1
سپتامبر

با نحوه خاموش کردن اعلان های برنامه در iPhone آشنا شوید

آیفون یکی از محبوب ترین تلفن های هوشمند بازار است ، به طوری که اپل هر سال نسل جدیدی را در قالب یک مدل میان رده و پرچمدار عرضه می کند. هر سال مدل های جذاب آیفون با سیستم عامل جدید iOS عرضه می شوند تا توجه طرفداران را به خود جلب کنند. بسیاری از کاربران آیفون در فکر این هستند که چگونه اعلان ها را خاموش کنید.

این ویژگی که بسیاری از دارندگان نسل جدید آیفون قبلاً از آن استفاده نکرده اند ، این س forال برای آنها ایجاد می شود و دور از انتظار نیست زیرا ممکن است مشکلات زیادی همراه با این مسئله برای آیفون وجود داشته باشد.

آیا نگران اعلام برخی برنامه هایی هستید که دائماً ظاهر می شوند؟ همه اعلان ها ارزش بررسی ندارند و ممکن است هنگام راه اندازی برنامه آنها را فراموش کرده باشید ، پس چگونه می توانید آنها را از بین ببرید؟ در اینجا چگونگی غیرفعال کردن اعلان ها به صورت موقت یا دائمی در iPhone خود آورده شده است.

اعلان های iPhone را غیرفعال کنید

می توانید همه اعلان ها را غیرفعال کنید یا آنها را به نحوه نمایش آنها در دستگاه محدود کنید. نحوه انجام این کار در تلفن هوشمند به شرح زیر است:

از صفحه قفل یا مرکز کنترل

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

هنگام راه اندازی برنامه از شما خواسته می شود تا اعلان ها را دریافت کنید ، و اگر این کار را انجام دهید ، روی صفحه قفل یا مرکز اطلاع رسانی ظاهر می شود. می توانید آن را از هر یک از برگه ها غیرفعال کنید ، در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

1. اگر دستگاه شما قفل است ، یک اعلان در صفحه قفل مشاهده می کنید و می توانید صفحه را به سمت چپ بکشید و بخواهید آن را غیرفعال کنید.

(اگر تلفن هوشمند شما قفل نشده است ، می توانید انگشت خود را به سمت پایین بکشید تا به مرکز اعلان ها بروید و اعلان ها را مشاهده کنید.)

2. پس از کشیدن انگشت خود به چپ ، گزینه های زیر را مشاهده خواهید کرد:

با نحوه خاموش کردن اعلان های برنامه در iPhone آشنا شوید

مدیریت: می توانید اعلان های برنامه را مدیریت کنید.
مشاهده: می توانید پیش نمایش صفحه گسترده را مشاهده کنید و اگر برنامه از آن پشتیبانی می کند ، اقدامی مانند پاسخ به پیام انجام دهید.
پاک کردن: اعلان ها را به طور موقت حذف می کند ، اما آنها را غیرفعال نمی کند.

3. برای توقف موقت تبلیغات این برنامه ، می توانید روی “مدیریت” و سپس “حذف” ضربه بزنید.

(در اینجا گزینه های دیگری مانند “Delivered Quietly” را پیدا خواهید کرد که امکان اعلان های بعدی را می دهد ، اما هنگام ورود iPhone شما زنگ نمی زند یا ارتعاش نمی کند.)

4. وقتی روی “خاموش” ضربه می زنید ، یک پیام تأیید می پرسد که آیا واقعاً می خواهید همه اعلان های برنامه را خاموش کنید ، روی “خاموش کردن همه اعلان ها از” ضربه بزنید.

این مرحله کامل شده است و دیگر پیام های موجود در این برنامه را نخواهید دید. اگر می خواهید در آینده این مورد را تغییر دهید ، می توانید به تنظیمات> اعلان ها بروید و به انتهای این برنامه بروید و گزینه “Allow notifications” را فعال کنید.

از طریق تنظیمات اعلان

همچنین می توانید این مورد را از طریق تنظیمات اعلان همانطور که در بالا ذکر شد تغییر دهید. در اینجا می توانید آنها را محدود کرده یا نحوه نمایش اعلان ها را سفارشی کنید. این مراحل را دنبال کنید:

1. به “تنظیمات” بروید و روی “اعلان ها” ضربه بزنید.

2. به پایین بروید و روی اعلان هایی که می خواهید خاموش کنید ضربه بزنید.

3. برای خاموش کردن همه اعلان ها ، کلید Allow notifications را خاموش کنید.

4. برای محدود کردن اعلان های برنامه ، می توانید محل نمایش اعلان را تنظیم کنید ، یعنی. در صفحه قفل ، مرکز کنترل و بنرها.

5. همچنین می توانید کلید Sounds and Badges را روشن یا خاموش کنید.

به این ترتیب می توانید اعلان ها را در تلفن هوشمند خود ، به عنوان مثال ، سفارشی کنید. برای بی صدا کردن آنها همچنین می توانید پیش نمایش ها را روی صفحه قفل نمایش دهید.

منبع : https://techtip.ir/