8
مه

اینستاگرام به دلیل اشتباهی که داستان های کاربران را حذف کرد ، عذرخواهی می کند

هوا نمی تواند بدتر باشد: بسیاری از داستان های پاک شده در مورد یک مسئله مهم در جامعه محلی صحبت می کنند.


آرم اینستاگرام

توسعه یک برنامه بدون خطا دشوار است. شرکتهایی که نرم افزارهای نرم افزاری را که تاکنون استفاده کرده اید پشت سر گذاشته اند ، احتمالاً تیمهای کاملی از افراد را تشکیل داده اند که به آزمایش قابلیت استفاده می پردازند.

این احتمالاً شامل اینستاگرام ، محبوب ترین برنامه اشتراک عکس در جهان است. نمی تواند به موفقیت خود برسد و خوب کار نکند. با این حال ، به نظر می رسد که یک اشتباه متأسفانه از شکاف ها عبور کرده است … و نمی توانست در زمان بدتری این کار را انجام دهد

یک مدیر اینستاگرام برای یک اشکال خنده دار عذرخواهی می کند

مدیر عامل اینستاگرام ، آدام موزری ، به دلیل اشتباهی که باعث حذف محتوا از استوری ها ، بایگانی ها و موارد برجسته کاربران شد ، در توییتر عذرخواهی کرد

اگرچه هرگز زمان مناسب برای اشتباه نبوده است ، اما این بار هوا به ویژه بد بود. فعالان اینستاگرام سعی کردند آگاهی روز ملی آگاهی از زنان و دختران بومی گمشده و کشته شده را (به اختصار MMIWG و در 5 مه برگزار کنند) افزایش دهند.

البته ، این حذف باعث شد سازمان هایی مانند Rising Hearts و IllumiNative تعجب کنند که آیا محتوای آنها به طور غیرعادلانه از عمد یا به طور تصادفی حذف شده است اینستاگرام اطمینان داده است که این حذف ها هیچ ارتباطی با موضوع خاصی ندارند ، اما در عوض به دلیل مشکلی است که کاربران سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است.

موزری موضوع توییتر خود را با عبارت زیر به پایان رساند:

ما از همه کسانی که فکر کردند نمی توانند به این علل بسیار مهم و بسیاری دیگر در سراسر جهان توجه کنند ، عذرخواهی می کنیم. کمک به مردم در ابراز وجود و آگاهی از مکالمه هایی که به آنها اهمیت می دهند در قلب اینستاگرام است.

در ابتدا ، برخی از کاربران شبکه فکر می کردند که این خطا ارتباطی با ویژگی های جدیدی دارد که اینستاگرام در چند روز اخیر معرفی کرده است. به عنوان مثال ، Instagram DM اکنون رسیدها را خوانده است و اکنون می توانید برچسب هایی با زیرنویس خودکار به استوری ها اضافه کنید.

اما در پایان ، اینستاگرام توضیحات عمیق تری از وقایع را منتشر کرد و گفت که هدف از به روزرسانی خودکار بررسی محتوای حذف شده است ، به نوعی تمام رسانه های به اشتراک گذاشته شده دوباره قبل از نیمه شب 6 مه را به عنوان “مفقود” تلقی می کند.

اگر می خواهید در مورد جنبش MMIWG بیشتر بدانید ، ما شما را تشویق می کنیم که درباره آن را در کشور هند امروز بخوانید.

رسانه های اجتماعی می توانند نقش مهمی در فعالیت ها داشته باشند ، خصوصاً در این زمان ها. سیستم عامل های آنلاین می توانند به راحتی مردم را گرد هم آورند و موضوعاتی را که رسانه های جریان اصلی همیشه در مورد آنها بحث نمی کنند ، روشن کنند.

در بیانیه ای که به سی بی سی نیوز داده شد ، كاكا تندرسكی ، سازمان دهنده اجتماع گفت: “همه فقط با تلفن در خانه مانده اند ، قادر به جمع شدن نیستند و می توانند به اجتماعات بروند ، نمی توانند چهره به چهره با مردم صحبت كنند.”


آپلود gif اینستاگرام
نحوه بارگذاری GIF در اینستاگرام

در اینجا مواردی است که باید درباره نحوه بارگذاری GIF در اینستاگرام و ساده ترین راه برای دانستن آن بدانید …

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.