11
مه

با نحوه حذف و افزودن یک ابزار Android برای نمایش ساعت و .. در صفحه اصلی آشنا شوید

Gadgets برابر یکی از ویژگی هایی است که در سیستم عامل Android دیده می شود. بدون باز کردن برنامه ، می توانید به سرعت اطلاعات را از صفحه اصلی بررسی کنید. از آنجا که برخی از کاربران با نحوه افزودن یا حذف ابزارها آشنایی ندارند ، امروز در Anzel Web قصد داریم نحوه حذف و افزودن اسبابک ها را برای Android در صفحه اصلی به شما آموزش دهیم.

ویجت اندروید چیست؟ ساعت و زمان را روی صفحه تلفن بردارید یا تنظیم کنید

نحوه افزودن و حذف اسبابک ها به صفحه اصلی Android

سطح پوشش ابزارها در Android بالاتر از سایر سیستم عامل های تلفن همراه است. شما می توانید زمان ، زمان ، پخش موسیقی و غیره را انجام دهید. با کمک آنها بدون نیاز به باز کردن برنامه از آنجا که صفحه اصلی همیشه قابل مشاهده است ، کنترل ویجت مورد نیاز است. لازم به ذکر است که روش های ذکر شده در نسخه های مختلف اندروید به همین روش موجود است.

یک ابزار به صفحه اصلی تلفن خود اضافه کنید

برای افزودن اسبابک به Android ، ابتدا روی صفحه اصلی تلفن خود یک فضای خالی را ضربه بزنید و نگه دارید.

یک ابزارک به صفحه اصلی تلفن خود اضافه کنید

اکنون یک منو ظاهر می شود. روی گزینه ابزارک ها ضربه بزنید.

یک ابزارک به صفحه اصلی تلفن خود اضافه کنید

چگونه می توان گجت را اکنون فعال کرد؟ این لیست کاملی از تمام ابزارک های نصب شده بر روی تلفن شما را نشان می دهد. توجه داشته باشید که همه برنامه ها دارای یک گجت نیستند و اگر گجت برنامه مورد علاقه خود را مشاهده نمی کنید ، نگران نباشید زیرا توسعه دهنده برنامه پشتیبانی گجت را به برنامه اضافه نکرده است. ابزارک مورد نظر را انتخاب کنید. در این مثال ، ساعت را انتخاب می کنیم تا در صفحه اصلی گوشی قرار گیرد.

یک ابزارک به صفحه اصلی تلفن خود اضافه کنید

Vihat اکنون به صفحه اصلی اضافه شده است.

نحوه انتقال ابزارک برای تغییر مکان ساعت در Android

برای جابجایی آن روی صفحه و تغییر اندازه ابزار کوچک Android ، آن را لمس کنید و انگشت خود را نگه دارید. می توانید آن را به صفحه اصلی منتقل کنید.

به یاد داشته باشید که هر ابزارک دارای اندازه خاصی است که ذکر شده است. در نتیجه به فضای بیشتری برای قرار دادن وسایل نیاز دارید.

نحوه انتقال ابزارک برای تغییر مکان ساعت در Android

پس از راه اندازی ویجت ، ممکن است برخی از گزینه های سفارشی مانند انتخاب رنگ پس زمینه و غیره به شما ارائه شود. سرانجام ، پس از شخصی سازی ، ویجت آماده استفاده است.

نحوه انتقال ابزارک برای تغییر مکان ساعت در Android

علاوه بر این ، اگر قصد استفاده از گجت های مختلف ساعت را دارید ، پیشنهاد می کنیم معرفی 12 برنامه فارسی و انگلیسی و گجت های ساعت اندروید را بخوانید.

اسبابکهای بیشتری نصب کنید ، زمان ، تقویم ، ساعت و موارد دیگر اضافه کنید. به صفحه اصلی تلفن بروید

اگر می خواهید از ابزارهای بیشتری برای افزودن به صفحه اصلی استفاده کنید ، فقط وارد Play Store شوید. سپس به دنبال ابزارک بگردید. می توانید ابزارک های مختلف را مرور کرده و گزینه مورد نیاز را بارگیری ، نصب و استفاده کنید.

آموزش حذف ابزارهای اندرویدی

برداشتن دستگاه نیز به راحتی امکان پذیر است. ابتدا انگشت خود را روی ابزارک مورد نظر لمس کرده و نگه دارید. سپس گزینه حذف را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. ابزار را بلغزانید تا حذف شود و آزاد شود.

آموزش حذف ابزارهای اندرویدی

با این کار ابزار از صفحه اصلی حذف می شود.

همچنین ، اگر با مشکل کاهش سرعت تلفن خود روبرو هستید ، خواندن مقاله 15 دلیل و راه های جدید برای حل مشکل کاهش سرعت تلفن Android شما مفید و مفید خواهد بود.

با نحوه افزودن و حذف یک ابزار در Android آشنا شوید ، برنامه را حذف کنید تا ابزار را حذف کنید

یک راه حل دیگر برای حذف این ابزار وجود دارد ، یعنی حذف کامل برنامه. به سادگی می توانید برنامه ایجاد شده در صفحه اصلی را کاملاً حذف کنید. همچنین این ابزار از صفحه اصلی حذف می شود.

با نحوه افزودن و حذف یک ابزار در Android آشنا شوید ، برنامه را حذف کنید تا ابزار را حذف کنید

سرانجام ، اگر می خواهید قفل صفحه را تغییر دهید ، حتماً بررسی و دانلود 10 مورد از بهترین نرم افزار قفل صفحه را برای تلفن های اندرویدی بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما

در مقاله امروز ، ما روش هایی برای افزودن یک ابزار به Android ، همراه با نحوه حذف و انتقال آن ، ارائه داده ایم. می توانید نظرات ، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه قفل صفحه Huawei … در بخش نظرات این پست به اشتراک بگذارید.