رفتن به نوشته‌ها

این چشم رباتیک از برخورد هنگام راه رفتن و ارسال پیام کوتاه جلوگیری می کند

آیا می خواهید بدون برخورد با مردم یا اشیا راه بروید و بنویسید؟ این چشم سوم رباتیک برای شما مناسب است.


چشم رباتیک

وقتی خوراک اینستاگرام خود را بیش از حد پرت کرده اید و نمی توانید ببینید کجا می روید ، این چشم سوم رباتیک می تواند کمک کند. هنگامی که دستگاه را به پیشانی خود متصل کنید ، می تواند هر قطب ، افراد یا ترافیکی را که از آن روبرو می شوید شناسایی کند.

چشم سوم رباتیک به شما امکان می دهد بدون نگرانی راه بروید و متن بنویسید

پیاده روی و ارسال پیام کوتاه می تواند به اندازه پیام کوتاه و رانندگی خطرناک باشد. این چشم رباتیک یک راه حل منحصر به فرد برای خطرات ناشی از راه رفتن حواس پرت است – اگرچه نگاه دور از تلفن ممکن است ایده بهتری باشد.

این دستگاه توسط مینوک پائنگ ، دانشجوی طراحی صنعتی کالج سلطنتی هنر و کالج امپریال لندن طراحی شده است. هدف او نشان دادن چگونگی رشد افراد به فونو ساپینس بود.

چشم سوم رباتیک وقتی تشخیص می دهد که سر کاربر به سمت تلفنش رو به پایین است ، پلک پلاستیکی خود را باز می کند. چشم رباتیک Paeng از ژیروسکوپ برای حس کردن زمانی که کاربر سر خود را کج می کند استفاده می کند – حتی زمانی که کاربر شروع به نگاه کردن به جلو می کند ، پلک بسته می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=m-ly_eYOgDw

در زیر کاپوت یک سنسور فاصله وجود دارد که با نزدیک شدن کاربر به مانعی ، بوق می زند. این دستگاه هوشمند توسط آردوینو ، نرم افزار منبع باز تغذیه می شود که اغلب برای پروژه های فنی خودتان استفاده می شود. به کاربر اجازه می دهد تا بی خیال تلفن خود شود در حالی که چشم سوم او از ایمنی خود مراقبت می کند.

دستگاه Paeng تصویری از میزان اعتیاد افراد مدرن به تلفن هایشان است. صادقانه بگویم ، تصور آینده ای که این دستگاه به امری عادی تبدیل شود ، واقعاً سخت نیست. مردم اغلب در معرض شرایط خطرناک قرار می گیرند تا فقط به یک متن ناچیز پاسخ دهند.

مرتبط: بهترین برنامه ها برای کمک به شما در غلبه بر اعتیاد به تلفن های هوشمند

پائنگ در مورد طراحی آن اظهار داشت: “این گوشی هوشمند چنان عمیق در زندگی مدرن نفوذ کرده است که انکار تکامل phono sapiens غیرممکن است.” “من امیدوارم که عمل کنایه آمیز نشان دادن آنچه که ما با تلفن های هوشمند خود انجام می دهیم ، می تواند به مردم کمک کند تا برای بازتاب خودشان وقت بگذارند.”

چگونه می توان عادت های ناسالم را در تلفن اصلاح کرد؟

تلفن های هوشمند تقریباً به بخشی جدایی ناپذیر از کل زندگی ما تبدیل شده اند و به عنوان مرکزی برای ارتباطات اجتماعی و اطلاعات بی پایان عمل می کنند. اگرچه برخی ممکن است تلفن های هوشمند را به عنوان یک پیشرفت نوآورانه در فن آوری ببینند ، اما می توانند به عنوان یک تخریب جامعه تلقی شوند.

وقتی همه پاسخ ها را در اختیار ما قرار می دهیم ، ممکن است دیگر مجالی برای انجام تحقیقات گسترده یا تکمیل یک پروژه چالش برانگیز نداشته باشیم. ناگفته نماند که شبکه های اجتماعی برای همیشه شیوه ارتباط ما با یکدیگر و نحوه دیدن یکدیگر را تغییر داده اند.


اعتیاد به شبکه های اجتماعی
اعتیاد به شبکه های اجتماعی چیست؟

این چیزی فراتر از پیمایش در عذاب است. در اینجا آنچه باید درباره اعتیاد به شبکه های اجتماعی و علائم هشدار دهنده آن بدانید آورده شده است …

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید