رفتن به نوشته‌ها

با پیام اینستاگرام شما به خطر افتاده است مشکل را حل کنید

اینستاگرام سخت تلاش می کند تا بهترین امنیت را برای کاربران خود فراهم کند. یکی از این اقدامات علیه کاربرانی است که از برنامه های پروکسی برای افزایش دنبال کنندگان ، پسندیدن و حساب های خود استفاده می کنند. این افراد پیام “حساب شما به خطر افتاده است” را در اینستاگرام مشاهده خواهند کرد. در این مقاله از Anzel Web به شما می آموزیم که چگونه با پیام اینستاگرام خود مشکل را حل کنید.

نحوه اصلاح پیام خطا حساب اینستاگرام شما به خطر افتاده است

؟ نحوه اصلاح پست های اینستاگرام “حساب شما به خطر افتاده است”

اگر برنامه ای برای رشد حساب اینستاگرام خود نصب کرده اید که برخلاف قوانین آن عمل می کند ، حتماً با مشکلی در اینستاگرام مواجه شده اید. حساب شما به خطر افتاده است. این هشدار همراه با بخشی است که از شما می خواهد رمز ورود خود را تغییر دهید زیرا اینستاگرام متوجه شده است که رمز ورود حساب شما با برنامه دیگری به اشتراک گذاشته شده است. از طرف دیگر ، ممکن است شما هیچ برنامه ای را نصب نکرده باشید و همچنان این پیام را دریافت کنید. در این مقاله ما به شما می آموزیم که چگونه با حساب خود که توسط Anzel Web به خطر افتاده است مشکل را حل کنید.

حساب شما موقتاً قفل شده است یعنی چه؟

پیام حساب شما در اینستاگرام به خطر افتاده است

اگر اینستاگرام می گوید که حساب شما به خطر افتاده است ، به این معنی است که شما از خدمات اتوماسیون یا ربات هایی مانند Jarvee ، Mass planner و .. استفاده می کنید.

علاوه بر این ، برنامه هایی برای افزایش مشاهده داستان ، دیدن افرادی که شما را دنبال کرده اند ، افزایش تعامل ، افزایش فالوور و لایک باعث این خطا می شود. البته ، در بعضی موارد این خطا کاملاً بدون دلیل به شما نشان داده می شود. همچنین ممکن است شخصی بخواهد حساب شما را هک کرده و این خطا را دریافت کند. البته این شرایط بسیار نادر است ، بنابراین زیاد نگران آن نباشید.

دلیل دیگر این خطا تبلیغات در اینستاگرام است. در واقع ، مدیران این برنامه می خواهند کاربران برای افزایش حساب و سود خود برای رسیدن به این شبکه هزینه کنند.

اگر با Challenge مورد نیاز روبرو شدید و Checkpoint نیاز به خطا دارد ، 8 روش تصحیح Checkpoint مورد نیاز را بخوانید و Challenge نیاز به خطای Instagram دارد.

برای حل مشکل اینستاگرام چه کاری باید انجام شود حساب شما به خطر افتاده است؟

برای حل این مشکل ، خطای شما به خطر افتاده است ، ابتدا باید رمز ورود خود را تغییر دهید. پس از انجام این کار ، از حساب خود به مدت 3 تا 7 روز استفاده نکنید. هنگام ورود به حساب خود ، برای حل کامل این مشکل اظهار نظر نکنید ، آن را نپسندید و یا آن را دنبال نکنید. احتمالاً مدتی قادر به انجام این فعالیت ها نخواهید بود و محدود به اینستاگرام خواهید شد.

راه حل دیگر برای حل این مشکل حذف همه برنامه های شخص ثالث است. این برنامه ها نباید به حساب شما دسترسی داشته باشند. برای بررسی این موضوع به تنظیمات> امنیت بروید. سپس وارد برنامه ها و وب سایت ها شوید. در این بخش می توانید برنامه ها و سایتهایی را که به حساب شما دسترسی دارند مسدود و مسدود کنید.

پیام حساب شما در اینستاگرام به خطر افتاده است

اگر می خواهید از برنامه هایی مانند این استفاده کنید ، برنامه هایی را که توسط اینستاگرام محافظت و تأیید شده اند نصب کنید. قبل از استفاده از این برنامه ها در حساب اصلی خود ، آنها را در حساب پشتیبان خود امتحان کنید.

همچنین ، اگر از اصلاح کننده IP استفاده می کنید ، برنامه را خاموش یا تغییر دهید. برای افزایش امنیت حساب بهتر است حالت احراز هویت دو عاملی را فعال کنید.

حساب شما به خطر افتاده است

حساب شما به خطر افتاده است. در واقع ، اینستاگرام می خواهد از دسترسی دیگران به حساب شما جلوگیری کند زیرا متوجه شده است که سایت ها و برنامه های دیگر رمز ورود شما را دارند. اگر هنوز نمی توانید وارد حساب خود شوید و این خطا را دریافت کنید ، حساب خود را با حساب Facebook خود همگام سازی کنید. این نوع اینستاگرام می تواند به شما اعتماد بیشتری داشته باشد.

پیغام حساب شما به خطر افتاده است

راه دیگر این است که با تلفن دیگری وارد حساب خود شوید. آدرس IP دیگر می تواند مشکل را حل کند.

راه حل دیگر خاموش کردن Wi-Fi و استفاده از اینترنت همراه است. شما می توانید برعکس آن عمل کنید. ما همچنین توصیه می کنیم برای این موارد از نسخه دسک تاپ اینستاگرام استفاده کنید.

روش دیگر تغییر بیوگرافی خود در اینستاگرام و حذف پیوندهای موجود در آن است. حذف برنامه و نصب مجدد آن نیز می تواند این مشکل را برطرف کند. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، آن را گزارش دهید.

اگر در ورود به اینستاگرام با مشکلی روبرو هستید ، مقاله 14 مربوط به نحوه حل مسئله ورود به اینستاگرام و عدم افتتاح حساب را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما به شما یاد دادیم که چگونه مشکل غیرفعال کردن حساب اینستاگرام خود را توسط Anzel Web حل کنید. آیا توانستید وارد حساب خود شوید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید