رفتن به نوشته‌ها

با نحوه روت کردن گوشی خود با برنامه KingRoot در تلفن و رایانه خود آشنا شوید

یکی از بهترین برنامه ها برای روت کردن تلفن Android ، KingRoot نام دارد. برنامه KingRoot به شما این امکان را می دهد که تلفن خود را تنها با چند کلیک از رایانه یا تلفن خود روت کنید. در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش می دهیم که چگونه گوشی خود را با برنامه KingRoot روی تلفن و رایانه خود روت کنید.

چگونه می توان گوشی را با KingRoot روت کرد؟

؟ نحوه روت کردن اندروید با KingRoot

گاهی اوقات ممکن است بخواهید به قسمتی از تلفن خود دسترسی داشته باشید و تغییراتی در آن ایجاد کنید که در حالت عادی امکان پذیر نیست. به راحتی می توانید این کار را با KingRoot انجام دهید. در واقع شما می توانید از یک کاربر معمولی به یک کاربر با قابلیت کنترل قسمت های مختلف گوشی ارتقا دهید و می توانید از این ویژگی در Android استفاده کنید. در این مقاله نحوه استفاده از ریشه و رایانه اندروید از Anzel Web را به شما آموزش می دهیم. انتظار بیشتری داشته باشید.

چگونه گوشی را روت کنیم؟ ریشه زایی یعنی چه؟

در این قسمت از آموزش نرم افزار King Root ، ابتدا روت گوشی را در نظر می گیریم. Root به این معنی است که می توانید به قسمت هایی از تلفن خود که به طور معمول در دسترس است دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال ، می توانید به دستورات و فایل های سیستم دسترسی داشته باشید. البته این نیز به معنای مسئولیت بیشتر در قبال اطلاعات و تلفن است و باید مراقب باشید ، زیرا ایجاد تغییرات اشتباه می تواند عملکرد گوشی شما را مختل کند.

قبل از اینکه کار با Kingroot را یاد بگیرید ، باید مراقب باشید. در برخی موارد ، روت کردن تلفن باعث می شود دستگاه شما لغو شود. Anzel Web هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی ندارد.

آموزش ریشه Kingo: مراحل قبل از ریشه زایی

به یاد داشته باشید که قبل از انجام این کار از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. می توانید از برنامه های پشتیبان Android استفاده کنید. شارژ کامل گوشی را فراموش نکنید. به طور کلی ، روت کردن گوشی انرژی زیادی مصرف می کند.

نکته دیگر استفاده از برنامه های معتبر است. برنامه هایی مانند King Root که به راحتی می توانید تلفن خود را با چند کلیک نصب و روت کنید.

در زیر ابتدا راهنمای ریشه Kingroot را با گوشی توضیح می دهیم.

چگونه می توان گوشی را با Kingroot روت کرد؟ نحوه روت کردن با Kingroot بدون کامپیوتر

ابتدا روت را با kingo root بدون کامپیوتر آموزش می دهیم. این روش برای اندروید 2.2 تا 7 کاربرد دارد. برای انجام این روش ، تلفن شما باید حداقل 20 درصد شارژ شده و به اینترنت متصل باشد.

به تنظیمات> امنیت> مدیریت دستگاه بروید. سپس نماد منبع ناشناخته را روشن کنید.

درس ریشه با Kingroot

برنامه KingRoot را در تلفن خود بارگیری کنید. این برنامه APK است. آن را نصب کنید.

پس از نصب برنامه ، می توانید نماد آن را در تلفن خود مشاهده کنید. بازش کن.

صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. روی Try to root کلیک کنید.

درس ریشه با Kingroot

روند اصلی تکمیل خواهد شد.

درس ریشه با Kingroot

در برخی نسخه ها باید روی Try کلیک کنید. سپس روی Get Now کلیک کنید تا روند ریشه زایی کامل شود.

در برخی نسخه ها باید روی Try کلیک کنید.  سپس روی Get Now کلیک کنید تا روند ریشه زایی کامل شود.

در عرض یک تا دو دقیقه تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. این بدان معناست که تلفن شما روت شده است.

درس ریشه با Kingroot

برای آشنایی با سایر نرم افزارهای روت ، مقاله دانلود بهترین برنامه روت در اندروید را مطالعه کنید.

چگونه می توانم با Kingroot کار کنم؟ نحوه کار با نرم افزار Kingroot بر روی کامپیوتر

در این قسمت ما با کامپیوتر Kingroot روت را آموزش می دهیم. ابتدا تلفن خود را روشن کنید. تلفن باید حداقل 50 درصد شارژ شده و به اینترنت متصل باشد. ابتدا KingoRoot را برای رایانه خود بارگیری و نصب کنید. هنگامی که برنامه در حال اجرا است ، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.

نحوه کار با نرم افزار Kingroot بر روی کامپیوتر

پیام پیوند دستگاه خود را دریافت خواهید کرد. تلفن خود را با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید. اگر رایانه شما درایور خاصی ندارد ، ممکن است مجبور شوید مدتی منتظر بمانید تا سیستم شما آن را نصب کند. در نتیجه ، اینترنت رایانه باید فعال باشد. اگر درایور تلفن روی سیستم نصب شده باشد ، Kingroot بلافاصله این گوشی را تشخیص می دهد.

سپس اشکال زدایی USB را در تلفن خود فعال کنید. برای انجام این کار ، به تنظیمات> همه چیز درباره تلفن> شماره گردآوری بروید. سپس این شماره را 7 تا 10 بار ضربه بزنید تا برای توسعه دهندگان پیامی دریافت شود. سپس به Settings> Developer Options رفته و نماد کنار اشکال زدایی USB را فعال کنید.

درس ریشه با Kingroot

وقتی گوشی را به کابل وصل می کنید به شما اطلاع داده می شود. علامت بزنید همیشه از این رایانه اجازه دهید تا بتوانید از قسمت آنلاین برنامه در ارتباط با تلفن استفاده کنید.

درس ریشه با Kingroot

درس ریشه با Kingroot

حالا روی Try to root یا root کلیک کنید.

درس ریشه با Kingroot

روند ریشه زایی آغاز خواهد شد. در این مدت ، تلفن شما ممکن است چندین بار راه اندازی مجدد شود. تحت هیچ شرایطی به تلفن خود دست نزنید و اجازه ندهید که روند روت کردن انجام شود.

پس از روت کردن ، پیامی مبنی بر موفقیت ریشه دریافت خواهید کرد. اجازه دهید تلفن ابتدا راه اندازی مجدد شود ، سپس آن را از رایانه جدا کنید.

با نحوه روت کردن گوشی خود با برنامه KingRoot در تلفن و رایانه خود آشنا شوید

به طور کلی ، هنگامی که ریشه کامل شد ، برنامه ای به نام SuperUser روی تلفن نصب می شود.

برای پشتیبان گیری از برنامه های تلفن خود ، آموزش پشتیبان گیری از داده ها برای برنامه های Android را بدون نیاز به روت بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله نحوه کار با برنامه King Root را از Anzel Web به شما آموزش دادیم. آیا با استفاده از این آموزش ریشه Kingroot توانستید تلفن خود را روت کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید