بلاگ

با روش Android Games Google Play 11 روش حل مشکل را بیاموزید

Google Play Games یا Google Play Games ли آیا تلفن شما نیز مشکلی ندارد؟ آیا هنگام باز کردن برنامه Google Play Games با مشکلی روبرو می شوید؟ در این مقاله از پی سی آموزش ، 11 درس حل مسئله در Google Play Games را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. با ما بمان.

با Android Games Games Google Play مشکل را برطرف کنید

مشکل Google Play Games را در Android برطرف کنید

Google Play Games یک برنامه موبایل است که توسط Google ساخته شده است. با استفاده از این برنامه می توانید بازی های مهیجی را روی تلفن همراه خود انجام دهید و لذت ببرید. در Google Play Games ، می توانید یک حساب شخصی ایجاد کنید و بازی های آنلاین انجام دهید. همچنین می توانید با سایر گیمرها یا با دوستان خود رقابت کنید. یکی از رایج ترین مشکلاتی که می تواند هنگام استفاده از این برنامه اندرویدی رخ دهد ، مشکلی است که Google Play Games باز نمی کند. اما این جای نگرانی نیست. زیرا روش های مختلفی برای حل مشکل با بازی های Google Play وجود دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

با راه اندازی مجدد تلفن همراه ، مشکل Google Play Games را حل کنید

یکی از ساده ترین و اساسی ترین راه ها برای حل مشکل Google Play Games ، راه اندازی مجدد تلفن همراه است. هنگامی که در بازی های Google Play با مشکلی روبرو شدید ، یک بار تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید و ببینید آیا مشکل برطرف شده است. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، به سراغ راه حل بعدی بروید.

با به روزرسانی Google Play Games مشکل را حل کنید

مشکل دیگری که باعث توقف بازی های Google Play می شود به روز بودن آن است. برای به روزرسانی آن ، ابتدا وارد فروشگاه Google Play شوید. سپس بازی های Google Play را جستجو کنید. اگر به روزرسانی جدیدی در دسترس است ، حتماً روی به روزرسانی کلیک کنید. پس از اتمام به روزرسانی ، تلفن همراه خود را مجدداً راه اندازی کنید. اگر مشکل Google Play Games برطرف نشد ، به راه حل بعدی بروید.

با به روزرسانی خدمات Google Play این مسئله را حل کنید که این بازی به Google Play متصل نمی شود

مشکل دیگری که می تواند گیم پلی بازی های Google Play را مختل کند ، نبود سرویس های به روز Google Play است. برای به روزرسانی آن ، ابتدا تنظیمات تلفن همراه خود را وارد کنید. سپس به تب App بروید.

Google Play Games مشکلی ندارد

انگشت خود را به پایین بکشید و خدمات Google Play را انتخاب کنید.

مشکلی در نصب بازی های google play وجود دارد

سپس گزینه Application Details را کلیک کرده و گزینه Update را انتخاب کنید.

پس از پایان کار ، بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، به سراغ راه حل بعدی بروید.

با پاک کردن حافظه پنهان Google Play Games ، این مشکل را حل کنید

حذف حافظه پنهان و داده ها از Google Play Games ، بدافزارها و پرونده ها را از بین می برد ، که می تواند به حل مشکل با بازی های Google Play کمک کند. برای این کار ابتدا به تنظیمات تلفن همراه خود بروید و سپس به برگه برنامه ها بروید. سپس وارد بازی های Google Play شوید و گزینه Force Stop را انتخاب کنید

با Google Play Games مشکل را برطرف کنید

سپس وارد Storage شوید.

با Android Games Games Google Play مشکل را برطرف کنید

Clear Data و Clear Cache را انتخاب کنید و سپس بر روی OK کلیک کنید. سپس ، اگر مشکل Google Play Games همچنان ادامه دارد ، به سراغ راه حل بعدی بروید.

مشکل عدم نصب بازی های google play

با به روزرسانی نسخه موبایل Android خود ، مشکل بازی های Google Play را برطرف کنید

اگر نسخه Android تلفن همراه شما با برنامه Google Play Games سازگار نباشد ، مشکلات زیادی وجود خواهد داشت. به همین دلیل ، همیشه سعی کنید سیستم عامل تلفن همراه Android خود را به روز کنید تا مشکل نصب نشدن Google Play Games حل شود. برای انجام این کار ، ابتدا تنظیمات تلفن همراه خود را باز کنید. سپس به تب About Phone بروید.

با بازی ای که به Google Play متصل نبود مشکل را برطرف کرد

گزینه System Update را انتخاب کنید.

با بازی های Google Play مشکل را حل کنید

اگر به روزرسانی در دسترس است ، روی دکمه بارگیری به روزرسانی کلیک کنید و پس از پایان کار تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید.

Google Play Games را دوباره نصب کنید

روش دیگر برای عیب یابی بازی های Google Play نصب مجدد برنامه است. برای این کار ابتدا وارد Google Play Store شوید. سپس به بازی های Google Play بروید و حذف نصب را کلیک کنید.

با Android Games Games Google Play مشکل را برطرف کنید

پس از پایان نصب ، تلفن همراه خود را مجدداً راه اندازی کنید. دوباره وارد فروشگاه Google Play شوید و بازی های Google Play را جستجو کنید. سپس روی Install کلیک کنید و پس از اتمام مراحل بارگیری و نصب ، Google Play Games را باز کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، به سراغ راه حل بعدی بروید.

آخرین به روزرسانی های بازی های Google Play را حذف کنید

همچنین می توانید با حذف آخرین به روزرسانی های بازی های Google Play ، مشکلات Google Play Games را عیب یابی کنید. برای این کار ، به قسمت برنامه ها در تنظیمات تلفن همراه خود بروید و سپس گزینه Google Play Games را کلیک کنید. در این بخش ، روی گزینه Uninstall updates کلیک کنید و بررسی کنید آیا مشکل Google Play Games برطرف شده است یا خیر.

اتصال اینترنت همراه را از داده WiFi تغییر دهید تا با نصب Google Play Games مشکل را برطرف کنید

گاهی اوقات تغییر اتصال اینترنت همراه از طریق داده WiFi نیز می تواند به حل مشکل بازیهای Google Play کمک کند. برای این کار ابتدا وارد تنظیمات تلفن همراه خود شوید و سپس به تب برنامه ها بروید. برای پیدا کردن و انتخاب بازی های Google Play ، انگشت خود را به پایین بکشید. سپس با استفاده از گزینه Use Data به تب Network Permissions بروید.

بازی های Google Play را تنظیم کنید

سپس Wi-Fi را فشار دهید.

برای عیب یابی بازی های Google Play ، ساعت و تاریخ را در تلفن همراه خود تغییر دهید

زمان و تاریخ نادرست تلفن همراه نیز ممکن است باعث توقف بازی های Google Play شود. برای تغییر این دو مورد ، ابتدا وارد تب Mobile Settings شوید. سپس گزینه Date and Time را انتخاب کنید.

Google Play Games مشکلی ندارد

گزینه Automatic date and time را انتخاب کرده و از صحت زمان و تاریخ تلفن همراه خود اطمینان حاصل کنید.

با Android Games Games Google Play مشکل را برطرف کنید

اگر ساعت و تاریخ تلفن همراه هنوز نادرست است ، آنها را به صورت دستی اصلاح کنید.

سپس تلفن همراه خود را دوباره راه اندازی کنید تا ببینید آیا مشکل Google Play Games برطرف شده است. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، به سراغ راه حل بعدی بروید.

حساب Google خود را از Google Play Games حذف کنید

بعضی اوقات تلفن همراه شما قادر به تعریف کامل حساب برای برنامه Google Play Games نیست. در این موارد ، باید آن را حذف کنیم. برای این کار ابتدا وارد تنظیمات تلفن همراه خود شوید. سپس گزینه Accounts را انتخاب کنید.

حساب Google مورد نظر برای حذف را انتخاب کنید و روی حذف حساب کلیک کنید.

بازی های Google Play را تنظیم کنید

لطفاً مجدداً یک حساب در برنامه بازی های Google Play اضافه کنید تا ببینید آیا مشکل برطرف شده است.

تلفن خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید تا مشکل عدم اتصال به حساب Google خود حل شود

توجه داشته باشید که با این کار تمام داده های تلفن همراه شما پاک می شوند.

بازنشانی تلفن همراه به تنظیمات کارخانه روش دیگری برای حل مشکل بازی های Google Play است.

تنظیمات تلفن همراه خود را برای این منظور مشاهده کنید. سپس به تب System رفته و گزینه Reset Options را انتخاب کنید.

با Google Play Games مشکل را برطرف کنید

سپس گزینه Erase All Data (Factory Reset) را انتخاب کنید.

Google Play Games مشکلی ندارد

صفحه را به پایین بکشید و دکمه Reset Phone را انتخاب کنید و سپس Delete All Data را انتخاب کنید. پس از این مرحله ، تلفن همراه شما دوباره راه اندازی می شود و به تنظیمات کارخانه باز می گردد.

نظرات و پیشنهادات شما؟

با نحوه حل 11 بازی در Google Play آشنا شوید. کدام یک از 11 راه حل بالا به شما کمک کرد تا با بازی های Google Play مشکل را حل کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید