23
مه

با نحوه حذف نسخه برداری و بستن نظر استوری در اینستاگرام آشنا شوید

اگر هر روز داستانهای رز زیادی را به اشتراک می گذارید و وقت ندارید سطرهای آنها را بخوانید ، می توانید تکرار داستان را ببندید. در این مقاله ، ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه موارد تکراری را حذف کنید و نظرات مربوط به تاریخ اینستاگرام را از Anzel Web ببندید.

چگونه می توان نظر داستانی اینستاگرام را بست؟

؟ چگونه می توان پاسخ استوری اینستاگرام را بست

مدیران اینستاگرام فرصت های بیشتری را برای کاربران این شبکه اجتماعی محبوب فراهم می کنند. یکی از آنها توانایی بستن تکرار تاریخچه اینستاگرام است. می توانید این قسمت از داستان را با دو روش ساده ببندید و پاسخی دریافت نکنید. در این مقاله از Anzel Web روش های حذف نسخه برداری در Instagram و history را به شما آموزش می دهیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

نحوه بستن نظر تاریخچه در اینستاگرام

برای حذف نظر درباره تاریخچه اینستاگرام خود ، وارد این برنامه شوید. سپس روی حساب خود در پایین صفحه ضربه بزنید. اکنون روی منوی سه خطی ضربه بزنید. به تنظیمات بروید. روی حریم خصوصی کلیک کنید. سپس روی Story یا Story Settings ضربه بزنید. در بخش اجازه پاسخ به پیام ها سه گزینه وجود دارد:

  • پیروان شما: پیروان شما
  • فالوورهایی را که دنبال می کنید یا افرادی را که دنبال می کنید: فالوورهایی را که خودتان دنبال می کنید
  • مستثنی شده: تکرار کامل داستان را ببندید

با نحوه حذف نسخه برداری و بستن نظر استوری در اینستاگرام آشنا شوید

برای یادگیری نحوه کار با ویژگی Instagram Rails ، به آموزش کامل کار با ابزار ویرایش ویدئو Instagram Reels Instagram مراجعه کنید.

چگونه ویژگی تکرار را در اینستاگرام ببندیم؟ روش دوم

برای بستن نظر استوری در مورد این موضوع وارد اینستاگرام شوید. سپس صفحه اصلی اینستاگرام را به سمت راست بکشید ، همانطور که می خواهید استوری ارسال کنید.

با نحوه حذف نسخه برداری و بستن نظر استوری در اینستاگرام آشنا شوید

سپس روی نماد تنظیمات که شبیه چرخ دنده است ضربه بزنید. اکنون برگه Allow Reply to Messages را روی Off تنظیم کنید تا تکرار سابقه بسته شود.

بستن نظر استوری اینستاگرام

اگر می خواهید قسمت نظرات پست ها را ببندید ، آموزش حذف و بستن توانایی ارسال نظر در اینستاگرام را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما نحوه حذف تکثیر و بستن نظر Anzel Web در مورد تاریخچه اینستاگرام را به شما آموزش داده ایم. آیا توانستید تکرار استوری خود را در اینستاگرام ببندید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.