27
مه

با نحوه کار با فیلدهای فرم سایت در تکمیل خودکار Chrome برای تکمیل خودکار آشنا شوید

اگر از پر کردن فرم های تکراری در سایت های مختلف خسته شده اید ، فقط برای پر کردن خودکار از Google Chrome استفاده کنید. با استفاده از این ویژگی ، دیگر نیازی نیست اطلاعات تکراری را بارها و بارها وارد کنید. در این مقاله از Anzel Web ، نحوه کار با Chrome AutoFill برای پر کردن خودکار قسمتهای رایانه ، Android و غیره به شما آموزش خواهیم داد.

فعال ، ویرایش و .. به طور خودکار Chrome را برای Android ، Windows و … پر کنید

؟ نحوه تنظیم و تنظیم تکمیل خودکار Google Chrome

تکمیل خودکار به کاربران امکان می دهد تا بدون نیاز به پر کردن اطلاعات فرم تکراری ، در وقت خود صرفه جویی کنند. با این حال ، تمام گذرواژه ها و نام های کاربری و اطلاعات خود را در یک مکان امن نگه دارید تا آنها را فراموش نکنید. در این مقاله از Anzel Web ، نحوه پر کردن خودکار قسمتهای فرم در Chrome به شما آموزش خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

خودکار کردن را در رایانه Chrome فعال کنید

برای پر کردن خودکار فرم ها در رایانه ای که دارای Google Chrome است ، ابتدا این مرورگر را باز کنید. سپس روی حساب خود در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. سپس روی روش پرداخت برای ورود به حساب بانکی ، آدرس ها و غیره برای ورود به آدرس خود و رمزهای عبور برای وارد کردن رمزهای عبور خود کلیک کنید.

برای وارد کردن اطلاعات ، روی افزودن در کنار روشهای پرداخت یا آدرسها کلیک کنید. سپس اطلاعات خود را وارد کنید.

برای ویرایش اطلاعات ، روی منوی سه نقطه در کنار این آدرس ضربه بزنید و .. سپس ویرایش را انتخاب کنید.

برای حذف اطلاعات ، روی منوی سه نقطه ضربه بزنید. سپس حذف را انتخاب کنید.

اگر همگام سازی را روشن کنید ، این اطلاعات در دستگاه های دیگر شما نیز تغییر می کند.

در گزینه دیگر ، روی نمایش تنظیمات پیشرفته در تنظیمات کلیک کنید. رمزها و فرم ها را پیدا کنید. سپس بر روی پیوند مدیریت تنظیمات تکمیل خودکار کلیک کنید. سپس روی افزودن آدرس خیابان جدید کلیک کنید. حالا هر اطلاعاتی می خواهید وارد کنید. ورود به همه لازم نیست. در آخر OK را کلیک کنید.

کار با تکمیل خودکار را برای پر کردن خودکار قسمت های رایانه ، Android و غیره بیاموزید.

برای سهولت در پر کردن اطلاعات ، می توانید با کلیک روی نماد نمایه و انتخاب روش های پرداخت ، نامی برای اطلاعات خود انتخاب کنید. روی افزودن یا ویرایش در کنار روشهای پرداخت کلیک کنید. سپس روی نام مستعار کارت کلیک کنید. اکنون یک نام وارد کنید. در اینجا نحوه ظاهر شدن نام هنگامی که می خواهید یک فرم را پر کنید نشان داده شده است.

قسمتهای فرم را به طور خودکار در Android Android پر کنید

برای استفاده از تکمیل خودکار در Google Chrome Android ، Chrome را باز کنید. سپس روی منوی سه نقطه ضربه بزنید. به تنظیمات> تکمیل خودکار و پرداختها بروید.

کار با تکمیل خودکار را برای پر کردن خودکار قسمت های رایانه ، Android و غیره بیاموزید.

روی Addresses and other یا روشهای پرداخت کلیک کنید. برای افزودن اطلاعات ، روی افزودن آدرس یا افزودن نقشه کلیک کنید. وقتی اطلاعات را وارد کردید ، روی پایان کلیک کنید. برای ویرایش اطلاعات ، روی برگه اطلاعات کلیک کرده و پس از انجام تغییرات ، روی Finish کلیک کنید. برای حذف هر یک ، روی اطلاعات مورد نظر خود کلیک کنید و سپس نماد سطل آشغال را انتخاب کنید.

برای انتخاب نام برای اطلاعات خود ، روی منوی سه نقطه ای ضربه بزنید و به تنظیمات> تکمیل خودکار و پرداخت ها بروید. روش های پرداخت را کلیک کنید. سپس روی افزودن نقشه یا ویرایش کلیک کنید. اکنون بر روی Card Alias ​​کلیک کرده و نام کارت خود را وارد کنید.

برای تأیید هویت هنگام پر کردن فرم ، می توانید از اثر انگشت یا قفل دستگاه نیز استفاده کنید. برای این کار وارد سیستم Chrome شوید. سپس روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و به تنظیمات و سپس تنظیمات بروید. قفل صفحه را روشن کنید.

Google Chrome Android را به طور خودکار پر کنید و گذرواژه را ذخیره کنید

برای استفاده از تکمیل خودکار Google Chrome و ذخیره گذرواژه خود ، Google Chrome را باز کنید. سپس به chrome: // flags بروید. برای پر کردن گذرواژه ها به دنبال UI لمسی باشید. روی منو ضربه بزنید و Enabled را انتخاب کنید. حالا برنامه را ببندید و دوباره وارد شوید.

کار با تکمیل خودکار را برای پر کردن خودکار قسمت های رایانه ، Android و غیره بیاموزید.

به یک سایت Chrome بروید. سپس سعی کنید وارد شوید. جعبه ای باز می شود که از شما می خواهد یک حساب انتخاب کنید. برای دیدن اطلاعات از پیش وارد شده ، منوی آن را باز کنید. روی حساب مورد نظر کلیک کنید.

اگر نمی خواهید از این حساب ها استفاده کنید ، فقط جعبه باز را ببندید. سپس ، اگر گذرواژه و نام کاربری را به صورت دستی وارد کنید ، فیلدی باز می شود که آیا می خواهید این اطلاعات را ذخیره کنید یا خیر. برای مدیریت حسابهای ذخیره شده ، فقط روی مدیریت رمز عبور در پایین منو ضربه بزنید.

فرمهای تکمیل خودکار در Chrome iOS

برای خروج خودکار از Google در iOS به سیستم Google Chrome وارد شوید. سپس روی منوی سه نقطه در بالای صفحه ضربه بزنید. اکنون تنظیمات را انتخاب کنید. سپس روش های پرداخت را کلیک کنید. اکنون روی آدرس و سایر موارد در پایین صفحه کلیک کنید.

کار با تکمیل خودکار را برای پر کردن خودکار قسمت های رایانه ، Android و غیره بیاموزید.

اطلاعات ویرایش مورد نظر را لمس کنید. سپس روی ویرایش در بالای صفحه کلیک کنید. اکنون ویرایش را انجام دهید. سپس روی Finish کلیک کنید. برای حذف اطلاعات ، روی Delete کلیک کنید و سپس Finish را کلیک کنید.

اگر می خواهید نامی برای اطلاعات خود انتخاب کنید ، به تنظیمات بروید و روش های پرداخت را انتخاب کنید. سپس روی افزودن روش پرداخت یا اطلاعات از پیش وارد شده کلیک کنید. سپس برای اطلاعات خود نامی انتخاب کنید. این نام هنگامی که سعی می کنید فرم را پر کنید ظاهر می شود.

برای یادگیری نحوه پر کردن خودکار فرم ها در سایت های مختلف ، مقاله 9 روش پر کردن خودکار ثبت نام ، عضویت و اطلاعات بیشتر را بخوانید. فرم ها در سایت ها

فرم تکمیل خودکار Chrome را حذف نصب کرده و آن را حذف کنید

اگر نمی خواهید تکمیل خودکار Google Chrome به هر شکلی ظاهر شود ، Chrome را در رایانه باز کنید. روش های پرداخت یا آدرس ها و موارد دیگر را در بالای صفحه و زیر افراد کلیک کنید. سپس روشهای پرداخت ذخیره و پر کردن و آدرسها را ذخیره و پر کنید.

در Android و iOS ، روی منو با سه نقطه ضربه بزنید. سپس وارد تنظیمات شوید. اکنون روی تکمیل خودکار و پرداخت ها کلیک کنید. سپس روی روش پرداخت یا آدرس و موارد دیگر کلیک کنید. ذخیره و پر کردن روشهای پرداخت یا ذخیره و پر کردن آدرسها را خاموش کنید.

کار با تکمیل خودکار را برای پر کردن خودکار قسمت های رایانه ، Android و غیره بیاموزید.

برای پاک کردن اطلاعات تکمیل خودکار ، روی منوی سه نقطه ضربه بزنید. سپس More Tools را انتخاب کرده و روی Clear Browsing Data کلیک کنید. سپس یک فاصله زمانی مانند Last Hour یا All Time را انتخاب کنید. در بخش Advanced ، داده ها را برای تکمیل خودکار فرم ها انتخاب کنید.

کار با تکمیل خودکار را برای پر کردن خودکار قسمت های رایانه ، Android و غیره بیاموزید.

در غیر این صورت ، به تنظیمات> حریم خصوصی و امنیت> پاک کردن داده های مرور بروید.

کار با تکمیل خودکار را برای پر کردن خودکار قسمت های رایانه ، Android و غیره بیاموزید.

All time را انتخاب کرده و روی پاک کردن داده کلیک کنید.

اگر از به روزرسانی خودکار Google Chrome خسته شده اید ، می توانید این عمل را متوقف کنید. برای یادگیری نحوه انجام این کار ، 6 روش برای جلوگیری از به روزرسانی خودکار Google Chrome به Android ، Windows و غیره بخوانید.

فیلمبرداری خودکار Chrome را فقط برای یک سایت غیرفعال کنید

Chrome را خاموش کنید تا پر کردن فرم فقط برای یک سایت خاموش شود. سپس روی منوی سه نقطه در بالای صفحه ضربه بزنید. به تنظیمات بروید و در قسمت تکمیل خودکار گذرواژه ها را کلیک کنید. لیستی از وب سایت ها با نام های کاربری و رمزهای عبور را مشاهده خواهید کرد. روی منوی سه نقطه ای کنار سایت کلیک کنید. سپس حذف را انتخاب کنید.

برای یادگیری نحوه انتقال رمزهای عبور ذخیره شده به Chrome ، آموزش 4 روش انتقال رمزهای عبور ذخیره شده به Chrome را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، نحوه فعال کردن Autofil در Chrome را به شما آموزش دادیم. آیا قادر به استفاده از این ویژگی بودید؟ لطفا نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.