیام های ویژه ای که به SuperChats معروف هستند ، برای مدتی در بالای صفحه (بسته به قیمت) پیوست می شوند و با رنگ خاصی نمایش داده می شوند. علاوه بر ارسال پیام عادی در جریان ، روی دکمه Dollar Icon در پایین کادر کلیک کنید تا از ویژگی SuperChat استفاده کنید.

در جریان مستقیم پیام ارسال کنید ، گپ زنده در YouTube کجاست؟

می توانید مقدار و پیام مورد نظر را وارد کنید.

با پخش مستقیم پیام ارسال کنید ، گپ زنده در YouTube کجاست؟

هزینه ها معمولاً دارای چندین رتبه بندی هستند که بسته به واحد پول شما تنظیم می شوند. بسته به قیمت پیام ها در رنگ های مختلف نمایش داده می شوند. علاوه بر نمایش خاص و ثابت شدن در بالای صفحه برای مدتی ، برخی از ویژگی های دیگر مانند ارسال شخصیت های پیام بیشتر و … نیز برای شما فعال می شوند.

چگونه می توانم در YouTube Live شرکت کنم؟

اگر می خواهید برای ارسال پیام به YouTube به یک جریان مستقیم وارد شوید ، اما نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید ، این بخش را نیز بخوانید. ابتدا بر روی گزینه Live در برگه YouTube بیشتر حساب YouTube خود در سمت چپ صفحه کلیک کنید. در این بخش می توانید تمام کانال های زنده را مشاهده کنید.

چگونه می توانم در YouTube Live شرکت کنم؟

فیلم ها در هنگام پخش و مضامین در این بخش طبقه بندی می شوند. Live Now یعنی دویدن. اگر هنوز به برنامه زنده نرسیده اید ، می توانید گزینه تنظیم یادآوری را مشاهده کنید. با کلیک روی این گزینه می توانید یادآوری تنظیم کنید.

چگونه می توانم در YouTube Live شرکت کنم؟

البته با دنبال کردن کانال های مورد علاقه خود می توانید در پخش مستقیم آنها نیز شرکت کنید.

از این گذشته ، اگر از تماشای تبلیغات خسته شده اید ، حتماً آموزش 8 روش حذف تبلیغات YouTube در Android ، iPhone ، Chrome ، Firefox و غیره را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مقاله امروز ، نحوه ارسال پیام به طور غیرمستقیم به YouTube را به شما آموزش داده ایم. می توانید نظرات ، پیشنهادات و تجربه ارسال پیام در YouTube را در بخش نظرات این پست با ما در میان بگذارید.