26
جولای

بازیکن جدیدی در صنعت خانه های هوشمند وجود دارد … و آن نوکیاست

آیا گوشی های نوکیا را دوست داشتید؟ ممکن است در ابتدا عاشق سوئیچ های نور هوشمند جدید این شرکت شوید.


خانه هوشمند نوکیا

وقتی به نوکیا فکر می کنید ، احتمالاً تصور خواهید کرد که طراح تلفن های تقریباً تخریب ناپذیری که از اوایل قرن بیست و یکم به بازار حمله کردند. اکنون این شرکت با مجموعه ای از کلیدهای روشنایی شانس خود را در بازار خانه های هوشمند امتحان می کند.

اولین نوکیا در صنعت خانه های هوشمند

Pocket-lint متوجه ورود نوکیا به صنعت دستگاه های هوشمند شده است. برای اولین بار ، نوکیا با انتشار طراحی های واقعا جالب ، سر و صدای زیادی در بازار ایجاد کرده است.

مرتبط: تلفن های همراه قدیمی نوکیا چگونه کار می کنند و چرا دوباره محبوب می شوند؟

می توانید نگاهی به فروشگاه جدید خانه هوشمند نوکیا ، SmartLabs بیندازید. اگر در ایالات متحده هستید ، می توانید بلافاصله برخی از محصولات جدید نوکیا را خریداری کنید. متأسفانه این شرکت اعلام نکرده است که قصد دارد با این محصولات بین المللی شود یا خیر.

بیشتر محصولات خانه هوشمند نوکیا مانند صفحه کم نور و سوئیچ پارویی استاندارد هستند. با این حال ، یکی از کلیدهای فروش “صفحه کلید” نامیده می شود و دارای چهار کلید دکمه فشار در یک دستگاه است.

ایده پشت صفحه کلید این است که می توانید هر دکمه را به یک منظره نور خاص اختصاص دهید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روشنایی لامپهای خود را با لمس یک دکمه تنظیم کنید ، می توانید هر کلید را به سطوح مختلف نور اختصاص دهید و هر زمانی که تصور شما را غلغلک می دهد فشار دهید.

از همه بهتر ، نوکیا می تواند تمام برچسب های دکمه را برای شما درست کند. برای دریافت پول بیشتر می توانید یک صفحه سفارشی حک شده سفارش دهید که روی هر دکمه هر آنچه را دوست دارید داشته باشد. آیا می خواهید پانلی داشته باشید که سطح روشنایی هر دکمه را توصیف کند؟ دکمه های کار ، بازی ، سینما یا سایر فعالیت ها چطور؟ شما آن را صدا بزنید ، نوکیا این کار را می کند.

محصولات در حال حاضر آماده ارسال نیستند. اگر در زمان نوشتن مقاله از فروشگاه خریداری كنید ، نوكیا آن را تا سپتامبر 2021 برای شما ارسال می كند. با این حال ، این شروع نویدبخش و جالب توجهی برای ورود نوكیا به صنعت خانه های هوشمند است و باید ببینید كه هدف آن چیست برای شرکت

نوکیا: اتصال افراد (با چراغ آنها)

نوکیا در زمینه خانه های هوشمند یک رکورد شگفت آور است ، اما قطعاً نامطلوب نیست. دامنه آغازین این شرکت در حال حاضر قوی به نظر می رسد و ما امیدواریم که نوکیا با این روند امیدوار کننده ادامه یابد.

اگر ترجیح می دهید صبر نکنید ، در حال حاضر بسیاری از سوئیچ های روشنایی هوشمند عالی در بازار وجود دارند. خرید وسایل هوشمندی که پشت شهرت خوبی دارند ، ایده خوبی است ، زیرا شرط بندی روی کیفیت می تواند بد پایان یابد.


سوئیچ های بهترین چراغ های فای
7 بهترین سوئیچ چراغ Wi-Fi برای صرفه جویی در وقت و هزینه شما

آیا به دنبال یک راه حل روشنایی برای صرفه جویی در هزینه قبض برق خود هستید؟ در اینجا چندین سوئیچ روشنایی Wi-Fi عالی برای بررسی وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده