1
مه

با نحوه ذخیره و پشتیبان گیری خودکار عکس و فیلم از WhatsApp در Google Photo آشنا شوید

اغلب پشتیبان گیری از داده ها اغلب لازم است. مخصوصاً وقتی پرونده های مهمی دارید و حذف آنها باعث آسیب می شود. عکس ها و فیلم ها نیز می توانند پرونده های مهمی باشند. به راحتی می توانید از پرونده هایی که به شبکه های اجتماعی مانند WhatsApp ارسال می شوند نسخه پشتیبان تهیه کنید و نگران حذف آنها نباشید. در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش می دهیم که چگونه عکس ها و فیلم های WhatsApp را به صورت خودکار در Google Photo ذخیره و بایگانی کنید.

عکس WhatsApp به طور خودکار در Google Photo ذخیره می شود

؟ چگونه از عکسها و فیلمهای Whatsapp خود در Google Photos پشتیبان تهیه کنید

تهیه نسخه پشتیبان از تصاویر و فیلم های WhatsApp در Google Photo ، ذخیره آنها را برای شما آسان می کند. با انجام چند مرحله ساده می توانید پشتیبان گیری از واتس اپ را فعال کنید. در این مقاله از Anzel Web یاد خواهید گرفت که چگونه عکس های WhatsApp را در Google Photos ذخیره کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

چگونه می توانم ذخیره خودکار WhatsApp را فعال کنم؟

برای ارسال عکس از WhatsApp به Google Photos ، ابتدا باید با حساب Google خود وارد Google Photos شوید. پس از ورود به سیستم ، روی عکس حساب Google Photos ضربه بزنید تا به طور خودکار از عکس های WhatsApp خود پشتیبان تهیه کنید. اکنون به تنظیمات عکس بروید و روی پشتیبان گیری و همگام سازی کلیک کنید.

پشتیبان گیری خودکار از عکس ها و فیلم ها در WhatsApp

سپس کادر انتخاب و پشتیبان گیری را انتخاب کنید. این امکان بازیابی عکس های WhatsApp را از Google Photo فراهم می کند.

پشتیبان گیری خودکار از عکس ها و فیلم ها در WhatsApp

اگر به پایین صفحه بروید و روی پشتیبان گیری از پوشه ها در دستگاه خود ضربه بزنید ، لیستی از مواردی که می توانید از آنها پشتیبان تهیه کنید را مشاهده خواهید کرد. کادر تأیید تصاویر WhatsApp و فیلم های WhatsApp را فعال کنید تا ذخیره خودکار WhatsApp فعال شود.

WhatsApp پشتیبان عکس

اگر در بازیابی نسخه های پشتیبان WhatsApp مشکلی دارید ، مقاله نحوه عیب یابی بایگانی WhatsApp را از Google Drive بخوانید

عکس های WhatsApp را از طریق کتابخانه در Google Photos ذخیره کنید

برای ذخیره خودکار ویدیوی WhatsApp خود به Google Photos وارد شوید. سپس برگه Library را در پایین صفحه انتخاب کنید.

پشتیبان گیری خودکار از عکس ها و فیلم ها در WhatsApp

پوشه هایی در این بخش وجود دارد. اگر روی هر پوشه خراشیده شده نشانه ای از ابر مشاهده کردید ، به این معنی است که پوشه بایگانی نشده است.

پشتیبان گیری خودکار از عکس ها و فیلم ها در WhatsApp

روی پوشه ضربه بزنید. نماد پشتیبان گیری و همگام سازی را روشن کنید. هنگام بازگشت به صفحه قبلی ، متوجه خواهید شد که نماد ابر خراشیده شده دیگر وجود ندارد و عکس WhatsApp بایگانی شده است.

پشتیبان گیری خودکار از عکس ها و فیلم ها در WhatsApp

اگر می خواهید پشتیبان گیری را از WhatsApp حذف کنید ، آموزش آموزش حذف نسخه پشتیبان از WhatsApp در Android و iPhone را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما به شما آموزش داده ایم که به طور خودکار عکس ها و فیلم های WhatsApp را از Anzel Web ذخیره و پشتیبان تهیه کنید. آیا توانستید از تصاویر خود پشتیبان تهیه کنید؟ لطفا نظرات و تجربه خود را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.