رفتن به نوشته‌ها

با 12 روش جلوگیری و عدم نمایش اعلان های WhatsApp در Android و iPhone آشنا شوید

WhatsApp یکی از بهترین و محبوب ترین پیام ها در رسانه های اجتماعی است. این پیام رسان گزینه های زیادی دارد که یکی از آنها اطلاع رسانی پیام به کاربر است. می توانید اعلانات WhatsApp را روی صفحه یا در نوار وضعیت گوشی مشاهده کنید. همچنین ممکن است اعلان هایی را در نسخه وب WhatsApp دریافت کنید. اگر نمی خواهید این اعلان ها را دریافت کنید ، می توانید آنها را غیرفعال کنید. در این مقاله 12 روش جلوگیری و عدم نمایش اعلان های WhatsApp در Android و iPhone از Anzel Web را به شما آموزش می دهیم.

چگونه اعلانات WhatsApp را ببندیم؟

؟ نحوه خاموش کردن اعلان های WhatsApp

اعلان ها راهی برای اطلاع رسانی به شما در هنگام دریافت پیام است. مسنجر واتس اپ نیز این ویژگی را دارد. با این حال ، ممکن است مایل نباشید اعلان هایی را از برنامه خود در تلفن خود دریافت کنید. در این حالت ، می توانید اعلان WhatsApp را به روش های مختلف غیرفعال کنید. در این مقاله از Anzel Web روش هایی را به شما آموزش می دهیم که اعلان های پیام های WhatsApp را نشان ندهید. انتظار بیشتری داشته باشید.

چگونه پیام WhatsApp را روی صفحه Android نشان ندهیم

برای جلوگیری از ظاهر شدن پیام WhatsApp در صفحه Android ، وارد تنظیمات و سپس Notifications شوید. در این بخش می توانید همه برنامه هایی را که اعلانات روی تلفن شما دارند مشاهده کنید. برای غیرفعال کردن همه اعلان ها ، می توانید نماد جلوی WhatsApp را خاموش کنید.

اعلان ها را در WhatsApp نشان ندهید

اگر می خواهید بخشی از تبلیغات فعال و قسمت دیگر قطع شود ، روی WhatsApp در همان قسمت کلیک کنید. به صفحه جدیدی منتقل خواهید شد. اکنون می توانید تصمیم بگیرید که اعلان ها را فقط برای گروه ها یا مخاطبان غیرفعال کنید.

اعلان ها را در WhatsApp نشان ندهید

نام صحنه ها و برخی بخش ها ممکن است در دستگاه های مختلف متفاوت باشد. به طور کلی ، مراحل مشابه هستند ، اما در اینجا یک مثال دیگر وجود دارد.

ابتدا وارد WhatsApp شوید. سپس به قسمت Settings> Notifications بروید.

در برگه اعلان پیام ، روی اعلان بازشو کلیک کنید. این گزینه در قسمت اعلان گروه نیز وجود دارد ، یعنی خاموش کردن اعلان های گروه. آنچه را می خواهید غیرفعال کنید لمس کنید. سپس گزینه No pop-up را انتخاب کنید.

اعلان ها را در WhatsApp نشان ندهید

در برخی از مدل های دیگر ، می توانید تنظیمات تلفن خود را وارد کنید تا از نمایش پیام قفل در Android جلوگیری شود. سپس روی برنامه ها یا برنامه ها و اعلان ها ضربه بزنید. اکنون WhatsApp را در بین برنامه ها پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. در نهایت ، تیک Show notifications را بردارید یا کادر جلوی آن را بردارید.

اعلان ها را در WhatsApp نشان ندهید

راه دیگر برای گوشی هایی با قابلیت اثر انگشت مناسب است. وارد واتساپ شوید. سپس روی منوی سه نقطه ضربه بزنید. حالا وارد Settings و سپس Account شوید. به دنبال حریم خصوصی بروید. قفل اثر انگشت را انتخاب کنید. حالا کادر کنار Fingerprint Unlock را علامت بزنید. ممکن است از شما خواسته شود اثر انگشت خود را ثبت کنید. حالا نماد Show Content را در Notifications خاموش کنید.

اعلان WhatsApp را نشان ندهید: اعلان یک یا چند مخاطب را ببندید

برای اینکه بتوانید اعلان را برای یک یا چند مخاطب خاص غیرفعال کنید ، WhatsApp را در تلفن Android خود باز کنید. اکنون برای تغییر تنظیمات اعلان WhatsApp به تماس گروهی یا چت بروید. روی منو با سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید. سپس روی نمایش مخاطب ضربه بزنید. در عوض ، می توانید پس از ورود به سیستم ، نام آن گروه یا شخص را در بالای صفحه ضربه بزنید.

اعلان ها را در WhatsApp نشان ندهید

اکنون به دنبال گزینه Mute یا Mute باشید. علامت جلوی آن را روشن کنید.

اعلان پیام پیام واتس اپ را نشان ندهید

منویی باز می شود. تیک گزینه نمایش اعلان ها را بزنید. با انتخاب Never Forever می توانید اعلان را به مدت 8 ساعت ، 7 روز ، سال و نسخه های جدید لغو کنید. وقتی تیک نمایش اعلان ها را می زنید ، اعلان برای همیشه تعلیق می شود.

اعلان پیام پیام واتساپ را نشان ندهید

دیگر اعلانی از این گروه یا شخص دریافت نخواهید کرد. وقتی WhatsApp را باز می کنید ، می توانید تعداد پیام های خوانده نشده از مخاطب یا گروه را مشاهده کنید ، اما دیگر اعلان دریافت نخواهید کرد.

پیام WhatsApp را روی صفحه Xiaomi و … نمایش ندهید: اعلان های دارای اولویت بالا را ببندید

همچنین می توانید اعلان های دارای اولویت بالا را غیرفعال کنید. برای جلوگیری از نمایش اعلان های WhatsApp در صفحه قفل هواوی ، وارد WhatsApp شوید. سپس وارد Settings شوید. حالا روی Account کلیک کنید. سپس روی Notifications ضربه بزنید. اکنون تیک اعلان های دارای اولویت بالا را بردارید یا علامت آن را بردارید.

اعلان پیام پیام واتس اپ را نشان ندهید

اگر نمی توانید پیام WhatsApp خود را به موقع دریافت کنید ، آموزش WhatsApp Waiting for this message را مطالعه کنید.

اعلان واتساپ کجاست؟ اعلان ها را در نسخه وب WhatsApp غیرفعال کنید

برای جلوگیری از نمایش محتوای پیام در نوار وضعیت و دسکتاپ ، وارد وب WhatsApp شوید. سپس روی منو با سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید. حالا Settings را انتخاب کنید.

اعلان واتساپ کجاست؟

روی اعلان ها ضربه بزنید.

اعلان واتساپ کجاست؟

اکنون کادر انتخاب Turn off all notifications on the desktop را انتخاب کنید.

اعلان پیام پیام واتساپ را نشان ندهید

در واتساپ پیام دریافت نکنید و چراغ اعلان را خاموش کنید

در برخی از تلفن ها ، هنگامی که اعلانی دریافت می کنید ، چراغ روشن می شود. برای جلوگیری از روشن شدن صفحه تلفن هنگام دریافت پیام اطلاع رسانی WhatsApp ، وارد WhatsApp شوید. روی منوی سه نقطه در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید. Settings را انتخاب کنید. حالا بر روی Notifications کلیک کنید. حالا بر روی Light کلیک کنید. در منوی باز شده ، روی هیچکدام کلیک کنید.

اعلان واتساپ کجاست؟

چگونه می توان اعلان های WhatsApp را برای صفحه قفل سامسونگ مخفی کرد؟

برای نمایش اعلان پیام Samsung WhatsApp ، به تنظیمات بروید. سپس روی More کلیک کنید. حالا بر روی Application Manager کلیک کنید. WhatsApp را انتخاب کنید. نماد Show Notification را خاموش کنید.

اعلان ها را برای پیام های WhatsApp نشان ندهید: اعلان های Android را با توقف اجباری ببندید

گاهی اوقات دلیل دریافت اعلان ها این است که برنامه ای همیشه در پس زمینه گوشی شما اجرا می شود. برای جلوگیری از ظاهر شدن اعلان پیام WhatsApp ، تنظیمات تلفن خود را وارد کنید. سپس روی برنامه ها و اعلان ها ضربه بزنید. حالا WhatsApp را انتخاب کنید. Force Stop یا Force Close را لمس کنید.

تنظیمات اعلان WhatsApp

در برخی از تلفن های Android ، گزینه Show Notification را در این قسمت مشاهده می کنید. تیک آن را بردارید.

تنظیمات اعلانات WhatsApp

پیام را در WhatsApp مشاهده نکنید و با بستن اینترنت برای داده ها ، اعلان را غیرفعال کنید

هنگامی که اینترنت فعال است ، اعلان های WhatsApp به شما می رسد. اگر دسترسی WhatsApp به اینترنت را مسدود کنید ، دیگر اعلانی دریافت نخواهید کرد. راه دیگر برای مشاهده پیام های WhatsApp و غیرفعال کردن اعلان ها این است که به تنظیمات و سپس برنامه ها و اعلان ها بروید. Data Usage Control را انتخاب کنید. WhatsApp را در لیست کشویی پیدا کنید. حالا روی Enable کلیک کنید. از منوی باز شده گزینه Disabled را انتخاب کنید. این مانع از دسترسی WhatsApp به داده های اینترنت می شود.

تنظیمات اعلانات WhatsApp

وقتی می خواهید دسترسی را بازیابی کنید ، به این بخش برگردید و روی Allow کلیک کنید.

اگر نمی توانید برای حل این مشکل از WhatsApp آهنگ زنگ دریافت کنید ، مقاله نحوه رفع مشکل زنگ در Android WhatsApp را بخوانید.

با غیرفعال کردن رسید خواندن ، اعلان های WhatsApp را نشان ندهید

برای نمایش اعلان های WhatsApp می توانید از ویژگی خواندن رسید استفاده کنید. با غیرفعال کردن این ویژگی ، گیرنده نمی تواند بگوید آیا پیام خود را خوانده اید یا خیر. البته ، شما همچنین نمی توانید تشخیص دهید که آیا کسی پیام شما را خوانده است یا خیر.

برای این کار وارد WhatsApp شوید. سپس روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و Settings را انتخاب کنید. حالا روی Account و سپس Privacy کلیک کنید. حالا علامت رسیدهای خواندن را بردارید.

تنظیمات اعلان WhatsApp

عدم نمایش اعلان پیام WhatsApp: اعلان های امنیتی را غیرفعال کنید

وقتی “مستقیماً در سر” رمزگذاری می شود ، فقط هر دو طرف ارتباط می توانند پیام را بخوانند. هر چت یک کد منحصر به فرد دارد. این کد شامل یک کد QR و اعداد 60 رقمی است. در صورت حذف و نصب مجدد WhatsApp یا تلفن خود ، ممکن است این کد تغییر کند. برای عدم نمایش پیام WhatsApp و این کد ، وارد این پیام رسان شوید. سپس روی منوی سه نقطه (در Android) یا نماد چرخ دنده در گوشه سمت راست پایین (iOS) ضربه بزنید و تنظیمات را انتخاب کنید.

حالا بر روی Security کلیک کنید. Show Notifications Security را خاموش کنید یا علامت آن را بردارید.

اعلان پیام پیام واتساپ را نشان ندهید

چگونه می توان اعلانات WhatsApp را در iPhone غیرفعال کرد؟

برای نمایش اعلان های پیام WhatsApp در صفحه iPhone ، به تنظیمات و سپس Notifications یا Notification Center بروید. حالا WhatsApp را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید.

نماد مجاز کردن اعلان ها یا نمایش پیش نمایش را خاموش کنید.

پیام اعلان را در iPhone WhatsApp نشان ندهید: اعلان ها را در برنامه غیرفعال کنید

برای عدم نمایش پیام های WhatsApp در iPhone و غیرفعال کردن اعلان ها در برنامه ، WhatsApp را باز کرده و به تنظیمات بروید.

چگونه می توان اعلانات WhatsApp را در iPhone غیرفعال کرد؟

روی اعلان ها ضربه بزنید. سپس روی Notifications در برنامه ضربه بزنید. در بخش سبک هشدار ، روی هیچکدام کلیک کنید. صداها را خاموش کنید و همچنین ارتعاش کنید.

چگونه می توان اعلانات WhatsApp را در iPhone غیرفعال کرد؟

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، به شما آموزش دادیم که چگونه پیام های WhatsApp را برای نسخه های Android ، iPhone و وب نمایش ندهید. از چه روشی برای غیرفعال کردن تبلیغات WhatsApp استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید