رفتن به نوشته‌ها

با تبلیغات در Google وارد صفحه اول شوید!

بدون شک پیشرفت در تجارت مستلزم تبلیغات است. تحقیقات نشان می دهد بیش از 80٪ مصرف کنندگان فقط نتایج را دوست دارند صفحه اصلی Google توجه کنید این بدان معناست که اگر در صفحه اول Google نباشید ، تقریباً نیمی از مشتریان جدید سایت خود را از دست خواهید داد. آسان با تبلیغات در صفحه اول Google شما می توانید توسط کاربران بالقوه خود مورد توجه قرار بگیرید. ج افراک با ما همراه باشید و درباره تبلیغات Google Ads بیشتر بخوانید.

Google Ads چیست؟

سرویس تبلیغات Google که عنوان دارد Google Ads معلوم است Google Ads یک بستر تبلیغاتی است که به شما امکان می دهد تبلیغات را در سایت خود فقط به کاربرانی نشان دهید که به طور فعال کلمات کلیدی مورد نظر خود را جستجو می کنند. تبلیغات Google Ads پلی است که دنیای بازاریابی دیجیتال را با تجارت پیوند می دهد.

تبلیغات در صفحه اول Google

یکی از بهترین و م mostثرترین راه ها برای رفتن به صفحه اول Google ، تبلیغات Google Ads و. اساس سرویس Google AdWords تعریف کلمات کلیدی مناسب برای تبلیغات است. نحوه هزینه های Google Ads براساس تعداد کلیک محاسبه و از هزینه اولیه کسر می شود. به عنوان یک قاعده ، هرچه رقابت شدیدتر باشد ، هزینه تبلیغات در Google هرچه بیشتر ، هزینه هر کلیک بالاتر است.

تبلیغات توسط Google Ads برای افزایش اعتماد به نفس برند

نمایش تبلیغات Google

یکی از بهترین ویژگی ها تبلیغات Google Adsتوانایی طبقه بندی و مشخص کردن مخاطبین ؛ می توانید مخاطبین خود را بر اساس سن ، علایق مختلف ، جنسیت مرتب کنید. مکان را دسته بندی کنید. این ویژگی در توسعه برند تجاری شما بسیار موثر است.

انواع روش های تبلیغات گوگل

شبکه جستجوی Google

ج تبلیغات در Google ، تجارت خود را در چشم مصرف کنندگان قرار دهید. در این مدل تبلیغات، مدیر تبلیغات می تواند کمپین های تبلیغاتی موارد مختلف را در Google AdWords تعریف کنید و گروه های تبلیغاتی مختلفی برای آنها قرار دهید. اصول تبلیغات مبتنی بر Google تبلیغات متنی F. این کمپین باعث ایجاد ترافیک زیادی به سایت ، افزایش فروش خدمات و محصولات و در نتیجه افزایش آگاهی از برند خواهد شد.

شبکه نمایشی

با این کمپین ، حتی درصورتی که کاربران بدنبال کالای یا خدمتی نباشند ، به طیف گسترده ای از مخاطبان خواهید رسید. کمپین شبکه نمایشمارک های مختلف را تقویت می کند و به تبلیغ دهندگان اجازه می دهد تا توجه مشتریان هدف را جلب کنند. بنابراین این کمپین ابزاری مناسب برای دستیابی به مشتریانی است که ممکن است به محصول شما علاقه مند باشند. در این کمپین می توانید سبک و قالب تبلیغات خاصی را انتخاب کنید. توانایی بررسی و اندازه گیری کلیک ها ، بازدیدها و سایر عوامل قابل اندازه گیری را می توان از طریق Google AdWords برای عملکرد دقیق تر پیگیری کرد.

انواع تبلیغات در Google Ads

تبلیغات ویدیویی

کمپین تبلیغاتی ویدیویی نمونه دیگری از آن است تبلیغات Google Ads این از انواع مختلف تبلیغات در شبکه های اجتماعی مختلف مانند یوتیوب و Google Display Network می تواند برای جذب مشتری هدفمند راه اندازی شود. این کمپین دارای الگوی تبلیغات ویدیویی متنوعی است که می تواند برای تبلیغات ویدیویی کوتاه و طولانی مورد استفاده قرار گیرد. در یک کمپین ویدئویی ممکن است مخاطبان پس از 5 ثانیه تبلیغ را رد کنند و دیگر کل تبلیغ را تماشا نکنند. علاوه بر این ، در این کمپین تبلیغاتی می توانید فقط یک عکس از تبلیغات ویدیویی یا متنی را به مخاطب نشان دهید. در این حالت به مخاطب این فرصت داده می شود که اگر می خواهد آن را به طور کامل مشاهده کند ، کلیک کند یا از آن بگذرد.

تبلیغات در فروشگاه

یک کمپین دیگر Google AdWords کمپین فروشگاهی است که برای فروش آنلاین محصولات استفاده می شود. استفاده از این نوع کمپین ها می تواند مشتریان بیشتری را به خود جلب کند. با این تبلیغات می توانید بازارهای محلی و حتی بازارهای بین المللی را هدف قرار دهید و فروش جهانی و بدون مرز را برای تجارت خود به ارمغان بیاورید. استفاده از این بستر جذاب برای فروش کالا بسیار مناسب است.

تبلیغات در Google Play

کمپین کاربردی یک کمپین خودکار است. هنگامی که یک درخواست ، بودجه و پیشنهاد برای کمپین خود ارسال می کنید ، Google Ads به طور خودکار تبلیغات شما را ایجاد و بهینه می کند. با گذشت زمان ، Google Ads به شما یادآوری می کند که کدام ترکیبات بهترین عملکرد را دارند و آنها را نسبت به دیگران اولویت می دهیم.

آخرین کلمه

استفاده كردن تبلیغات از Google Ads این می تواند دلیل خوبی برای افزایش اعتماد به نفس برند باشد. از طریق Google Ads می توانید براساس کلمه کلیدی مورد نظر خود و مبلغی که پرداخت می کنید صفحه اصلی Google بودن. کارشناسان افراک به تمام سوالات خود در کادر به صورت رایگان پاسخ دهید تبلیغات در Google Ads هستند.

منبع: afrak.com

پایان گزارش

این مقاله فقط برای تبلیغات است و انزل وب مسئولیتی در قبال آن ندارد.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید