13
مه

با جستجو ، جستجو و دریافت کد پستی از آدرس و نقشه آشنا شوید

کد پستی کمک می کند تا بسته های پستی به راحتی در دسترس مردم قرار بگیرند. ممکن است شما ندانید کد پستی شما چیست ، یا ممکن است بخواهید بسته ای را بدون دانستن کد پستی گیرنده ارسال کنید. با درخواست کد پستی از آدرس و نقشه ، به راحتی می توانید این کد را پیدا کنید. در این مقاله ما به شما یاد می دهیم جستجو ، جستجو و دریافت کد پستی از آدرس و نقشه از Anzel Web را انجام دهید.

کد پستی را از روی نقشه و آدرس جستجو کنید

؟ چگونه کد پستی را روی نقشه پیدا کنیم

برای انجام کارهای الکترونیکی باید کد پستی خود را وارد کنید. اگر می خواهید یک فرم را پر کنید ، خرید آنلاین کنید و … باید کد پستی خود را بدانید. یافتن کد پستی آسان است. فقط آن را در آدرس و نقشه پیدا کنید. در این مقاله ما به شما یاد می دهیم که چگونه یک کد پستی از یک آدرس و یک نقشه از Anzel Web جستجو کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

چگونه می توان کد پستی را براساس آدرس موجود در آدرس و موتور جستجوی ایران جستجو کرد

برای جستجوی کد پستی بر اساس آدرس ، موتور جستجوی آدرس و کد پستی ایران را وارد کنید. ابتدا نام شهر ، روستا یا شهر خود را وارد کنید. به عنوان مثال ، تهران ، روستای لازور.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

اگر نمی توانید مکان مورد نظر خود را پیدا کنید ، روی انتخاب از لیست ضربه بزنید. سپس استان و شهر را انتخاب کنید.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

اکنون ، برای جستجوی کد پستی بر اساس آدرس ، شماره ثبت و نام خیابان ، خیابان و … را وارد کنید. گزینه ها برای شما ظاهر می شوند. آدرس مناسب را از آنها انتخاب کنید.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

سپس از میان گزینه های پیشنهادی ، دسته و نام صحیح را انتخاب کنید. با ضربه زدن روی “نمایش روی نقشه” می توانید آدرس را روی نقشه مشاهده کنید. همچنین می توانید کد را ذخیره کرده یا با ضربه زدن روی جزئیات آن را به اشتراک بگذارید.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

در غیر اینصورت ، برای صدور گواهی پستی ، می توانید بر روی گزینه گواهی کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز را پر کنید.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

برای یادگیری نحوه ردیابی نامه ، نحوه پیگیری نامه پیشرو و عادی و.

چگونه کد پستی را از روی نقشه پیدا کنیم

برای جستجوی کد پستی نقشه به درگاه خدمات الکترونیکی GNAF بروید. سپس ، از زبانه نقشه در پایین صفحه ، روی کادر جستجو کلیک کنید تا بتوانید با پیمایش در نقشه ، کد پستی را جستجو کنید. می توانید آدرس کامل را اینجا وارد کنید و منتظر بمانید تا چیزی به شما پیشنهاد شود. اگر نمی توانید آدرس مکان را از این طریق پیدا کنید ، روی این قسمت کلیک کنید ، نام شهر را وارد کنید.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

اکنون بر روی محله کلیک کنید تا کد پستی را از آدرس و نقشه دریافت کنید ، تا استان به محله ها و شهرها تقسیم شود. با پیمایش ماوس می توانید روی نقشه زوم کنید. روی نقشه بروید. نام محله نمایش داده می شود.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

روی محله مورد نظر کلیک کنید. نقشه بزرگتر خواهد شد. در این حالت می توانید کوچه ها و خیابان ها را مشاهده کنید و .. همچنان می توانید روی نقشه بزرگنمایی کرده و آدرس را بهتر پیدا کنید.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

با بزرگنمایی روی نقشه ، می توانید روی برگه های مختلف کلیک کنید و اطلاعات جستجوی کد پستی را مشاهده کنید.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

با کلیک بر روی هر برگه ، پنجره ای باز می شود. در آن می توانید آدرس دقیق با شماره ثبت و .. را مشاهده کنید.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

با کلیک بر روی اطلاعات واحد ، می توانید اطلاعات مربوط به واحدهای ساختمان را بدست آورید. فقط نامه های جلدی را وارد کنید و ارسال را کلیک کنید. سپس اطلاعات مربوط به ساختمان نمایش داده می شود. روی آن کلیک کنید و اطلاعات مربوط به واحدها و کد پستی آنها را ببینید.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

برای جستجوی کد پستی در خانه می توانید اطلاعات طرح را ذخیره کنید یا با کلیک روی طرح ، آنها را به اشتراک بگذارید. همچنین ، با کلیک بر روی پارتیشن sketch ، طرح زیپ کد کپی می شود و می توانید آن را برای دیگران ارسال کنید.

اگر می خواهید برای کارت ملی هوشمند اقدام کنید ، درس ثبت نام و پیروی از کارت ملی هوشمند با شماره ملی و غیره را بخوانید.

راهنمای دریافت کد پستی و کد پستی جدید

اگر خانه شما تازه ساخته شده است و کد پستی ندارید یا می خواهید کد پستی جدید خود را دریافت کنید ، می توانید درخواست کد پستی خود را به سیستم کد پستی ایران ارسال کنید و کد خود را دریافت کنید.

روی گواهینامه پستی کلیک کنید.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

سپس روی Get Mail Certificate کلیک کنید.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

در صفحه جدید شما باید اطلاعاتی مانند نام ، نام خانوادگی ، شماره ملی ، کد شهر ، شماره ثابت ثابت ، شماره تلفن همراه ، کد پستی قدیمی و ایمیل خود را وارد کنید. سپس شما باید اطلاعات کاملی در مورد خانه وارد کنید ، که شامل کل استان ، شهر ، شهرستان ، بخش ، خیابان و آدرس است.

پس از وارد کردن این اطلاعات ، اگر اطلاعات دقیق در مورد ساختمان یا خانه را می دانید ، آن را بر روی نقشه پیدا کرده و کد پستی را دریافت کنید.

برای تأیید کد پستی خود می توانید شماره تلفن خانه خود را نیز وارد کنید. سپس کد امنیتی مورد نیاز را وارد کرده و کد پستی را دریافت کنید.

همین کار را می توانید برای کد پستی دفاتر و ..

اکنون ، برای درخواست کد پستی ، باید هزینه ای ثبت کنید تا کد پستی خود را از طریق پست الکترونیکی ثبت کنید. درخواست کد پستی و همچنین دریافت کد رهگیری املاک به شما کمک می کند تا در صورت فروش و … ساختمان ها با خیال راحت عمل کنید و مطمئن شوید که طرف مقابل فریب نخورده است.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

برای دریافت کد پستی جدید ، کافیست روی درخواست جدید کد پستی کلیک کنید. سپس یکی از گزینه ها را انتخاب کنید.

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

اکنون اطلاعات مربوط به استان ، شهر ، محله و .. را وارد کنید همچنین می توانید از نقشه انتخاب کنید. سپس بر روی مرحله بعدی کلیک کنید.

سپس باید اطلاعات کامل خود را وارد کنید ، از جمله نام ، شماره تلفن و ..

از آدرس و کارت کد پستی دریافت کنید

مرحله بعدی انجام پرداخت بصورت آنلاین است. کد رهگیری را دریافت کنید ، منتظر فرایند ثبت نام از طریق نامه الکترونیکی باشید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، با Anzel Web یاد گرفتیم که چگونه کد پستی را از آدرس و کارت دریافت کنیم. آیا توانستید کد پستی را در آدرس مورد نظر خود پیدا کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.