11
ژوئن

با دو بار ضربه زدن 5 روش روشن و خاموش کردن صفحه تلفن را بیاموزید

به طور کلی ، برای روشن و خاموش کردن صفحه گوشی باید از دکمه پاور استفاده کنید. برای انجام سریعتر این کار ، می توانید صفحه تلفن را با دو ضربه فعال و خاموش کنید. بعضی از تلفن ها این ویژگی را دارند اما برای برخی دیگر شما باید از نرم افزار استفاده کنید. در این مقاله از Anzel Web ما 5 روش روشن و خاموش کردن صفحه تلفن را با دو ضربه به شما می آموزیم.

صفحه Samsung، Xiaomi، Huawei و دیگران را روشن و خاموش کنید. با دو ضربه

؟ نحوه فعال کردن دو ضربه سریع برای خاموش و روشن کردن صفحه نمایش تلفن

اگر مدت زمان مشخصی از تلفن خود استفاده نکنید ، صفحه آن به طور خودکار خاموش می شود. گاهی اوقات زمان تنظیم شده خیلی طولانی است و این باعث می شود صفحه بعداً خاموش شود. این کار باتری گوشی را زودتر خالی می کند. برای سهولت در خاموش کردن صفحه تلفن خود می توانید ویژگی دو ضربه سریع را فعال کنید. در این مقاله به شما می آموزیم که چگونه صفحه تلفن را بدون دکمه روشن / خاموش روشن و خاموش کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

چگونه می توان صفحه نمایش گوشی سامسونگ را با دو ضربه روشن و خاموش روشن کرد

به Galaxy One UI 3.0 بروید تا از ویژگی لمس دوگانه برای روشن کردن صفحه Samsung Galaxy استفاده کنید. روی اشاره ها و اشاره ها کلیک کنید.

با دو بار ضربه زدن 5 روش روشن و خاموش کردن صفحه تلفن را بیاموزید

گزینه Double-tap را فعال کنید تا صفحه خاموش شود و کادر مقابل آن را علامت بزنید.

با دو بار ضربه زدن 5 روش روشن و خاموش کردن صفحه تلفن را بیاموزید

سپس بر روی فضای خالی صفحه اصلی یا صفحه قفل دوبار ضربه بزنید تا صفحه خاموش شود.

با دو بار ضربه زدن 5 روش روشن و خاموش کردن صفحه تلفن را بیاموزید

این روش برای اندروید 11 است.

چگونه می توان با دو بار ضربه زدن روی Huawei صفحه نمایش تلفن را روشن کرد

برای روشن کردن صفحه دو لمسی هواوی ، به تنظیمات> ویژگی های قابلیت دسترسی> دستورات و حرکات سریع> صفحه بیدار بروید. سپس صفحه لمسی دوبل را فعال کنید تا بیدار شود.

اگر می خواهید صفحه نمایش تلفن شما مدت طولانی روشن بماند ، آموزش 3 روش جلوگیری از خاموش شدن صفحه Android را بخوانید.

چگونه می توان با دو ضربه ال جی صفحه گوشی را روشن کرد

برای روشن و خاموش کردن صفحه تلفن بدون دکمه پاور LG ، باید عملکرد KnockON را فعال کنید. برای این کار به قسمت Applications بروید. سپس به تنظیمات بروید و به تب حرکات بروید. اکنون گزینه KnockON را فعال کنید. اکنون کافیست روی صفحه دو بار ضربه بزنید تا روشن شود. برای خاموش کردن آن ، باید روی قسمت خالی صفحه دو ضربه سریع بزنید.

اگر صفحه تلفن شما برای حل این مشکل مقیاس بندی شده است ، به 6 روش برای حل مشکل مقیاس گذاری صفحه نمایش تلفن Android خود ، به راهنما مراجعه کنید.

با ضربه زدن با برنامه Super Status Bar ، تلفن خود را خاموش کنید

با دو بار ضربه زدن 5 روش روشن و خاموش کردن صفحه تلفن را بیاموزید

چرخاندن صفحه تلفن سونی با دو بار خاموش و روشن کردن می توانید از برنامه Super Status Bar استفاده کنید. پس از نصب آن ، مجوزهای لازم را به برنامه بدهید. سپس آن را وارد کرده و بر روی اشاره ها کلیک کنید. سپس دو بار ضربه بزنید. به طور پیش فرض ، این گزینه برای خاموش کردن صفحه یا خاموش کردن صفحه فعال است. همچنین می توانید از آن برای کارهای دیگر مانند باز کردن برنامه ، عکس گرفتن از صفحه و موارد دیگر استفاده کنید. در آخر ، تلفن را راه اندازی مجدد کرده و از این ویژگی استفاده کنید.

با دو لمس صفحه نمایش لمسی و خاموش ، صفحه تلفن را با دو ضربه بزنید

برای روشن کردن صفحه تلفن با ضربه زدن روی Samsung و می توانید از برنامه Double Tap Screen On and Off استفاده کنید. با نصب و ورود به برنامه گزینه های مختلفی را مشاهده خواهید کرد.

با دو بار ضربه زدن 5 روش روشن و خاموش کردن صفحه تلفن را بیاموزید

به عنوان مثال ، می توانید دوبار ضربه بزنید تا صفحه خاموش شود یا گزینه قفل صفحه فعال شود. برای خاموش کردن صفحه ، دوبار ضربه بزنید تا صفحه خاموش شود. قابلیت روشن کردن صفحه با دو ضربه یا دو ضربه زدن روی صفحه نمایش برای Android 8 و بالاتر فعال می شود.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، نحوه روشن و خاموش کردن صفحه را با دوبار ضربه زدن روی صفحه تلفن به شما آموزش داده ایم. برای انجام این کار از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.