3
ژوئن

با نحوه تنظیم پست و سابقه اینستاگرام خود در حالت انتشار یا ارسال آشنا شوید

برخی اوقات کاربران اینستاگرام در این شبکه اجتماعی با مشکلی روبرو می شوند که از اشتراک پست یا استوری خود جلوگیری می کند. پست یا سابقه در حالت ارسال باقی می ماند و منتشر نمی شود. در اکثر موارد ، قابل واگرد نیست. در این مقاله ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با ارسال و استوری در اینستاگرام در حالت انتشار یا ارسال توسط انزل وب مشکل را حل کنید.

با ارسال پست در اینستاگرام مشکل را برطرف کنید

؟ چگونه استوری خود را در اینستاگرام برطرف کنم و هنگام ارسال یا ارسال پست گیر کنم

ارسال نکردن در اینستاگرام و قرار دادن استوری در حالت انتشار / ارسال یکی از اشتباهات رایج این شبکه اجتماعی است. چند مرحله ساده وجود دارد که می توانید برای شروع روند انجام دهید. در این مقاله ما به شما می آموزیم که چگونه با استفاده از پست و استوری اینستاگرام را در حالت انتشار / ارسال از Anzel Web حل کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

با خاموش و روشن کردن WiFi حالت ارسال / اشتراک گذاری اینستاگرام را از بین ببرید

برای حل مسئله ارسال به اینستاگرام ، ابتدا Wi-Fi یا داده تلفن خود را یک بار خاموش کنید. سپس دوباره آن را روشن کنید. در iPhone ، به برنامه تنظیمات بروید. سپس به WiFi بروید. علامت گذاری را خاموش کنید. همچنین نماد داده تلفن همراه را خاموش کنید. سپس برنامه اینستاگرام را کاملاً ببندید. حالا کمی صبر کنید و Wi-Fi یا داده تلفن همراه را دوباره روشن کنید. وارد اینستاگرام شوید و استوری خود را به اشتراک بگذارید.

پست ها و استوری های گیر داده در اینستاگرام

برای حل مشکل عدم ارسال پست به Android Instagram ، روی نماد Wi-Fi و داده در بالای صفحه و برگه اعلانات کلیک کنید و هر دو را خاموش کنید. سپس اینستاگرام را کاملا ببندید. Wi-Fi و داده ها را از همان بخش دوباره روشن کنید. اینستاگرام را باز کنید و استوری خود را ارسال کنید.

پست ها و استوری های گیر داده در اینستاگرام

در برخی موارد ، با خاموش کردن Wi-Fi و روشن کردن داده های اینترنت می توان این مشکل را برطرف کرد.

توجه: اگر از برنامه های تعویض IP استفاده می کنید ، آنها را خاموش کنید. سپس وارد اینستاگرام شوید و استوری خود را به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید از این تعویض IP استفاده کنید ، ابتدا آن را خاموش کنید. چند دقیقه صبر کنید سپس آن را دوباره روشن کرده و اینستاگرام را باز کنید.

روشن و خاموش شدن حالت هواپیما نیز می تواند این مشکل را برطرف کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که روی نماد هواپیما در تنظیمات سریع Android و تنظیمات سریع iPhone ضربه بزنید.

پست ها و استوری های گیر داده در اینستاگرام

سپس چند دقیقه صبر کنید و این سیگنال را خاموش کنید. داده Wi-Fi یا اینترنت را روشن کنید و در Instagram کار کنید.

پست ها و استوری های گیر داده در اینستاگرام

چرا نمی توانم استوری یا پستی ارسال کنم؟ به دلیل پر کردن حافظه نهان برنامه

برای حل مسئله عدم بارگذاری فیلم در تاریخچه اینستاگرام ، بهتر است حافظه پنهان و داده ها را از برنامه پاک کنید. در تلفن Android خود به تنظیمات بروید. سپس روی برنامه ها ضربه بزنید. روی اینستاگرام کلیک کنید. سپس وارد Storage شوید. روی پاک کردن داده و پاک کردن حافظه پنهان کلیک کنید. سپس اینستاگرام را باز کرده و استوری خود را به اشتراک بگذارید.

پست ها و استوری های گیر داده در اینستاگرام

اگر فیلم های شما با کیفیت پایین در اینستاگرام بارگذاری می شوند ، مقاله نحوه حل مشکل کیفیت فیلم در اینستاگرام را بخوانید.

چرا قصه نمی گویم؟ با نصب مجدد اینستاگرام مشکل برطرف شد

اگر هیچ یک از موارد بالا دلیل بارگذاری نکردن یک پست اینستاگرام نیست ، تنها راه اصلاح پست و سابقه اینستاگرام خود حذف و نصب مجدد آنها است. چند ثانیه آیکون اینستاگرام را در آیفون نگه دارید. سپس گزینه Remove Application را انتخاب کنید. اکنون روی Delete Application کلیک کنید. اینستاگرام را دوباره نصب کنید.

پست ها و استوری های گیر داده در اینستاگرام

برای حل مشکل بارگذاری فیلم ها در Android Instagram ، چند ثانیه نماد Instagram را نگه دارید. سپس آن را به نماد حذف نصب بکشید و رها کنید. در آخر ، Ok یا Yes را کلیک کنید. سپس اینستاگرام را دوباره نصب کنید.

پست ها و استوری های گیر داده در اینستاگرام

به روزرسانی برنامه همچنین ممکن است در برخی موارد این مسئله را برطرف کند. برای این کار وارد Google Play یا App Store شوید. اینستاگرام را جستجو کنید. در صورت بروزرسانی ، دکمه Update فعال می شود. روی آن ضربه بزنید و منتظر بمانید تا برنامه به روز شود.

اگر با خطای Unpublished مواجه شدید ، برای حل این مشکل دوباره در این شبکه امتحان کنید ، 13 روش حل مسئله Unpublished را بخوانید. اینستاگرام را دوباره بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از انزل وب ، به دلیل عدم ارسال پست در اینستاگرام و راه های حل این مشکل پرداختیم. آیا توانستید داستان خود را به اشتراک بگذارید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.