رفتن به نوشته‌ها

باغ داخلی جدید PicoMax Altifarm بیایید سبز خود را رشد دهیم

پس از راه اندازی موفقیت آمیز اولیه Pico اصلی ، Altifarm تعدادی پیشرفت برای کمک به شما در پرورش گل و غذا اضافه کرده است.


باغ های داخلی altifarm-pico-and-picomax

اگر از نوک انگشتان سبز هستید ، جدیدترین محصول Altifarm به دامنه باغ داخلی خود – PicoMax – مورد توجه قرار خواهد گرفت. خوشبختانه برای شما ، این برند به تازگی کمپین سرمایه گذاری گسترده خود را آغاز کرده است و شما می توانید به آن بپیوندید.

Altifarm در باغ داخلی PicoMax برای اولین بار ظاهر شد

پرورش گل ، گیاه ، میوه و سبزیجات خود برای بسیاری از افراد می تواند فرایند دشواری باشد. گیاهان بدون مراقبت و توجه مناسب به راحتی می میرند و سبک زندگی پرمشغله به این معنی است که ما همیشه نمی توانیم در باغ بیرون برویم و مستعد تکه های سبزیجات یا تخت گل ها باشیم.

خوشبختانه Altifarm جواب دارد. پس از راه اندازی موفقیت آمیز باغ داخلی Pico به اندازه کف دست خود از طریق یک کمپین سرمایه گذاری گسترده با استقبال گسترده در سال 2020 ، این نام تجاری با جدیدترین در محدوده خود بازگشت. PicoMax.

اگر می خواهید از این پروژه پشتیبانی کنید ، می توانید این کار را از طریق کمپین PicoMax Kickstarter که از 25 مه آغاز می شود ، انجام دهید.

باغ سرپوشیده PicoMax چیست؟

در واقع ، PicoMax یک کاشت داخلی است که به طور خودکار گیاهان شما را آبیاری می کند و نور کافی را برای اطمینان از رشد سریع و سرسبزی زیاد به آنها می دهد.

مرتبط: 5 بهترین برنامه اندروید برای مراقبت از گیاهان آپارتمانی

بنابراین ، باغ داخلی PicoMax کاملاً توضیحی است. این باغی است که در داخل خانه با آن سبزیجات و گل می کارید. خیلی ساده ، واقعاً!

Altifarm به نظرات مربوط به Pico قبلی گوش فرا داده و در نتیجه ، PicoMax (همانطور که حدس زده اید) از باغ نخل اصلی Pico بزرگتر است. این مجموعه دارای چندین ویژگی عالی است که به شما کمک می کند تا از باغ داخلی خود حداکثر رشد را داشته باشید.

باغ داخلی PicoMax چگونه کار می کند؟

Altifarm PicoMax را به گونه ای طراحی کرده است که گلهای شما را به طور خودکار آبیاری کرده و نور کافی را برای تشویق رشد سریع و فراوان در اختیار آنها قرار می دهد.

این کار را با استفاده از یک سیستم آبیاری متصل به پایه مته ، همراه با LED های سفید با طیف کامل (به علاوه طول موج های قرمز و آبی خاص) روی بازوهای تلسکوپی بالای مته انجام می دهد. تلسکوپی به شما امکان می دهد با رشد گیاهان یا سبزیجات آنها را به سمت بالا حرکت دهید.

با استفاده از ساعت بی درنگ (RTC) خود ، با استفاده از یک سلول دکمه ای (اولین نوع از این نوع در بین باغ های داخلی باغ) و یک باتری قابل شارژ که تا چهار روز دوام می آورد ، می توانید گیاهان خود را تنها بگذارید و فقط رشد آنها را تماشا کنید.

PicoMax حتی از ویژگی کم نور شدن خودکار نیز برخوردار است. این باعث می شود که برگ های گیاه شما خیلی نزدیک به چراغ ها رشد نکنند و از سوختن آن جلوگیری کنند.

آیا سبز خود را پرورش می دهید؟

باغ سرپوشیده altifarm picomax

شما باید اعتراف کنید که PicoMax به نظر می رسد یک محصول واقعا عالی است. نه تنها می توانید سبزیجات ، میوه ها ، گیاهان و گل های خود را پرورش دهید ، بلکه می توانید هر محصولی را که می دهید بخورید.

علاوه بر این ، شما نمی توانید این تأثیر را انکار کنید که رشد سبز اطراف ما ، در داخل خانه ، برای رفاه ما عالی است. علاوه بر این ، گیاهان هنگام رشد هوا را برای شما تصفیه می کنند. بنابراین شما سه دستگاه را در یکجا دریافت می کنید ، اینجا …


مزارع اسفناج
در اینجا آنچه اسفناج می تواند به ما در مورد محیط زیست بگویید وجود دارد

از داده های جمع آوری شده از گیاهان اسفناج می توان برای نظارت بر محیط استفاده کرد. اما آیا واقعاً اسفناج می تواند ایمیل ارسال کند؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید