14
مه

باغ مجسمه ای رئیس جمهور بایدن وتو با تندیس استیو جابز

رئیس جمهور قبلی بایدن ، پرزیدنت ترامپ ، قبل از ترک دفتر ، دستورالعمل باغ را امضا کرد.


استیو جابز

به لطف ابطال یک دستورالعمل توسط رئیس جمهور جو بایدن ، استیو جابز دیگر به عنوان بخشی از باغ ملی قهرمانان آمریکا با تندیس خود مشخص نخواهد شد. بایدن اگرچه به عنوان مخالفت با مدیرعامل فقید و بنیانگذار اپل در نظر گرفته نشده بود ، اما طرح پیشنهادی باغ را امضا by شده توسط سلف خود ، دونالد ترامپ ، چند روز قبل از ترامپ از سمت خود لغو کرد

ترامپ باغ پیشنهادی را “پاسخ آمریکا” توصیف کرده بود. [the] تلاش بی پروا برای پاک کردن قهرمانان ، ارزشها و کل سبک زندگی ما. “اگرچه او تا 18 ژانویه دستور اجرایی را امضا نکرد ، اما ترامپ ابتدا باغ را در تابستان سال 2020 اعلام کرد. هیچ سایتی برای محل استقرار آن اعلام نشده است – و ظاهراً اکنون هیچ سایتی چنین کاری نمی کند.

دیگر باغی وجود ندارد

شغل تنها کسی نبود که در باغ به یادگار مانده بود. همچنین شامل مجسمه های پیشگامان هواپیمایی برادران رایت ، مخترعین توماس ادیسون و الكساندر گراهام بل ، وكیل و دادرس دادگاه عالی روت بدر گینزبرگ ، كوبه برایانت بازیکن بسكتبال ، رهبر حقوق مدنی مارتین لوتر كینگ ، جونیور ، “J!” “میزبان” است. توسط الکس تربک و دیگران.

در دستورالعمل ترامپ آمده است: “باغ ملی ساخته خواهد شد تا شکوه و عظمت انحصار ابدی کشورمان را منعکس کند.” “این مکانی خواهد بود که شهروندان ، پیر و جوان ، می توانند دیدگاه خود را در مورد عظمت تجدید کنند و چالشی را که در اولین سخنرانی خود در کنگره برای هر آمریکایی مطرح کردم ، بپذیرند.”

پولیتیکو گفت که لغو باغ پیشنهادی یکی از چندین حکمی است که رئیس جمهور بایدن در روز جمعه (14 مه) صادر کرد. این نشریه خاطرنشان می کند که:

“در عمل ، اطمینان داشت که بایدن با اجرای پروژه ، که بیشتر به عنوان اقدام متقابل در اعتراضات عدالت نژادی در تابستان گذشته و بحث بر سر حذف بناهای یادبود کنفدراسیون ارائه شد ، پیش نخواهد رفت.”

یکی دیگر از دستورات مربوط به فناوری (یا در مجاورت فناوری ، در مورد مجسمه استیو جابز) ، که بایدن آن را لغو کرد ، شامل یکی از اهداف شرکت های رسانه های اجتماعی است ، که ترامپ در مورد سخنرانی محافظه کارانه در اینترنت تبعیض قائل شده بود.

استیو جابز احتمالاً اهمیتی نخواهد داشت

استیو جابز بعنوان یک فرد کاملاً غیر عاطفی احتمالاً اهمیتی نخواهد داشت که مجسمه ای را به احترام خود نصب کند. قبل از اینکه دفتر مرکزی اپل “Apple Park” نام خود را بگیرد ، استفان فرای در مقاله ای از Financial Review به یاد آورد و به تیم کوک ، مدیرعامل اپل ، پیشنهاد کرد این دانشگاه را استیو جابز بنامد. کوک گفت: “اوه ، استیو این موضوع را واضح بیان کرد.”

اپل سرانجام تصمیم گرفت با نامگذاری تئاتر استیو جابز به مکانی که محصولات جدید در زمان های غیر همه گیر معرفی می شود ، به استیو ادای احترام کند. این احتمالاً مناسب ترین ادای احترام از همه است.

اعتبار تصویر: Matthew Johe / Wikipedia CC


stev-jobs-book-reading
iRead: 7 کتاب در مورد استیو جابز که همه طرفداران اپل باید آن را داشته باشند

ما بهترین کتاب های نوشته شده برای استیو جابز و اپل را انتخاب کرده ایم. این هفت جلد تمام اطلاعات مربوط به مشاغلی را که باید بدانید و علاوه بر این موارد بسیار بیشتری ارائه می دهد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.