20
مارس

با نحوه دریافت گام به گام خروجی Adobe Premiere آشنا شوید

ترک Adobe Premiere یکی از مهمترین موارد برای کسانی است که به طور حرفه ای با آن کار نمی کنند. زیرا خروجی با سایر نرم افزارهای Adobe متفاوت است.

به همین دلیل ما در این مقاله از سایت نوع تک ما به شما گام به گام بهترین راه برای خروج از Adobe Premiere را آموزش داده ایم ، بنابراین در ادامه با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید ، نرم افزار Premier یکی از بهترین و پرکاربردترین نرم افزارهای ویرایش فیلم است که قابلیت خروجی در قالب های مختلف ویدئویی از جمله MKV ، MP4 و غیره را دارد. در زیر گام به گام نحوه خروج از آن را توضیح می دهیم.

از پریمیر خارج شوید

برای دریافت خروجی این نرم افزار مراحل را مرحله به مرحله دنبال کنید تا با نمایشگر Premier Bratun مشکل خاصی نداشته باشید.

اولین مرحله ورود به پنجره صادرات است

از پریمیر خارج شوید

مانند همه برنامه های گرافیکی Adobe ، این نرم افزار دارای بخشی به نام Export است که کار می کند از پریمیر خارج شوید از آنجا شروع می شود.

برای این کار مسیر بازگشت را دنبال کنید. پرونده> صادرات> رسانه

کلید میانبر Ctrl + M نیز این پنجره را اجرا می کند ، پس از باز کردن پنجره زیر ، می توانید قطعه فیلم مورد نظر خود را برای نمایش مشاهده کنید.

مرحله دوم انتخاب فیلم است

در مرحله بعدی ، قسمت یا دنباله ویدیویی را که می خواهید پخش کنید انتخاب کنید ، این ویژگی همانطور که گفتیم ، می تواند در زیر پنجره رسانه مشاهده و ویرایش شود.

به طور پیش فرض ، این بخش کل فیلم را انتخاب می کند ، بنابراین اگر می خواهید بخش خاصی از فیلم را نمایش دهید ، آن را تغییر دهید ، در غیر این صورت این بخش را دست نخورده بگذارید.

مرحله 3 تنظیمات مکان را ذخیره کنید

در گام سوم برای دریافت خروجی از Premier ، باید مسیر صحیحی را برای دریافت خروجی انتخاب کنید و انتخاب مکانی با فضای خالی خوب و سرعت خواندن و نوشتن بالا ، تأثیر مستقیمی بر سرعت فیلم خواهد داشت. (اگر از SSD یا M.2 در رایانه خود استفاده می کنید ، آن را انتخاب کنید تا زمان ارائه کم شود).

برای انجام این کار ، باید روی نام منبع کلیک کنید تا مسیر و نام فیلم ذخیره شود.

مرحله 4 تنظیمات ترتیب

گرفتن خروجی از پریمیر

تنظیمات توالی باید به مکان فیلم شما تغییر یابد ، اگر می خواهید فیلم خود را در YouTube یا در دستگاه خود نشان دهید ، باید تنظیمات این بخش را بر اساس این سایت ها آماده کنید.

در برگه Sequence Settings ، باید فرمت و تنظیمات از پیش تعیین شده مناسب ویدیوی خود را تنظیم کنید ، اما اگر می خواهید این برگه را براساس ویدیویی که ساخته اید تنظیم کنید ، گزینه Sequence Match Settings را علامت بزنید تا دیگر نیازی به تنظیم مجدد نداشته باشید خروجی از Premier.

از پریمیر خارج شوید

(به طور پیش فرض ، نرم افزار Adobe Premier دارای چندین قالب مختلف (از پیش تعیین شده) است که می توانید استفاده کنید.)

الگو را به عنوان H.264 انتخاب کنید. این یک کدک محبوب برای نمایش فیلم ها با Premiere است.

مرحله 5 نرخ باود را تنظیم کنید

از پریمیر خارج شوید

Bitrate کیفیت فیلم شما را تعیین می کند و با میزان خروجی شما از اولین نمایش ارتباط مستقیم دارد. هرچه میزان بیت بالاتر باشد ، کیفیت فیلم بالاتر و میزان صدا بیشتر است.

اگر مهارت زیادی در انتخاب بیت ریت مناسب ندارید ، ابتدا مقدار کمی فیلم با بیت ریت های مختلف را برای یافتن کیفیت مناسب تولید کنید.

مرحله 6 از Premier خارج شوید

گرفتن خروجی از پریمیر

تنظیمات نمایش فیلم آماده است و در پایان با دو گزینه Export و Queue مواجه خواهید شد.

با انتخاب گزینه صادرات ، پرونده انتخاب شده نمایش داده می شود و تا پایان کار دیگر نمی توانید Adobe Premiere را ترک کنید. از پریمیر خارج شوید استفاده کنید.

اما اگر گزینه Queue را فشار دهید ، پرونده به Media Encoder اضافه می شود و با فشار دادن دکمه سبز ، صفحه نمایش شروع می شود و در این بین می توانید توالی های دیگری را در Premier ایجاد کرده و سایر خروجی ها را ایجاد کنید. (این مورد برای سیستم های حرفه ای با قدرت پردازش بالا قابل استفاده است ، اگر سیستم بسیار قوی ندارید ، استفاده از این گزینه باعث می شود سیستم شما به حالت تعلیق درآید. بنابراین مراقب باشید

مازاد: پرمیوم

خروج از Premier ، خروج از Premier برای اینستاگرام ، رسیدن به Premier ، نحوه خروج از Premier ، نحوه Exit Premier ، Exit Premier با کیفیت بالا و حجم کم ، نحوه خروج از Premier ، نحوه خارج شدن از Premier

منبع : https://techtip.ir/