31
مه

با نحوه نمایش این رایانه به جای میانبرها در Windows Explorer File File آشنا شوید

یکی از ویژگی های خوب ویندوز 10 این است که به کاربران گزینه های زیادی می دهد تا بتوانند قسمت های مختلف ویندوز را متناسب با نیاز خود تغییر دهند. یکی از بخشهایی که ما با آن زیاد کار می کنیم File Explorer است. به طور پیش فرض ، وقتی File Explorer را باز می کنید ، دسترسی سریع پیدا می کنید. می توانید آن را در این رایانه تغییر دهید. در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش می دهیم که چگونه این کامپیوتر را به جای میانبرها در Windows Explorer File Explorer نمایش دهید.

این کامپیوتر میانبر را در ویندوز 10 جایگزین کنید

؟ چگونه می توان File Explorer را به جای میانبر برای این رایانه باز کرد

معمولاً وقتی Windows Explorer File Explorer را باز می کنید ، دسترسی سریع پیدا می کنید. کاربران می توانند به راحتی تنظیمات آن را در این رایانه تغییر دهند. در این مقاله از Anzel Web به شما می آموزیم که چگونه این کامپیوتر میانبر را در Windows Explorer File File جایگزین کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

چگونه می توان میانبرهای Windows Explorer File Explorer را غیرفعال کرد؟

برای جایگزینی این رایانه میانبر در Windows 10 File Explorer ، پنجره File Explorer را باز کنید.

اکنون ، برای حذف دسترسی سریع Windows 10 ، روی زبانه File کلیک کرده و Change Folder and Search Options را انتخاب کنید.

این رایانه دسترسی سریع دارد

در پنجره Folder Options ، روی تب General کلیک کنید. سپس روی کادر انتخاب مقابل Open File Explorer کلیک کنید.

این رایانه دسترسی سریع دارد

حالا روی این رایانه کلیک کنید تا به جای دسترسی سریع در ویندوز 10 ، رایانه باز شود.

این رایانه دسترسی سریع دارد

در این بخش می توانید نمایشگر دستگاه در My Computer ، پوشه هایی که با آنها زیاد کار کرده اید ، دستگاه ذخیره سازی خارجی و غیره را مشاهده کنید.

تأیید را کلیک کنید. پنجره گزینه های پوشه بسته خواهد شد. دفعه بعدی که File Explorer را باز می کنید ، این رایانه را با نمایشگر دستگاه در رایانه مشاهده خواهید کرد.

برای مدیریت بهتر پوشه ها در ویندوز می توانید از برنامه های مختلفی استفاده کنید. برای آشنایی با این برنامه ها ، مقاله 9 بهترین برنامه مدیریت فایل و پوشه را برای Windows Explorer 10 ، 8 و 7 بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، نحوه تغییر تنظیمات میانبر در ویندوز 10 و جایگزینی آنها با این رایانه به شما آموزش داده ایم. آیا توانستید این تغییرات را در رایانه خود ایجاد کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.